Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Miljenko, Juve je bio katastrofalan i protiv Sevilje. Ovo sam napisao na temi LŠ nakon tog meča.

Koji je odron od utakmice Juventus - Sevilja.

Juventus tragičan, igra na bod.

 

Nije mi jasno kako igrač kao što je Asamoa može da dogura do Juventusa, potpuno neverovatno.

A naravno, Asamoa je i danas igrao 90 minuta.
Link to comment

Za Juve sam samo konstatovao, nisu mi previse interesantni za golove. Gledao sam onaj nesretni mec iz CL, ocaj. <_< Najgluplje izgubljenih 90+ minuta zivota, u poslednje vreme. Nikada nisam kapirao te ekipe, koje igraju taktizerski, ma koliko jak tim imale.

Link to comment

Da je Sevilji ostao Emeri otresli bi Juve u sred Torina. Međutim, Sampaoli ih drži defanzivno. Ali je i to Juve zaslužio da izgubi, samo zbog jajarenja.

 

Jebote, šta radi Džeko, kakva je dve lopte dobio i mamlaz ništa. Vadi idiota bre napolje

Link to comment

Izbegavajte te derbije, to je zlatno pravilo, moze svaki rezultat da padne. I mene ce na jednom izgleda samo X2 na Juventus i to jos poveli. Uglavnom realni rezultati, sem ako Real ne zasere kojim cudom, Totenhem minimalno ispostovao na 1.35, Viljareal 1X.

Kakvi crni realni rezultati. Kiksali United,Celtic.Porto. Na Psv-Feyenord padne samo 1 gol. Očajan dan

Link to comment

Fudbal 0/2, NFL 1/2, Salzburg prodje 5+. Za razliku od subote, juce je fudbal dosao veoma lose. Uvece sam mozda i mogao provuci nesto (Bolivia, MLS), no izbegavam tikete za vadjenje; to obicno ima suprotan efekat. PSV, Tottenham, samo po 1 gol, Rosenborg kilavih 2-0. Eventualno sam mogao uhvatiti Salzburg 3+, u singlu i to je to. NFL ok. Overe spojih idealno, za prolaz jednog dabla. Fiks ko fiks, tesko ga je pogoditi. Nisam ocekivao puno od nedelje i takav je i bilans bio.

 

 

MLB

 

NY Mets-Atlanta 1 (Syndergaard-Blair)

Chicago Cubs-Cincinnati 1 (Hammel-Adleman)

 

Kvota 1.89.

Zavrsnica sezone je uvek teska za igru; neke ekipe isprobavaju igrace, dok sigurni playoff ucesnici, rotiraju lineup, pokusavajuci da izbegnu povrede. Cubsi su malo ulaganili, pa ocekujem da se vrate pobedama, protiv Redsa. Metsi se bore za doigravanje i trenutno su dve pobede ispred Cardinalsa, koji su prvi ispod wild card crte. 

 

 

Hokej

 

Czech Republic-Europe 5+

North America U23-Russia 5+

 

Kvota 2.23.

WC nije poceo kako sam ocekivao. Dve utakmice sa 3 pogotka, sigurno nisu dobra stvar (mada Russia-Sweden i nije bio par za igru preko 4+). Russia i mlade nade Usa i Canade, bi trebali da donesu leprsav mec. Prvi par jeste sumnjiv, no Europe je pokazala protiv USA, da kvaliteta ne manjka.

 

 

NFL

 

Chicago-Philadelphia >42.5.

Smatram da obe ekipe, i dalje imaju dovoljno ofanzivnog kvaliteta, da probiju, prilicno nisku granicu.

 

 

Miks tiket, Zenit w1, Fenerbahce w2, Benfica 2+, Stjarnan 2+, Baltimore 1, LA Dodgers 1. Kvota 5.48.

Edited by Miljenko
Link to comment

Ponovo se razbranili golmani u Torontu. Ako nesto nisam ocekivao, to je da golmani budu u formi, a da sezona nije ni pocela. Kopitar nije iskoristio penal, uz 5 PP situacija, na obe strane,  bez ucinka. :isuse:

Link to comment

MLB 0/1, hokej 0/1, NFL 1/1, prodje miks tiket (fudbal + MLB). MLB sareno. Najsigurniji fiks, Metsi, nije dosao; ubedljivo su porazeni protiv Atlante. Cubsi su okrenuli, no to nije bilo bitno na kraju. Neocekivano puno prilika za gol, na Czech Republic-Europe, ali je realizacija bila veoma losa. Kasniji mec je doneo pregrst golova; bolje da sam singlirao, makar i na 1.35. NFL je prosao uz dosta srece, taman poen preko granice. Na mesovitom tiketu, par odigranih fudbala, nisam mogao promasiti; a i MLB deo, je nekako dosao; Boston rutinski, Dodgersi nakon raspada bullpena Giantsa. Na kraju sam uspeo da se pokrijem, mada sam neke stvari mogao odigrati bolje.

 

 

Fudbal

 

Wolfsburg-Dortmund 2+

Derby-Liverpool 2+

Everton-Norwich 2+

Nottingham-Arsenal 2+

 

Kvota 1.83.

Puno kup utakmica se igra ovih dana, te sve ispratih opreznim, 2+ tiketom.

 

 

MLB

 

Miami-Washington <6.5 (Fernandez-Roark)

LA Dodgers-San Francisco H2(+1.5) (Hill-Cueto)

 

Kvota 3.22.

Nema sigurnih stvari, u zavrsnici sezone, pa sklopih dabl, sa nesto vecom kvotom.

Fernandez je dominantan kod kuce, plus ima 6-0, uz 1.13 ERA, protiv Washingtona; Roark ima odlicnu sezonu, na poslednja 4 starta, nije pustao preko 2 poena. San Francisco je doziveo neprijatan poraz nocas i jos jedan bi dodatno zakomplikovao wild card borbu. Hill i Cueto su vrhunski startni piceri, te ocekujem egal mec.

 

Prateci tiket, Boston >8.5, Detroit 2, St. Louis 2. Kvota 5.19.

 

 

Hokej 

 

Canada-USA 5+

 

Kvota 1.47.

Sudar velikih rivala, u mecu gde za USA poraz znaci i oprostaj od turnira. Verovatno sledi jos jedna "na ivici" utakmica, gde golovi tesko mogu izostati.

 

 

Miks tiket, Kosice 5+, Lokomotiv Yaroslavl w1, Davos 5+, Sweden w1, Ludogorets P/K2, Lokomotiva Zagreb P/K2, Groningen 3+, Cambuur 2+, Eindhoven 3+, Helmond 2+, Heerenveen 2+, Rangers P/K1, PSG 3+, Chelsea 2+. Kvota 12.00.

Link to comment

Probao večeras da proberem par kečeva preko 2, da vidim da li još uek umem

 

Izabrao domaćinski Frajburg po 2.25 više zbog Hamburga i Cadiz po 2,30. Uz malo sreće..

 

 

 

 

 

Link to comment

Fudbal 1/1, MLB 1/1, hokej 1/1, prodje i kombo tiket. Fudbal ok uklopljen. Everton je malo nervirao, no na kraju primise drugi gol. MLB prolazi iznenadjujuce lako. Samo jedan poen na Marlins Parku, te pobeda San Francisca, 2-0. Canada je ispratila velikog rivala sa turnira, uz 5+ prolaz, vec nakon drugog perioda. Holandjani kilavci, oborise miks tiket; propade par lepih pogodaka na hokeju. Kada sam to najmanje ocekivao, spojen tiket je izasao; neka se nastavi pozitivan trend.

 

 

Fudbal+ hokej

 

 

CSK Pivara-Zvezda P/K2

Partizan-Napredak P/K1

Canada-Europe 5+

 

Roma-Crotone 3+

Real Madrid-Villarreal 3+

 

Swansea-Man City 2+

Tottenham-Gillingham 3+

Lausanne-Basel 3+

Bayern-Hertha 2+

 

Bolivar-Nacional Potosi 3+

The Strongest-Real Potosi 3+

 

Kvote, 1.74, 2.04, 2.52, 2.12.

Gomila fudbalskih meceva + jedan hokej. Nas kup bi trebao biti zicer, dok je Canada domacin, te je ozbiljan pristup svakoj utakmici, sigurna stvar. Par jacih liga, igraju redovna kola. Roma je veliki favorit; Real bez Modrica, ali se vracaju Ronaldo i Bale. Pep ce sigurno ici na to , da osvoji sve sto moze; Bayern me iz nekog razloga, navodi na oprez; Tottenham ima protivnika po meri, za jedno lepo zatrpavanje; Basel igra protiv ekipe, koja i daje i prima puno golova. Bolivar i The Strongest standardno, protiv Potosi dvojca.

 

Prateci tiket, Rijeka 2, Hajduk 2, Osijek P/K2, Vardar P/K2, Cukaricki P/K2, Metalac P/K2, Plzen 3+, Salzburg 2, Young Boys 2+, Leverkusen 2+, Monchengladbach 2+, Vojvodina P/K1, Austria Vienna P/K2, Man Utd 2+, West Ham 2+, Juventus P/K1, Celtic 3+, U. de Chile 2+, Barcelona 2+, Ponte Preta 2+, U. Catolica 3+. Kvota 18.69.

 

 

MLB tiketi, Washington 2, NY Mets 1 i Houston 2, Seattle H1(+1.5), Chicago White Sox 2, NY Yankees 2, Arizona 2. Kvote, 2.28, 12.02.

Imao sam dovoljno stvari na fudbalu, pa MLB odigrah sitnije. Washington i ne mora da forsira, mada im startuje zvezda rotacije; Metsi jure svaku pobedu, no tim ne igra kako se ocekuje. Houston i Seattle jos imaju neke playoff sanse, Hernandez startuje za Marinerse. Ostalo zbog dobrih startnih picera, Sale, Tanaka, Greinke.

 

Link to comment

Djenova - Napoli  1X  - Napoli nije delovao ubedljivo protiv Bolonje, dobra kvota da nece pobediti

Kjevo - Sasuolo  X  - ovo lako moze da ostane na 0:0

Leverkuzen - Augzburg  1&4+  - mozda probam i tacan rezultat 3:1 na drugom tiketu

Gengan - Lorijen  1  - primamljiva kvota na domacina koji je u mnogo boljoj formi

PSV - Roda  1&4+  - na cetiri poslednje utakmice na svom terenu PSV je dao samo 1 gol, imaju dva vezana poraza od Atletika i Fejenorda, ovo im je dobra prilika da se raspucaju

Svonsi - M.Siti  pdg1 - dvoumio sam se izmedju prolaza i duple sanse na Svonsi, na kraju ipak odigrah samo da prvi daju gol

---------------

kvota 284

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...