Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 1/1, MLB 2/2, hokej 0/1, prodje i prateci hokejaski tiket. Fudbala sam se plasio, no oba para ne samo da su dosla 2+, vec su lagano otisla i u 3+. MLB sam idealno probrao. Fiks generalno dolazi lose, te je ovo, u neku ruku, prijatno iznenadjenje. Syndergaard je ulazio u probleme, a zatim ih uspesno resavao, u 6-3 pobedi Metsa. Jos jedna lepa pobeda Red Soxa, u San Diegu. Na hokeju zato nisam imao srece. Pade singl na 1.43, a prodje tiket sa 5+ kvotom (4 para u 5+ varijanti). :lolol: 3/4 dan bih skoro uvek potpisao, a ovde sam imao i bonus prolaz, te ne mogu biti nezadovoljan.

 

 

MLB

 

Cleveland-Houston 1 (Bauer-Paulino)

 

Kvota 1.70.

Bauer, 4-0, 0.67 ERA, protiv Astrosa. U sezoni, 10-6, 3.70 ERA, 1.27 WHIP. Paulino ce imati MLB debi veceras. U filijalama je bio odlican, 2.00 ERA, 10.6 strajkauta po startu, no prelazak na visi nivo, je cesto veliki problem. Bauer kod kuce, 4-3, 4.18 ERA, 1.23 WHIP. Dnevni termin, Bauer, 3-3, 4.66 ERA, 1.42 WHIP. Ucinak timova, Cleveland 7-3, Houston 6-4. Sezonska serija, 4-2 za Houston; tekuca, 2-1 za Astrose. Oba tima se bore za playoff, pri cemu je domacin na celu svoje divizije. Ruki starter je uvek nepoznanica, te bi matchup trebao biti na strani Indiansa.

 

Prateci tiket, NY Yankees 1, Pittsburgh 1, St. Louis 1, Texas H2(+1.5). Kvota 7.03.

 

 

Hokej

 

Plzen-Stavanger 5+

Linkopings-Gap 5+

 

Salavat-Jokerit 4+

Torpedo-Amur 4+

Spartak Moscow-Vladivostok 4+

 

Kvote, 2.22, 2.06.

Bolje je da ovako pravim vecu kvotu, ipak su NHL mecevi najpouzdaniji za golove. Juce bih pao na Zurich svejedno, na jednom tiketu, no ne volim kada padne nesto skroz verovatno (poput onog MLB minusa, od pre dve veceri).

Dabl cine mecevi hokejaske CL. Linkopings ce lagano preslisati goste, dok je Plzen sigurno kvalitetniji, mada i Stavanger moze ubaciti nesto. KHL utakmice su cesto toliko tvrde, da je i 5+ rizicno odigrati, pa spojih nekoliko meceva na 4+. Salavat uz St. Petersburg, uvek igra ofanzivno. Amur prima dosta golova, dok je Torpedo uvek bio neugodan domacin. Za mec koji igra Spartak Moscow, padaju kvote za golove, sto i ima smisla, jer Vladivostok i daje i prima, gomilu golova.

 

 

Miks tiket, Lulea 4+, Magnitogorsk w1, AK Bars 4+, Carolina <41.5 (NFL), Serena fix, Lopez/Lopez fix. Kvota 5.83.

 

Danas odigrah oprezno (smanjih dobitke/uloge). Malo MLB parova, a hokej je uvek nepoznanica.

Link to comment

MLB 1/1, hokej 1/2. Cleveland po ocekivanju, dolazi do pobede bez vecih problema, mada nisam ocekivao da ce primiti ovoliko poena. Hokej ok, prolaz i pad, no kvote su bile visoke, te je i to bilo sasvim dobro. CL tiket je izasao rutinski, dok je KHL zakazao (previse tvrdih meceva). Uvek se plasim dana, kada je ponuda ovako kilava, no na kraju je sve ispalo dobro.

 

 

Fudbal

 

Start-Aalesund 2+

PSG-St. Etienne 2+

Schalke-Bayern 2+

 

U. Catolica-Everton 3+

 

Kvote, 1.62, 1.55.

Skratih 2+ tiket na 3 para. Aalesund prima dosta golova; Bayern i PSG su uobicajene stvari. Catolica je zapocela 3+ seriju, prekinula seriju bez pobede, u derbiju, te ocekujem da ce nastaviti sa dobrim igrama.

 

Propratni tiket, Horn 2+, Liefering 2+, PSV II 3+, Oss 2+, Eindhoven 2+, Venlo 3+, Shakhtar 2+, Club Brugge 2+, Midtjylland 2+, Benfica 2+. Kvota 8.52.

 

 

MLB

 

Arizona-San Francisco 2 (Rubby De La Rosa-Bumgarner)

 

Kvota 1.50.

Rubby De La Rosa, 4-1, 3.23 ERA, protiv Giantsa. U sezoni, 4-5, 4.15 ERA, 1.15 WHIP. Bumgarner, 9-7, 2.40 ERA, protiv Diamondbacksa. Ukupno, 14-8, 2.51 ERA, 1.04 WHIP. Forma, De La Rosa, 1-1, 3.44 ERA, 1.04 WHIP; Bumgarner, 2-1, 5.00 ERA, 1.22 WHIP. Rubby na Chase Fieldu, 2-1, 3.00 ERA, 0.92 WHIP; Bumgarner na strani, 6-5, 3.20 ERA, 1.21 WHIP. Vecernji termin, Rubby De La Rosa, 4-5, 4.61 ERA, 1.22 WHIP; Bumgarner, 9-6, 2.90 ERA, 1.05 WHIP. De La Rosa ce veceras imati prvi start nakon duze pauze; prethodni nastup je imao jos 25. maja, protiv Piratesa. Nakon sto je povezao dva za njega slabija izdanja (Mets-4, Dodgers-5 primljenih poena), Bumgarner je zapoceo novu seriju kvalitetnih startova (2); 13 ininga, 5 pustenih runs, 15 strajkauta, 2 walks. Timski trend, Arizona, 4-6, San Francisco 4-6. Sezonska serija, 10-6 za San Francisco. Giantsi igraju neubedljivo, nakon All-Star pauze, trenutno su na 17-32. Nalaze se 5 pobeda iza Dodgersa trenutno i imaju minimalnu prednost u wild card trci, te su trijumfi u serijama protiv slabijih rivala imperativ.

 

Prateci tiket, Washington 1, Detroit 1, LA Dodgers <6.5, Kansas H2(+1.5), St. Louis 1. Kvota 9.00.

 

 

Hokej/tenis

 

Djokovic fix

USA-Canada 5+

 

Vitkovice-Sparta Prague 4+

Ambri-Davos 4+

Bern-SCL Tigers 4+

HV 71-Salzburg 4+

Frolunda-Wolfsburg 4+

 

Kvote, 1.60, 2.01.

Ne verujem da se kod Novaka moze desiti iznenadjenje, kao u WTA delu; plus ga Monfils nikada nije dobio. USA, Canada i jos par reprezentacija, igraju pripremne meceve, za takmicenje koje krece, 17. septembra, u Torontu, te su ovo skoro najbolji moguci timovi. Juce sam tek po pocetku video sastav, koji je Russia izvela. :dry:  Sparta Prague, Davos, Bern su medju efikasnijim ekipama, dok CL liga donosi zanimljive utakmice, iz dana u dan. Nisam se zaletao, te probah 4+.

Najpre sam hteo oba tiketa staviti na kombo tiket, no posto u Meridianu nije imao San Francisco, u MLB ponudi, potonji je zavrsio u slabijoj grupi (samo u Meridianu sam video kvote za 4+ na hokeju, za svaki mec; jedino nervira sto se prilicno ugradjuju).

 

Tiket za pracenje, Nitra 4+, Kosice 4+, Zug 5+, Zurich 5+, Kalpa 4+, HIFK 5+, TPS 4+, Vaxjo 5+, Mlada Boleslav 5+. Kvota 8.95.

Link to comment

Ja uplatio tiket posle skoro 2 meseca pauze, na Vavrinku u Pinbetu po kvoti 2. Mozda je negde bilo i vise ali ovo mi je bilo najblize usput posle teretane. Nemam neki posebno jak razlog, jednostavno mi je jaci ako obojica odigraju najbolje sto mogu, mislim da ce dobiti na snagu makar.

Link to comment

Opasno me vuce da natrpam na Novaka. Gledam setH-1.5 po 1.85 (Mozart odskocio, ostali po 1.65), ili HG-4.5 po 2 (Meridian), a najvise -5.5 po 2.5 (mocart).. Razmisljam da igram i slobodne igre na -6.5 i -7.5... Sta cenite? edit. naravno i moja omiljena kombinacija 1&7-8 prvi set. Kvota 8.7.

 
edit, nije set henfikep 1.85 u mozartu vec 1.6, pogresnu igru sam gledao, jbga, bas sam mislio to da igram. Nista, ostaju H gemovi.
 
Edited by Timmy
Link to comment

Fudbal 2/2, MLB 1/1, hokej/tenis 1/2, prodje i kombo tiket. Na fudbalu talicno prolaze oba tiketa. Norvezani rutinski, no zato su Bayern i PSG dosli jedva, u nadoknadi vremena. Catolica zato nije donela zivciranje, brz prolaz, pre isteka 60. minuta. MLB takodje na misice. Bumgarner je imao i bolje nastupe; na kraju su Giantsi zatvorili mec, iz drugog pokusaja, u 12. iningu. Djokovic je ocekivano dobio, no i to nije moglo proci bez napetosti. Hokej ok. USA-Canada over, mi je bio bitan i to je proslo. Na slabijem tiketu je falio jedan gol; cini se da su i za 4+, 4 para po tiketu, optimalna stvar. Konacno prolaz kombo tiketa, no ponovo nije moglo, bez velike doze srece.

 

 

Fudbal

 

Real Madrid-Osasuna 3+

Barcelona-Alaves 3+

 

Basel-Grasshoppers 2+

Young Boys-Luzern 3+

 

AZ Alkmaar-Villem II 2+

Zvezda-Backa 3+

 

Man Utd-Man City 2+

Wolfsburg-Koln 2+

Leipzig-Dortmund 2+

Juan Aurich-Defensor La Bocana 2+

Celtic-Rangers 2+

Sevilla-La Palmas 2+

 

Kvote, 1.55, 1.60, 1.61, 3.15. 

Prve tri stvari su otisle na kombo tiket i to su sve timovi, koje redovno igram. Cetvrti tiket je zavrsio u slabijoj grupi; ima par relativno sumnjivih stvari, pa se nisam zaletao.

 

Puno pratecih tiketa, evo par primera, Hibernian P2+, Forfar P2+, Stirling P2+ i Sheffield Utd P2+, Bolton P2+, Peterborough P2+, Crewe P2+, Notts County P2+, Eastleigh P2+ i Arsenal 2+, Tottenham 2+, Austria Vienna 2+, Dinamo Zagreb 2+, Sporting 2+, Napoli 2+, Sporting Cristal 2+, Deportivo Capiata 2+, Montreal 2+, New York City i A. Madrid w2, Sparta Prague w1, Leverkusen w1, Wolfsburg w1, Arsenal w1, Real Madrid H1(-1.5), Juventus P/K1, AZ w1, Dortmund w2, Dinamo Zagreb P/K1, Zvezda H1(-1.5), PSV w2, Basel w1, Maribor P/K1, Barcelona H1(-1.5). Kvote, 12.04, 336.45, 8.95, 16.15.

 

 

MLB

 

Washington-Philadelphia 1 (Scherzer-Eickhoff)

St. Louis-Milwaukee 1 (Wainwright-Anderson)

 

Kvota 2.02.

Scherzer, 7-1, 2.35 ERA, protiv Philliesa. Dosadasnji deo sezone, 16-7, 2.88 ERA, 0.92 WHIP. Eickhoff, 1-1, 3.46 ERA, protiv Nationalsa. Za sada, 10-13, 3.86 ERA, 1.22 WHIP. Poslednji nastupi, Scherzer, 3-0, 1.57 ERA, 0.65 WHIP; Eickhoff, 2-1, 3.50 ERA, 1.00 WHIP. Scherzer na Nationals Parku, 6-3, 2.35 ERA, 0.84 WHIP; Eickhoff kao gost, 5-7, 4.44 ERA, 1.23 WHIP. Nocni mecevi, Scherzer, 12-4, 2.63 ERA, 0.87 WHIP; Eickhoff, 5-8, 3.88 ERA, 1.25 WHIP. Scherzer je u seriji od 3 kvalitetna starta; 23 ininga, 4 primljena poena, 26 strajkauta, 3 walks. Eickhoff je takodje povezao tri dobra nastupa, uz nesto manji broj ininga, odnosno strajkauta; 18 ininga, 7 dopustenih runs, 10 Ks, 3 walks. Timski trend, Washington 7-3, Philadelphia 3-7. Sezonska serija, 12-5 za Washington; tekuca 1-0 za Nationalse. Eickhoff je dobar, ali je Scherzer jos bolji; plus je napad Philadelphie, tokom cele sezone, na jednom od poslednja dva mesta, po broju datih poena.

Wainwright, 13-8, 2.20 ERA, protiv Brewersa. Ukupno, 10-8, 4.61 ERA, 1.35 WHIP; Anderson, 0-2, 3.10 ERA, protiv Cardinalsa. Ove godine, 8-11, 4.73 ERA, 1.39 WHIP. Forma, Wainwright, 1-1, 3.71 ERA, 1.29 WHIP; Anderson, 1-1, 2.93 ERA, 1.24 WHIP. Wainwright na Busch Stadiumu, 5-4, 3.09 ERA, 1.23 WHIP; Anderson na gostovanjima, 2-6, 5.52 ERA, 1.39 WHIP. Vecernji termin, Wainwright, 7-4, 3.80 ERA, 1.23 WHIP; Anderson, 7-7, 5.10 ERA, 1.39 WHIP. Wainwright baca promenljivo, mada kod kuce ima bolje nastupe, tokom cele sezone. Anderson retko istera sesti ining; pozitivno je sto na prethodnih 12 nastupa, nije primio preko 3 poena (11 startova i jedan nastup iz bullpena). Ucinak ekipa, 10 meceva unazad, St. Louis 5-5, Milwaukee 7-3. Sezonska serija, 12-5 za Cardinalse; tekuca 1-1.

 

Ovaj dabl je zavrsio van kombo tiketa.

 

Propratni tiket, Seattle 2, Detroit >9.5 i Toronto 1, NY Yankees 1, LA Dodgers 2, Texas 2. Kvote, 3.42, 6.54.

 

 

Hokej

 

Czech Republic-Russia 5+

Canada-USA 5+

 

Kvota 2.10.

Jesu pripremni mecevi u pitanju, no dueli ovih timova su uvek dinamicni, posto je stvar prestiza, pobediti velikog rivala. Vrhunski igraci, pretezno iz NHL timova, milina za gledanje.

 

Hokejaski dabl je deo kombo miksa.

 

Tiket za pracenje, Farjestads 5+, Saipa 4+, JYP 5+, Djurgarden 5+, Davos 5+, Bern 4+, Zurich 4+, Lugano 5+, Sweden 4+. Kvota 7.42.

 

NCAAF tiket, Michigan H1 (-35.5), Oklahoma State H1 (-20.5), Clemson H1 (-36.5), Baylor H1 (-31.5), Ohio state H1 (-28.5), Wisconsin H1 (-24.5). Kvota 40.03.

Neki naucnik u Meridianu se setio, da ne stavi poene u ponudu; bar cu tu ustedeti novac, minimalnim ulogom.

 

Suzdrzah se da ne odigram WTA finale, makar sitnije; ne ide mi tenis od ruke, bolje da ne cackam mecku.

Edited by Miljenko
Link to comment

3+ na mecevima Arsenala, Volfzburga, Vulvsa, Milvola, Piterboroa i Lutona, kecevi na Brajton, Fulam, QPR i Aberdin.

 

Herenven - Tvente 1gg

Sevilja - Las Palmas 1gg

Jang Bojs - Lucern ggI&ggII

Juventus - Sasuolo X-1

Link to comment

 

Opasno me vuce da natrpam na Novaka. Gledam setH-1.5 po 1.85 (Mozart odskocio, ostali po 1.65), ili HG-4.5 po 2 (Meridian), a najvise -5.5 po 2.5 (mocart).. Razmisljam da igram i slobodne igre na -6.5 i -7.5... Sta cenite? edit. naravno i moja omiljena kombinacija 1&7-8 prvi set. Kvota 8.7.

 
edit, nije set henfikep 1.85 u mozartu vec 1.6, pogresnu igru sam gledao, jbga, bas sam mislio to da igram. Nista, ostaju H gemovi.
 

 

 

Ili ce ga otresti Novak 3:0, ili ce da bude neka nevidjena drama i mozda cak poraz. Mislim da ne moze biti kilav mec kao sinoc sa Monfisom, kod Vavrinke nema sredine nego samo raspad ili kidanje. Ja cu navijacki preskociti ali uopste nisam ubedjen da ce Novak lako dobiti, ovaj je lud totalno.

Link to comment

Uh kako kilavi rezultati danas, cim sam odigrao jace. :isuse:

Zvezda samo 2-0, ne mogu ni prazan gol da pogode; ponekad se pitam, da li pojedine igrace stvarno placaju; Czech Republic-Russia (hokej) 1-1, strasno. Onaj sitniji tiket nije tako bitan, no i tu je Wolfsburg odigrao 0-0. 

Link to comment

Puf, sada je malo lakse, dva prolaza ipak. :whistle:  Puno promasenih zicera, na Young Boys-Luzern i pomalo slucajan treci gol, u 93. minutu. Uhvatih i Real 5+ i 7 +, no to je sitna stvar.

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...