Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Odigrah Sautempton - Sparta, over 2,5 u 72.minutu, kvota 2,05

To je to za danas.

Svaka cast na izboru live-a  :thumbsup: mislim da je ovo jedina tekma od njih 12 na kojoj je u poslednjih 15 minuta pao gol. 

Link to comment

U slučaju da je u pitanju evidentna greška, kladionica nema obavezu da isplati tiket.

Sto je ok, jer realno je u pitanju pokusaj da se takva greska iskoristi.

Online strane kladionice poniste opkladu cim primete gresku.

Link to comment

Sto je ok, jer realno je u pitanju pokusaj da se takva greska iskoristi.

 

pa kako je ok jebote, to je poenta klađenja , da mi igrači iskorištavamo njihove greške veće ili manje,pa dosta im je što imaju pravo da promjene...

Link to comment

Ne volim ni ja kladionice, i naravno da sam uvek uz igrače, ali ovako nešto objektivno nije u redu. To je pokušaj da iskoristiš nečiju grešku, narodski rečeno - da ga zajebeš. Mislim, razumem ja da kada pričamo o kladionicama onda baš i nemamo neku želju za moralom :)

I naše jeste da probamo da ih zajebemo, ali i njihovo da se odbrane.

 

Terms and conditions bet365, u kojoj ja najčešće igram

Ovo je jedan od razoga za zatvaranje računa

 

-bet365 considers that you have used the Website in an unfair manner, have deliberately cheated or taken unfair advantage of bet365 or any of its customers or if your account is being used for the benefit of a third party;

Edited by Godfrey
Link to comment

pa kako je ok jebote, to je poenta klađenja , da mi igrači iskorištavamo njihove greške veće ili manje,pa dosta im je što imaju pravo da promjene...

 

Greške u smislu da pogrešno procene događaj, a ne greške u kucanju na sajtu

Link to comment

Fudbal 0/2. Dobro je sto smanjih broj tiketa. Na glavnim bi minus bio malo manji, da sam odigrao 4 3+ singla, ali bi slabiji tiketi zato izbili dosta para.  Losa sreca na AZ-Dundalk; bilo je vremena za treci gol, ali se nije desilo. Villarreal 2-1, na poluvremenu i tako ostaje do kraja. Cim sam odigrao Brazilce, corak; Atletico-MG je oko sat vremena, imao igraca vise, samo 1-0. Catolica i U. de Chile, taman 3 komada. MLB je ponovo dosao tako kilavo, da je dobro, sto nisam forsirao. Hokej klasika, jedan gol. Retko se desavaju situacije, da ne pogodim nista, mada sam mogao proci dosta gore, da sam odigrao sve sto sam u startu planirao.

 

Fudbal

 

Utrecht-Groningen 2+

MVV-Ajax II 2+

Volendam-Utrecht II 2+

Huachipato-Colo Colo 2+

Chelsea-Liverpool 2+

 

Kvota 2.08.

Obicno izbegavam nize lige, na jacim tiketima, no posto je danasnja ponuda, takva kakva jeste, uklopih dva meca iz Holandije 2.

 

 

MLB

 

Atlanta-Washington 2 (Gant-Scherzer)

Texas-Oakland 1 (Hamels-Graveman)

 

Kvota 2.10.

Tesko je naci sigurnu MLB kombinaciju, u poslednjih nedelju dana. Odigrah na dvojicu vrhunskih startera, odnosno ekipe koje se nalaze na celu svojih divizija.

 

Propratni tiket, Detroit H2(+1.5), Arizona <9.5, Seattle 1. Kvota 4.88.

 

 

Hokej

 

Znojmo-Salzburg 5+

Sparta Prague-Trinec 5+

Ingolstadt-Schwenninger 5+

Tigers-Zug 5+

 

Kvota 3.44.

 

Miks tiket, St. Petersburg 4+, JYP 4+, Vitkovice, 4+, KAC 4+, Innsbruck 4+, Metrostars 4+, Wolfsburg 4+, Lugano 4+, Betis w1, PSG w2, Flora 3+, Horn 2+, Milan 2+. Kvota 8.68.

 

Danas odigrah bas sitno, sutra je i izbor sigurno bolji.

Edited by Miljenko
Link to comment

Greške u smislu da pogrešno procene događaj, a ne greške u kucanju na sajtu

igračima se takve greške ne praštaju,iako često ih naprave i radnici kladionice na štetu igrača

realno nije fer da se onda kladionici to toleriše 

ali tako to ide,malim igračima se ništa ne prašta, a veliki mogu da zajebavaju...

Link to comment

Fudbal 0/1, MLB 1/1, hokej 0/1. Kod fudbala sam previse razmisljao i naravno odabrao pogresno na kraju; zavrsio sam sa nizim ligama, na tiketima koji cine kombo. MLB je prosao, uz dosta srece. Washington i Scherzer rutniski, ali je zato Hamels primio cak 6 poena, da bi Rangersi okrenuli u 9. iningu, na 2 auta, 7-6. Nemam srece na hokeju; par lepih prolaza i gol koji je falio na Nemcima. Cak je i duzi tiket bio blizu, no na Milanu nije bilo drugog gola (i taj jedan je pao jedva). Odigrao sam sitno, pa se nisam previse nervirao; malo je falilo da dodje sve, da bi posle falilo jos manje da ne dodje nista.

 

 

Fudbal

 

Leganes-Barcelona 2+

Man City-Bournemouth 3+

 

Bayern-Ingolstadt 2+

Dortmund-Darmstadt 2+

Monchengladbach-Werder 3+

Napoli-Bologna 2+

 

Kvote, 1.68, 2.02.

Ni danas nisam odigrao sire. Samo City i Monchengladbach po 3+, ostalo opreznije.

 

Prateci tiketi, Leverkusen 2+, Hoffenheim 2+, Arsenal 2+, Rangers 2+, Molde 2+, Zvezda 2+, Twente 2+, Vitesse 2+, New York City 2+, Montreal 2+ i Hibernian P2+, Forfar P2+, Brechin P2+ i Dag&Red P2+, Forest Green P2+, Cheltenham P2+, Crewe P2+, Peterborough P2+, Millwall P2+ i Arsenal P/K2, Leicester w1, Man City P/K1, Napoli P/K1, Dortmund P/K1, Monchengladbach w1, Bayern P/K1, Barcelona P/K2, Atl. Madrid P/K1, Lanus w1, Rosario w1, Ludogorets P/K1. Kvote, 6.11, 11.89, 243.68, 6.63.

 

 

Hokej

 

Europe-USA 5+

Canada-Czech Republic 5+

 

Kvota 1.86.

Konacno krece WC 2016, kao svojevrsna najava NHL sezone. Zanimljivi mecevi na startu, pa probah oba para, u 5+ varijanti. 

 

Manji tiket, Medvescak 4+, HIFK 4+, Pelicans 0-6, Farjestads 0-6, Lulea 0-6, Lugano 5+, Zug 5+. Kvota 5.78.

 

 

MLB tiketi, Boston 1, Chicago Cubs 1 i Baltimore 1, Toronto >8.5, Seattle >8.5. Kvote, 1.96, 5.23.

Na pocetku sezone bi ovaj dabl, sigurno bio odigran jako (Price i Arrieta startuju), no krajem septembra se cesto desavaju cudne stvari, plus su kvote male.

 

 

NCAAF tiketi, Florida State >65.5, Marshall >56.5, Memphis w1, Penn State w1, Rutgers w1, TCU w1, Wisconsin >49.5, Washington State w1, Toledo >50.5 i Alabama w2, Oklahoma State >60.5, South Carolina >49.5, Kentucky w1, North Carolina State w1, Auburn >51.5, Utah w2, Arizona w1. Kvote, 23.92, 10.09.

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...