Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Prava epidemija promasenih penala, u poslednje vreme. :isuse:

Meni se najveci biser desio u subotu, na Cobresal-U. de Chile. Cekah 3+, i u razmaku od 15 minuta, promasen penal i nepriznat gol (niko od sudija nije video, da je lopta usla u gol); zavrseno 2-0 za Cobresal.  :0.6:

Edited by Miljenko
Link to comment

Sad sam pretrazio posto na flashscore-u nije zavedeno da je bilo penala,i nasao da na zvanicnom izvestaju stoji da je izvesni Gorgon u 95' iz penala pogodio precku,a da je Andrijasevicu iz Rijeke u 72' minutu bio ponisten cist gol koji bi im priznao cak i trener Cibalie  :D Eto toliko o tome,cekao sam i ja taj zgoditak na lajvu,i u jednom momentu je na teletekstu stajalo 0:1 a sad znam i zasto...kad cackam mecku  :mad:

Link to comment

Gledao sam Rijeku; poništeni gol je bio čist, nikome nije bilo jasno šta je svirao sudija.

Šta se zapravi desilo; nakon kornera na drugoj stativi je igrač Rijeke, koji beži svom čuvaru i ide na loptu glavom, Cibos ga povlači za dres i onda pada Cibos :isuse:  i sudija svira faul Riječana...tad sam prvi put poludeo.

I onda u 95.minutu penal i promašaj.

Ne piše na flashcore-u da je bio penal, ali kako sam gledao meč, a bio mi je upaljen i flashscore video sam da su izbacili 0-1, a ubrzo i da je završeno 0-1. Ko zna koliko im je tako stajalo i koliko ljudi koji nisu gledali meč je htelo da im  jebe sve po spisku :fantom:

Edited by Godfrey
Link to comment

Bezveze. Meni je veci smor, kada neko prepise nesto, ili mu uzivo predlozim, pa se desi neka nebulozna situacija, nego kada sam padnem. Razumem da ljudi ne koriste sanse uvek, inace bi padalo po 10 golova, na svakoj utakmici, ali penal i propratne gluposti (sudije) iritiraju. 

Link to comment

nekoliko nedelja se nisam kladio i veceras uplatim dva tiketa

objasnio sam neke stvari! gledajte i ucite!

posebno obratiti paznju na prvi mec na tiketu, ujedno i prvi zavrsen. kao kap!

https://www.mozzartbet.com/sr/kladjenje/status-tiketa?ticket=1049-7427939-1431

E:

a, evo ga i drugi, takodje 1 jak pocetak. za dlaku! :D

 

https://www.mozzartbet.com/sr/kladjenje/status-tiketa?ticket=1049-6013639-1431

Edited by pbg12345
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...