Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Neverovatno. Tačno sam znao da ce neko od dvojca Juve ili Borusia da zajebe. Ne volim da igram na Borusiu.Verovo sam da ce Juve nekako dobiti i sipak. Mogo je biti lep plus. Ovako moram da se zadovoljim sa malim plusom

Link to comment

Uzmite danas Dortmund u hendikepu -1,5, kvota 1,92. To od žreba planiram i jači hendikep da uzmem, međutim Dortmund još nije na nivou na kom treba da bude. Ipak, za ovu mučnu Legiu im neće biti teško da pokriju taj hendikep.

Prejadna Legia.

Probao sam klince Portoa protiv Kopenhagena, sad je 1-1, 22-23. minut, igrao sam da dobijaju sa 2 razlike, kvota 2,45.

 

Velika je razlika u kvalitetu.

Porto 4-1.

 

Danas

AZ- Dundalk, AZ-1,5 kvota 1,70

Astra - Austria, Austria dnb , kvota 1,85

Link to comment

Fudbal 3/5, MLB 0/1, hokej 0/1, prodje prateci MLB tiket. Za fudbal mogu reci, da je dosao ok. Oba glavna tiketa su prosla, mada i to jedva. City me je dugo nervirao, ali je pao potreban treci gol. Za Real ne znam sta bih rekao; odigrali su veoma lose (narocito prvo poluvreme) i uz dosta srece okrenuli, taman da i tu prodje 3+. Lyon rutinski resava Dinamo. Juventus 2+ je bila glupa stvar, ma kakav tim imali, uvek ce igrati neki fudbal na rezultat (to mozes i sa manje potrosenog novca). Od slabije grupe je prosao Nacional Potosi, nakon 0-0 na poluvremenu. Copa Sudamericana je ponovo neprijatno iznenadila, Emelec 0-0. MLB tezak za proceniti, dosta timova, koji se bore za doigravanje, igraju veoma lose. Toronto i San Francisco, ponovo porazeni bez problema, potonji cak i sa Bumgarnerom na moundu. Prateci tiket, sa 3 para, je zato izasao "na misice". Hokej mi je najneprijatnije iznenadjenje, u dosadasnjem delu nedelju. Ne mogu da verujem, da su golmani u tako dobroj formi, a sezona jos nije ni krenula; Canada-Russia 2-2 u regularnih 60 minuta, smor. Kombo ni blizu, ne bas simpaticna prva polovina nedelje.

 

 

Fudbal

 

AZ Alkmaar-Dundalk 3+

Villarreal-Zurich 3+

 

U. Catolica-U. de Chile 3+

Atletico-MG-Sport Recife 3+

 

Kvote, 2.56, 2.59.

Na kraju odigrah skroz konzervativno. Iz EL spojih dva para, gde je razlika u kvalitetu velika, te se ocekuju rutinske pobede domacina. U. Catolica i U. de Chile, igraju mec za prestiz, na neutralnom terenu. Brazilce retko igram, no Atletico-MG igra prilicno atraktivno, ove sezone.

 

Propratni tiketi, Man Utd 2+, Roma 2+, Young Boys 2+, Inter 2+ i Genk 2+, Schalke 2+, Salzburg 2+, Southampton 2+ i Palestino 3+, Real Potosi 2+, New York RB 3+, UNAM 2+, Herediano 3+ i Qarabag 0-3, Zenit X2, Fenerbahce P/KX, APOEL 0-3, AZ P/K1, Roma X2, Mainz P/KX, Anderlecht w1, A. Bilbao 2P1+, Villarreal P/K1, Inter P/K1, Shakhtar w2, Ajax P/KX, Gent 0-3. Kvote, 2.33, 3.10, 5.84, 39.56.

 

 

MLB tiketi, NY Yankees H2(+1.5), LA Dodgers 2 i Detroit 1, Baltimore 1, Kansas 1, Toronto 2. Kvote, 2.15, 6.96.

Pomenuti "choke fest", koji se desava cesto u septembru, izgleda da je na redu i ove godine, te cu morati da izbegavam jace uplate.

 

 

Hokejaski tiket, Magnitogorsk 4+, Sochi 4+, Stavanger 4+, Kongsvinger 5+, Stjernen 5+. Kvota 2.79.

Malerozna serija rezultata na hokeju, stalni padovi za po jedan gol.

 

Skresah dobitke/uloge danas, samo slabija grupa i prateci tiketi.

Link to comment

Tja, nije bilo golova gde treba; dobro je sto odigrah sitno.

Irci postali strah i trepet. AZ je imao dugu nadoknadu, zbog povrede, za treci gol i naravno nista. :yawn2:

Edited by Miljenko
Link to comment

Danas

AZ- Dundalk, AZ-1,5 kvota 1,70

Astra - Austria, Austria dnb , kvota 1,85

AZ :) Sudija im poništio gol u 43' zbog ofsajda koji nije bio..kasnije igrač više i primaju gol. U međuvremenu Dundalk čisti sa linije..

 

Austria me opet ispoštovala, kao i protiv Rosenborga pobeda u gostima..izdržali do kraja sa igračem manje.

Link to comment

AZ :) Sudija im poništio gol u 43' zbog ofsajda koji nije bio..kasnije igrač više i primaju gol. U međuvremenu Dundalk čisti sa linije..

 

Austria me opet ispoštovala, kao i protiv Rosenborga pobeda u gostima..izdržali do kraja sa igračem manje.

Majstore daj nesto uzivo :)

Link to comment

Majstore daj nesto uzivo :)

Ako budem nešto odigrao, napisaću ;)

Imao sam u planu da pratim Pao i Osmanli, ali Pao brzo dao gol, tako da mi ostao samo Osmanli za gledanje..i ako bude mi delovalo ok, odigraću na njih..kvota je sad 2,20

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...