Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Wil vs. Bellinzona 2 1,9Proslo kolo ih dobili kuci 8:0, pretpostavljam da postoji razlog sto je kvota ovako visoka, ali ja ga nisam nasao :D

Link to comment
Zaragoza X2@1,81Arau 1@1,60Andujar 1@1,60Dabl @1,97Elfsborg 1UTD 1
Šteta što Zaragoza pade u nadoknadi... a prvi su poveli.Danas samo jedan dabl @1,93Berdych (-1,5 set) - Davydenko 2Robredo - Lopez 1
Link to comment

Polovicno. Cirstea veliko iznenadjenje, ostalo ide pod "desava se".Danas:FudbalBayern-Barcelona 3+TenisNishikori fixIvanovic fixNBAMiami doh1(-11.5)NHLWashington-Winnipeg w1Carolina-NY Islanders w2Florida-NY Rangers w2St.Louis-Colorado w1MLBNY Mets-LA Dodgers 2Boston-Oakland >8.5LA Angels-Texas >8.5Washington-St.Louis <7.5Detroit-Kansas City <7.5Houston-Seattle <7.5Chicago White Sox-Cleveland <8.5Fudbal cisto za pracenje, oprezno.Miami bi trebao da lagano povede sa 2-0.Nerviraju me ovi rani poceci teniskih meceva, na kraju su ostala ova 2 para. Nishikori nije igrao na sljaci, ali je mnogo kvalitetniji igrac. Ana u dobroj formi.NHL je blizu kraja regularnog dela. Odigrah na timove koji se bore za playoff.Mets-Dodgers, Niese-Kershaw. Niese je 1-0, 4.12 ERA protiv Dodgersa. Poceo sa 2-1, 3.80 ERA. Kershaw 5-0, 1.37 ERA protiv Metsa. U dosadasnjem delu sezone 1-2, 2.75 ERA. Uz minimalnu podrsku Kershaw bi trebao da odvede tim do pobede.U Bostonu, Aceves-Colon. Aceves 3-1, 5.17 ERA protiv Athleticsa. Pocetak 1-0, 6.28 ERA. Colon je 7-8, 3.78 ERA sa Red Soxima. Otvorio sa 2-0, 3.32 ERA.Tesko za procenu kada je rec o pobedniku, no trebalo bi biti dosta poena. Ne verujem da Colon moze da odigra previse dobro i na Fenway Parku.LA Angels-Texas, Vargas-Ogando. Vargas 4-6, 4.48 ERA protiv Rangersa. Do sada 0-2, 6.75 ERA. Ogando je 3-0, 1.72 ERA sa Angelsima, pocetni deo 2-1, 3.32 ERA. Kada je izgledalo da ce domaci dobiti jos jednog jakog protivnika, kolabirao je bullpen. Bar je over dosao lagano. Ocekujem dobro izdanje udaraca i veceras.U Washingtonu, Detwiler-Wainwright. Detwiler ima samo nepuna 3 ininga protiv Cardinalsa, gde se nije proslavio. Poceo novu sezonu sa 1-0, 0.90 ERA. Wainwright je 4-3, 3.60 ERA sa Nationalsima. Pocetak 3-1, 2.48 ERA. Oba startera sjajna do sada. Wainwright na 4 ovosezonska starta, cak 28 strajkauta.Na Comerica Parku, Scherzer-Wade Davis. Scherzer je 6-4, 3.48 ERA protiv Royalsa. Ove sezone 1-0, 2.84 ERA. Davis 0-0, 3.42 ERA sa Tigersima. Pocetak 2-0, 2.25 ERA. Izbegavam undere kada igra Detroit, zbog odlicne udaracke postave. Ipak, Scherzer baca sjajno, gosti nisu preterano efikasni. Davis dobar, sa solidnom odbranom iza njega, lineup domacih u blagom padu forme, pa minus deluje kao dobro resenje.Houston-Seattle, Norris-Iwakuma. Oba startera nisu nastupala protiv vecerasnjih protivnika. Norris na pocetku 2-2, 4.74 ERA. Iwakuma 2-0, 1.69 ERA. Iwakuma fenomenalan. Protivnicki udaraci protiv njega imaju samo 0.135(grubo gledano, svaki osmi igrac dodje na bazu, ne racunajuci greske i walkove). Sinoc je Felix lagano ubelezio 100. pobedu. Igrao bih dvojku, no me plase nepouzdani udaraci gostiju, te je minus konacan izbor.Chicago White Sox-Cleveland, Quintana-McAllister. Quintana je 1-0, 0.93 ERA protiv Indiansa. Od pocetka sezone 1-0, 2.55 ERA. McAllister 2-0, 2.66 ERA protiv vecerasnjih domacina. Za sada ima 1-2, 3.12 ERA. White Soxi imaju trenutno jedan od najneefikasnijih napada lige(bottom 5). Indiansi igraju toplo-hladno, daju 10 poena, a onda nista i tako u krug. Mislim da bi ovde moglo biti malo poena veceras.

Edited by Miljenko
Link to comment

I ja razmisljam da odigram na NYI i NYR nema sad zajebancije, biti ili ne biti. A Washington i Winnipeg ovde bi moglo da bude 0-5 gola. Ali isto tako mislim da ce pobediti Washington.

Link to comment

Washington ima momentum, a i ja ocekujem tvrd mec. Domacima je bitno da ne budu porazeni(bar ne pre penala), posto se u slucaju istog broja bodova, najpre gleda broj pobeda(ne racunajuci pobede nakon penala).

Link to comment

I ja cu igrati Islanderse i Rangerse. Sto se tice Washingtona i Winnipega, ni Jetsi nisu losi u poslednje vreme. Ove sezone Washington dobio 3, Jetsi jednu, sve dobili gosti. Na prvi pogled trebalo bi da dobije Washington (opicicu negde saljivih iz 2 u 1 cisto zabave radi), ali sve u svemu troznak ko vrata. :sleep:

Edited by Nesh
Link to comment
I ja cu igrati Islanderse i Rangerse. Sto se tice Washingtona i Winnipega, ni Jetsi nisu losi u poslednje vreme. Ove sezone Washington dobio 3, Jetsi jednu, sve dobili gosti. Na prvi pogled trebalo bi da dobije Washington (opicicu negde saljivih iz 2 u 1 cisto zabave radi), ali sve u svemu troznak ko vrata. :sleep:
ja sam na kraju odustao od te utakmice. Igrao sam na Islanderse,Denver +6, Pitsburg i neznam sta sam igro cetvto da ga jebes :lolol: .Igrao sam jos single na New Jersey
Link to comment

Ja prosao danas 4 tenisa (Gulbis i Nisikori lagano, Berdih i Kolsrajber jedva) i za 900 dindzi uzeo malo preko 3 hiljade. Poduvao hiljadu na Barselonu X2 + Boston H2 +7 pa sam pred kraj smene vezao Odesnika kad je puko prvi set po kvoti 1.80 (kasnije dobio drugi i treci 6:1 i 6:0) sa Bostonom H2 i Denverom manje od 208 poena. Za 800 dobitak 5200, taman koliko mi treba.

Link to comment

Ja jucerasnje tikete bazirao na golove u ls, zvezdi odbojci, zadru, ani ivanovic, i nekim simpaticnim skotima isto golovi, u dosta kombinacija sa raznim varijacijama hendikepima, sve doslo :o sad nisam siguran dal da se radujem ili da zalim sto nisam sve to stavio na jedan tiket :lol:Danas preskacem, jedino mi Sibenka privlaci paznju, ali kako im ne verujem dovoljno, a nemam sa cim da kombinujem, odustajem. Zato sutra igram sa dvostrukim ulogom na Partizan, Zvezdu sa ili bez hendikepa i opet Anu ako kvota bude primamljiva

Link to comment

Samo Rangersi nisu dosli. Kombo pao na njih. Zato je prosao cisto MLB tiket, kao i svi ostali singlovi i dablovi, uz 2 kvote 1.Ovo je saniralo celu kilavu proslu nedelju. ^_^Danas:FudbalDortmund-Real 3+TenisNadal 9- 1.setFerrer 9- 1.setSeppi fixAlmagro fixVinci fixPennetta fixSchiavone fixSimon fixNBAOklahoma-Houston doh1(-8.5)MLBBoston-Oakland 1Cincinnati-Chicago Cubs 1Washington-St.Louis 1Philadelphia-Pittsburgh 1I drugi mec polufinala na golove.Nadal bi trebao da bude dodatno motivisan na ovom turniru. Ferrer-Tursunov na sljaci, ne vidim kako Tursunov moze da se suprotstavi.Seppi protiv Rosola ne bi trebao da ima problema. Almagro se valjda dovoljno odmorio.Vinci lici na zicer, Pennetta je sumnjiva(kao i uvek), no da dodam i nju.Schiavone ne igra kao pre, ali je prilicno potcenjena i mislim da je vredi probati na ovako veliku kvotu.Vreme je da i smarac Simon dobije neki mec. Nieminen jedva prosao prethodnu rundu, ocekujem da ce ga stici umor.Oklahoma bi trebala lagano i do druge pobede.U Bostonu, Lester-Anderson. Lester je 3-3, 4.15 ERA. Otvorio sezonu sa 3-0, 1.73 ERA. Anderson je 5-2, 2.70 ERA protiv Bostona. Pocetak 1-3, 5.95 ERA. Nakon pobede domacih, sinoc Athletics dobili 13-0, po kisi(mec registrovan nakon 7 ininga). Lester mi deluje sigurno. Cak i da Anderson bude bacao dobro, mislim da domaci mogu dobiti mec sa malo poena.Reds-Cubs, Latos-Samardzija. Latos je 2-2, 3.16 ERA protiv Cubsa. Za sada 0-0, 2.29 ERA. Samardzija 1-1, 4.67 ERA protiv danasnjeg protivnika. Ove sezone 1-3, 3.38 ERA. Latos jos uvek nema pobedu, zbog slabe podrske. Samardzija nakon odlicnog prvog starta, ne tako siguran. Ne prima previse poena, ali se ni on ne moze pohvaliti preteranom podrskom napada.Washington-St.Louis, Strasburg-Garcia. Strasburg ima 6 ininga bez primljenog poena protiv Cardinalsa. Poceo sa 1-3, 2.96 ERA. Garcia je 2-1, 3.74 ERA protiv Nationalsa. Pocetak 1-1, 3.22 ERA. Strasburg ne tako ubedljiv kao prosle sezone. Ne prima mnogo poena, ali je tim i dalje neefikasan, te je vezao 3 poraza. Domaci bi mogli do jedne pobede u seriji veceras.Phillies-Pirates, Halladay- Wandy Rodriguez. Halladay je 4-1, 0.98 ERA protiv Piratesa. Ove sezone 2-2, 6.04 ERA. Rodriguez 2-2, 5.11 ERA protiv File. Ove sezone 2-0, 0.56 ERA. Halladay polako ulazi u formu, nakon 2 losa startna nastupa. Zaustavio Marlinse(sto i nije neko merilo), a onda i odlican lineup Cardinalsa. Rodriguez ima 7.11 ERA na Citizens Bank Parku. Oba napada nepouzdana, ocekujem jos jedno dobro izdanje Halladaya.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...