Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Bajern - Ingolstad  1&ng

M'gladbah - Verder  4+

Notingem - Norvic  gg4+

Napoli - Bolonja  1&4+

Tvente - Den Hag  gg4+

Las Palmas - Malaga  1&2+

----------

kvota 200

 

 

I jedan egzibicioni:

 

Everton - Midlzbro  2-1

Atletiko - Hihon  2-1

Njukasl - Vulvsi  2

----------

kvota 6510  :D

Link to comment

ne vredi vise igrati na fudbal. samo izgubim zivce. najbolje da pauziram sa kladjenjem dok ne pocne nba liga.

 

cini mi se da je i nfl lakse pogoditi od fudbala.

I meni je u fiksu fudbal, skoro nemoguc za pogoditi; zato samo i igram golove, pa jos kada uleti efikasno kolo, nakupi se fino.

Link to comment

I meni je u fiksu fudbal, skoro nemoguc za pogoditi; zato samo i igram golove, pa jos kada uleti efikasno kolo, nakupi se fino.

 

ma igrao sam 1&d2+ na hibernian. poveli 1-0, i onda neki car dobije crveni karton i na kraju izgube 1-2....sto je najgore je da sam zakasnio da odigram na barsu pa sam ubacio ova skotska govna

Link to comment

Amerikanci se obrukase, protiv ove sklepane postave Evrope. :isuse:  Oduvek sam mrzeo Halaka, ali da ne primi gol iz 35 suteva, je stvarno neverovatno. Ne moze proci kombo tiket, i kada izgleda nemoguce, da se to ne desi; baksuzna nedelja, nema sta.

Link to comment

Kristal Palas - Stouk  2 (3.6) - klasican pokusaj kontre gde je domacin proslu dobio na strani, a gost izubio kuci; Palas ima nesto bolje rezultate na startu, ali daleko je to od dobre forme

Soutempton - Svonsi  X (3.7) - sveci su igrali LE u cetvrtak i dobili Spartu, pa se vodim onim da je tesko dobiti dve uzastopce kuci kada protivnik nije previse naivan

Bilefeld - Hanover  2 (2.4) - juce sam propustio da odigram na Stutgart, sada cu probati na Hanover koji mora da se vadi posle poraza od Drezdena

Sasuolo - Djenova  2 (3.2) - ovde cu pokusati na goste jer su dobro startovali u prvenstvu, a trebalo bi da su odmorniji posto im je proslog vikenda utakmica odlozena zbog kise, a nisu igrali ni Evropu, za raziku od Sasuola

Krasnodar - Rostov  X (3.5) - Rostov nije mnogo pokazao protiv Bajerna, ali Krasnodar nije na na nivou Bavaraca, a i prvi jaci mec na svom terenu ove sezone je izgubio od Lokomotive

------------

Kvota 358

 

 

Egzibicioni:

 

Rijeka - Dinamo Z.  1-2,2-1 (35;33) 

Udineze - Kjevo  1-2,2-1 (40;33)

Link to comment

Fudbal 2/2, hokej 0/1, prodje i Monchengladbach 5+. Fudbalu je bilo tesko naci manu juce. Sumnjao sam da bukvalno sve moze doci 3+, pa kombo tiket nije bio cisto fudbalski. Barcelona, Man City, Bayern, Dortmund, Napoli, Monchengladbach, ne samo da su dosli 3+, vec i 4+. Moram priznati, da Bayern ne bih igrao preko 2+, a i Napoli mi je bio ekstra sumnjiv. Prateci fiks tiket je naravno pao (Lanus w1); ponekad zaboravim, da trebam igrati samo ove top timove (mada je bila velika verovatnoca, da bih pao na Rangers, koji slucajno preskocih). Hokejasi razocarase. USA ne moze da da gol na mecu, ma ko da je protivnik, totalno neverovatna stvar. Dobro je sto ne igram uzivo, inace bih na 0-2 igrao, da daju 2 gola; u trecoj trecini, da daju gol do kraja; to bi bila propast. MLB sam dobro procenio, da nije za ozbiljniju igru; skoro nista i ne pogodih. Jedan NCAAF tiket je bio blizu, 23+ kvota, 9 parova, ali se i tu nasao jedan promasaj. Kombo je bilo moguce sastaviti samo na fudbalu, ostalo se nije moglo uklopiti. Minimalan plus na kraju, moglo se i bolje iskoristiti ovo.

 

 

Fudbal

 

Salzburg-Austria Vienna 3+

Tottenham-Sunderland 3+

 

PSV-Feyenoord 2+

Inverness-Celtic 2+

Rosenborg-Start 3+

Espanyol-Real Madrid 2+

 

Kvote, 2.54, 2.05.

Salzburg, Tottenham, Rosenborg, deluju kao prilicno verovatni mecevi za 3+. Dodah par utakmica gde mi dva komada lice na pravu meru.

 

Prateci tiketi, Augsburg 2+, Plzen 2+, Rapid Vienna 3+, Olympiakos 3+, Oostende 2+, Real Potosi 2+, Bolivar 3+, Olimpia Asuncion 2+, Defensor La Bocana 2+, New York RB 2+ i Torino P/K1, Celtic P/K2, Salzburg P/K1, Tottenham P/K1, Plzen P/K1, Shakhtar P/K2, Juventus P/K2, Vojvodina P/K1, Rosenborg P/K1, Real Madrid P/K2 i PSV P2+, Celtic P2+, Salzburg P2+, Tottenham P2+, Rapid Vienna P2+, Rosenborg P2+. Kvote, 14.32, 9.84, 125.67. 

Kakva razlika u kvoti, na ovom P2+ tiketu, izmedju Mozzarta i Meridiana, 75:125. :huh:

 

 

NFL

 

Detroit-Tennessee >46.5

NY Giants-New Orleans >51.5

 

Oakland-Atlanta >48.5

San Diego-Jacksonville >47.5

 

Kvote, 3.42, 3.42.

Od fiksa me nista nije previse dojmilo (bar ne za jacu igru), te povezah par meceva na poene. Deluje mi da je vecernja kombinacija verovatnija, posto i Jacksonville i Oakland, imaju respektabilne napade. New Orleans moze uvek da da puno poena, ali i da primi jos vise. Cini se da Detroit nece imati problema u ofanzivi, ni ove godine.

 

Propratni tiket, Carolina 1X, Baltimore X2, Detroit w1, Pittsburgh 1X, Arizona w1, Seattle w2. Kvota 5.14.

 

 

MLB tiket, Baltimore >8.5, Texas 1, Toronto 2, Colorado <12.5. Kvota 7.05.

Klasican MLB septembar, ne zna se ko gde udara; znam da su zavrsna dva meseca sezone, uvek najlosija za igru, no ovo su previse kilavi rezultati.

 

Hokejaski tiket, Salzburg 5+, Davos 5+, Sparta Prague 4+, Stavanger 5+, Russia 4+, Finland 4+. Kvota 3.36.

 

Ovonedeljni budzet nije zavidan, pa sam danas odigrao opreznije (napravio vece kvote), kako ne bih koristio bankirani novac (ponekad je tesko odoleti iskusenju). 

Edited by Miljenko
Link to comment

Koja sprdnja od kvota na

Udineze- Kjevo

2,05 3,20 4,00

I posle kazu "kladionice ne grese"

 

Malo pre sam hteo da odigram X2 i vidim da je pocelo u 12:30h.

Tako da sam uzeo lajv Kjevo dnb 2,20 oko 20.minuta.

 

Leggo

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...