Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

I ja razmisljah o Wickmayer. Ti si mi pomogao da se odlucim da probam. :PTenis bas lose danas,. Vidim da je Schiavone dobila, mozda dobije i Simon(dve najvece kvote).Nadal i Ferrer dosli vise prvi set i ceo mec. Nadal gubi servis za set, Ferrer se mucio i izgubio od Tursunova. :isuse:Vinci uspela da izgubi, ne znam ni ja kako. Rosol postao sila na sljaci.

Link to comment

Ala se raspala Belgijanka, naopako :lol:Imam aktivan neki tiket gde sam za 720 dindzi igrao Kvitovu uzivo po 1.70, Dortmund 1X, Detroit 1X (valjda ih Kingsi nece sjebati, treba im za plejof) i Panatinaikos H2 +7.5, nisam znao da se to igra tek sutra :isuse: To bi me izvadilo jer je dobitak malo manje od 5 hiljada, a danas sam opusteno puko 50 evra, nisam ubo nisam.

Link to comment
Dabl @1,96Schiavone 1Alba 1Dabl @2,00Jankovic 1Almagro 1Dabl @2,00Paire Almagro 1Dabl @1,86Dortmund-Real GGKvitova 1
Fckn Alba!!! Upropasti mi perfektan dan.Odjavljujem se na jedno nedelju dana... idem na zasluženi odmor
Link to comment

Tenis ocajno, ostalo korektno. Dobro je sto je dan pre toga bio skoro savrsen.Danas:FudbalBasel-Chelsea 3+NHLCarolina-NY Rangers w2Detroit-Nasville w1NBAMilwaukee-Miami doh2(-4.5)TenisAlmagro fixNadal 9- 1.setLi Na fixSharapova fixErrani fixIvanovic fixNishikori fixMLBDetroit-Kansas City 1Boston-Houston 1Philadelphia-Pittsburgh 1NY Mets-LA Dodgers 2Washington-Cincinnati <7.5NY Yankees-Toronto 1Chicago White Sox-Tampa <7.5Seattle-LA Angels 2Fudbal je bas sumnjiv, no da probam. Chelsea bi mogao ovo da resi vec danas.Ocekujem 4-0 za Miami. Treca sigurna pobeda ce dotuci moral Bucksa.Rangersi da prebrinu brige oko ulaska pobedom. Detroitu teoretski trebaju jos 3 boda da bi sigurno usao(ako Columbus dobije obe).Almagro mi deluje sigurnije, na Nadala standardna igra. Ana u formi, Nishikori bi trebalo da ume i na sljaci. Tri zenska favorita spojeno. Li Na i Sharapova nisu igrale na sljaci, no to ne bi trebao biti problem.U Detroitu, Verlander-Shields. Verlander je 15-2, 2.73 ERA protiv Royalsa. Ove sezone 2-2, 2.13 ERA. Shields 5-1, 3.66 ERA protiv Tigersa. Do sada 1-2, 3.00 ERA. Sinoc bilo neocekivano mnogo poena, dobro je sto je bio odlozen mec dan pre toga. Verlander je jedan od startera, na koje uvek igram. Domaci imaju mnogo bolje udarace.U Bostonu, Buchholz-Humber. Buchholz nema statistiku protiv Astrosa, za sada 4-0, 0.90 ERA. Humber 2-2, 7.33 ERA sa Red Soxima. Otvorio sa 0-4, 6.63 ERA. Matchup je potpuno na strani domace ekipe, kako picerski, tako i udaracki.Philadelphia-Pittsburgh, Lee-McDonald. Lee je 1-0, 3.05 ERA protiv Piratesa. U novoj sezoni 2-1, 2.83 ERA. McDonald 1-2, 5.73 ERA protiv Philliesa. Pocetak 2-2, 4.12 ERA. Na ovim mojima sam gubio najvise para ove sezone. Ocekujem da domaci poravnjaju rezultat u seriji.NY Mets-LA Dodgers, Hefner-Ryu. Hefner samo 4 ininga protiv Dodgersa. Los pocetak sezone, 0-2, 7.07 ERA. Ryu kao ruki 2-1, 4.01 ERA. Najlosiji mu je bio prosli start protiv Oriolesa, kada je primio 5 poena. Mislim da ce imati bolje izdanje veceras, uz solidnu podrsku.Washington-Cincinnati, Gio Gonzalez-Arroyo. Gio je 1-0, 0.95 ERA sa Redsima. Ne tako ubedljiv do sada, 1-1, 5.85 ERA. Arroyo je 3-3, 3.92 ERA protiv Nationalsa. U dosadasnjem delu sezone je 2-1, 3.54 ERA. Dva kilava napada jedan protiv drugog. Lici na lagani under. Jesam baksuz cesto, ali bi trebalo da dodje.NY Yankees-Toronto, Kuroda-Buehrle. Kuroda je 2-1, 3.65 ERA protiv Blue Jaysa. Do sada 2-1, 2.35 ERA. Buehrle 1-8, 6.03 ERA protiv Yankeesa. Ove sezone je 1-0, 5.87 ERA. Matchup picera, deluje povoljno za domaci tim.Na U.S. Cellular Fieldu, Sale-Hellickson. Sale je 1-1, 4.85 ERA protiv Raysa. Pocetak 1-2, 4.50 ERA. Hellickson 0-1, 3.18 ERA protiv White Soxa, mada je u pitanju samo jedan start. U novoj sezoni 1-1, 3.55 ERA. Dva neubedljiva napada i izgledan under.Seattle-LA Angels, Maurer-Richards. Maurer poceo nesigurno, 1-3, 7.45 ERA. Richards 1-0, 3.27 ERA protiv Marinersa. Poceo sa 1-0, 2.55 ERA. Richards zamenio Weavera u rotaciji i imao 2 dobra starta. Fenomenalan protiv Tigersa. Sumnjiv par, ali bi gosti trebali da izboksuju pobedu.

Edited by Miljenko
Link to comment

Ne ulivaju ni meni, no nisam znao sta drugo. <_<Capitalsima ne treba. Islandersi protiv File, nema sanse. Dallas-Columbus direktan duel.Nema drugog resenja. -_-

Edited by Miljenko
Link to comment

Nije nemoguce. Moze da se desi i biranje protivnika u zavrsnici. Jedino sto pobednik divizije(Boston i Montreal), ima sigurnu prednost domaceg terena kroz dve runde.Ako bih je birao protivnika za prvu rundu, izmedju Toronta i Islandersa, sigurno ne bih izabrao ove druge.

Link to comment

Odigrah jedan olipmijski u Socceru: Winnipeg 1 (2.40), Rangersi 2 (2.05), Detroit 1(1.70), Jankovic - Lisicki 2 (2.55), Fenerbahce 1 (2.70...Benfica 26 utakmica bez poraza...mozda se cudo desi danas), Chelsea 2 (2.45). Ukupna kvota 152.49.

Link to comment

MLB polovicno. Tenis i dalje dolazi lose. Nadal jos jedan over, kraj kola u Areni mi spasao pare na Nishikori-Ramos, Errani da ne pominjem.Ostali sportovi dobro.Danas:TenisAlmagro-Monaco 1Schiavone-Cornet 1MLBSeattle-LA Angels 2San Diego-San Francisco 2NY Yankees-Toronto >8.5Boston-Houston <8.5Kansas City-Cleveland 1Chicago White Sox-Tampa 1St.Louis-Pittsburgh >8.5Oakland-Baltimore h2(+1.5)LA Dodgers-Milwaukee >7.5Monaco u dosta boljoj formi u odnosu na pocetak sezone, no nadam se da Almagro moze do pobede na domacem terenu.Schiavone ima finu tradiciju protiv danasnje protivnice(8-1), pa da probam i to.Harang-Wilson, Mariners-Angels. Harang tesko da ima previse sanse, bez dobre podrske. Do sada je 0-2, 10.24 ERA. Wilson je na poslednjih 7 startova protiv Marinersa, 5-1, 2.11 ERA. Ove sezone 1-0, 4.13 ERA. Lineup Angelsa i dalje sramotno los. Ne mozes dobiti svaki mec, ali da ovakav tim bude ispod 50%, to je nedopustivo. Ocekujem da gosti daju neki poen, za razliku od sinoc, i solidnog Wilsona.U San Diegu, Cashner-Lincecum. Cashner ima samo 4 ininga protiv Giantsa(ubelezio poraz). Ove sezone 0-1, 4.05 ERA. Lincecum je 5-1, 2.58 ERA, na poslednjih 8 startova protiv Padresa. U novoj sezoni 2-0, 3.97 ERA. Lincecum jos uvek baca promenljivo, no bolje nego prosle sezone, te ocekujem jos jedno njegovo dobro izdanje veceras.Yankees-Blue Jays, Nova-Johnson. Nova je 3-1, 4.24 ERA protiv Toronta, kod kuce 2-0, 3.50 ERA. Do sada 1-1, 6.14 ERA. Johnson je 1-0, 3.65 ERA protiv Yankeesa, bez nastupa na gostovanju. Ove sezone 0-1, 6.86 ERA. Oba picera jos uvek traze formu, te ocekujem over veceras.Na Fenway Parku, Dempster-Bedard. Dempster je 6-12, 4.32 ERA protiv Astrosa. Ove sezone 0-2, 3.38 ERA. Baca dobro, ali gotovo uvek sa slabom ili nikakvom podrskom. Bedard je 4-1, 2.22 ERA, na poslednjih 7 nastupa protiv Red Soxa. Nije nastupao protiv njih od 2008. Od pocetka sezone je 0-1, 6.17 ERA. Dempster do sada ima najlosiju podrsku, od svih startera Bostona. Mozda se taj trend nastavi i veceras, pa dodje minus. Ne bih dirao fix na 1.35.Royals-Indians, Santana-Kazmir. Santana je 2-8, 4.71 ERA, na 14 startova protiv Indiansa. Ove sezone je 2-1, 2.48 ERA. Kazmir 3-2, 5.23 ERA na 10 startova protiv Royalsa. U gostima 1-1, 5.93 ERA. Od pocetka sezone 0-0, 16.20 ERA. Santana nakon nesigurnog pocetka imao 3 dominantna starta. Gosti igraju promenljivo. Domaci mi izgledaju kao ozbiljniji tim, te odigrah na njih, mada jeste sumnjivo.White Sox-Rays, Peavy-Robero Hernandez. Peavy je 2-1, 5.25 ERA protiv Tampe. U dosadasnjem delu sezone 2-1, 3.20 ERA. Hernandez je 9-5, 5.48 ERA protiv vecerasnjeg rivala(kao clan Clevelanda). Poceo sezonu sa 1-3, 4.74 ERA. Peavy je sigurno u boljoj formi. Oba napada neubedljiva. Tampa nesto losije igra u gostima.Cardinals-Pirates, Lynn-Jonathan Sanchez. Lynn je 3-1, 4.88 ERA protiv Piratesa. Ove sezone 3-0, 3.68 ERA. Sanchez je 3-0 protiv Cardinalsa, mada je to iz vremena kada ga je krasila bolja forma. Od pocetka sezone je 0-2, 11.12 ERA. Moji igraju nepredvidljivo. Pociste Atlantu, koja je prva u ligi, dobiju 3 vezana meca protiv File, ko zna sta ce biti veceras. Lici na 1, no ako Sanchez bude ponovo nesiguran, doci ce i over lagano.U Oaklandu, Milone-Wei Yin Chen. Milone poceo sezonu sa 3-1, 4.26 ERA. Chen je 2-0 protiv Athleticsa. Od starta sezone 1-2, 3.38 ERA. Za razliku od prethodne veceri, danas ocekujem egal mec. Ako domacini i dobiju, ne verujem da ce biti preko poena, te igram hendikep na goste.U Los Angelesu, Beckett-Burgos. Beckett je 1-2, 8.84 ERA protiv Brewersa. Poceo sa 0-3, 4.68 ERA. Saigraci nisu postizali previse poena, kada je on bacao. Burgos ce imati drugi MLB start. Prvi je prosao ne moze bolje, te do sada ima 1-0, 1.80 ERA. Jos jedna ekipa gde je ulozeno puno novca. Igraju nesto bolje nego Angelsi, ali i dalje je to neubedljivo(10-11). Nisam smeo fix, mogli bi i udaraci domacih malo da prorade i oteraju ovo u over.

Edited by Miljenko
Link to comment

U strasnoj sam seriji, vola ne mogu da ubodem. Ako mi ovaj Renco Olivo ne dobije, roknucu dvojku na Efes za 30ak evra, da probam da se malo izvadim, a ako ne dodje onda cu lepo par dana da cutim i smrdim, iako nisam forsirao nista nego jednostavno padam sta god da odigram :D

Link to comment

Mogao je i San Francisco da prodje za kombo, no onda bi se nervirao zbog cistog MLB tiketa. :lolol:Bejzbol se fino otvorio, nakon sto je izgledalo da ce biti kilavo vece.Danas:FudbalEverton-Fulham 2+Wigan-Tottenham 2+Leverkusen-Werder 2+Bayern-Freiburg 3+Cowdenbeath-Dumbarton 3+Brechin-Stenhousemuir 3+Berwick-Annan 3+Airdrie-Livingston 3+Bilbao-Barcelona 3+A. Madrid- Real Madrid 3+U. Catolica-Iquique 3+TenisAlmagro fixSharapova fixNadal fixMLBDetroit-Atlanta >7.5Oakland-Baltimore h2(+1.5)NY Yankees-Toronto 1St.Louis-Pittsburgh h2(+1.5)Boston-Houston 1Seattle-LA Angels >6.5LA Dodgers-Milwaukee >7.5Fudbal na golove. Najmanji ulog na Barsu i Real, cisto da probam, verujem da to nece niko ni da igra. Skoti su retko neefikasni, Catolica kao i obicno.Fiksevi jedino na 2 egzibiciona tiketa, a i to igra bilo kada(da tim dobije poluvreme ili kraj).Izbegao sam Simona, jer pocinje ranije. Sharapova je bolja na drugim podlogama, mada bi i ovde trebala da dobije.Na Comerica Parku, Porcello-Medlen. Porcello nema nastupa protiv Atlante. Do sada 0-2, 11.08 ERA. Medlen protiv Tigersa, 1-0, 1.35 ERA. Ove sezone je 1-2, 2.16 ERA. Sinoc Sanchez razbio goste sa cak 17 strajkauta , u pobedi domacih 10-0. Porcello nepredvidljiv. Medlen odlican, mada je to bio i Maholm, pa je nadrljao sinoc. Porcello je mamac za over.Oakland-Baltimore, A.J.Griffin-Tillman. Griffin nema nastupa protiv Oriolesa. Pocetak 2-1, 4.50 ERA. Tillman ima nepunih 5 ininga protiv Athleticsa(0-0, 2.08 ERA). Krenuo sa 0-1, 5.23 ERA.Uprkos losoj tradiciji u Oaklandu, Baltimore zabelezio dve sigurne pobede. Tillman nije ubedljiv kao prosle sezone, ali nije ni starter domacih, te ocekujem makar egal mec.Na Yankee Stadiumu, CC Sabathia-Happ. Sabathia je 13-4, 2.98 ERA protiv Blue Jaysa. Pocetak sezone 3-2, 3.34 ERA. Happ 2-0, 5.40 ERA protiv danasnjeg rivala. Za sada 2-1, 3.68 ERA. Povredjeni igraci se samo gomilaju u domacem timu. Sinoc, Nova i Cervelli. Sabathia ima finu tradiciju ovde, pa da probam na Yankeese.St.Louis-Pittsburgh, Westbrook-A.J.Burnett. Westbrook je 1-7, 5.28 ERA protiv Piratesa. Od pocetka sezone 1-1, 1.25 ERA. Burnett nadrljao na proslom startu protiv Cardinalsa, primio cak 12 poena, pre toga imao 2-1, 2.08 ERA protiv njih. Ove sezone 1-2, 2.79 ERA. Ocekujem ravnopravan mec, nakon sinocnjeg ciscenja.U Bostonu, Doubront-Peacock. Doubront nije nastupao protiv Astrosa. Za sada 2-0, 4.32 ERA. Peacock takodje nema tradiciju duela sa Red Soxima. Otvorio sa 1-2, 7.50 ERA. Udaraci domaceg tima u dobroj formi.Na Safeco Fieldu, Felix Hernandez-Blanton. Felix je 6-12, 4.07 ERA protiv Angelsa. Do sada 2-2, 2.08 ERA. Blanton je 8-5, 3.50 ERA protiv Marinersa. Ove sezone 0-3, 7.84 ERA. Ovo je jedan od najlosijih matchupova za Felixa. Blanton neubedljiv i dalje. Lici na over. Na 6.5 vredi probati.LA Dodgers-Milwaukee, Fife-Peralta. Fife nesiguran protiv Oriolesa, ali je napad pokrpio sve. Pocetak 0-0, 7.71 ERA. Peralta 1-1, 5.16 ERA ove sezone, nije nastupao protiv Dodgersa. Oba startera imaju problema sa kontrolom do sada. Oba lineupa dobra, te bi i ovde moglo biti dosta poena.

Edited by Miljenko
Link to comment
ja sam rešio da u aprilu probam nešto što do sada nikad nisam radio - MLB, svake večeri po tri para, kvota 4-5 po 200 dindži za početak... :unsure:u prva tri dana je prošao jedan tiket (01.04. - 920 din), tako da sam u plusu još uvek :D
samo da vas obavestim da sam se držao ovoga ali sam se kvalitetno raspao... :frust: do 10. aprila su prošla 3 tiketa (oko 3000), nakon toga NIJEDAN više, tako da će minus biti 3000 (igraću do kraja meseca ali kapiram da će se frustracija nastaviti) :isuse:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...