Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Generalno loš vikend za neke jače igre na golove, bar tamo gde se to očekivalo (ako u narednih mesec dana odigram golove na AZ, neka me banuju). U konačnom ishodu dosta realno: Roma mi je bila sumnjiva, a kvota manja od 2, pa sam ih preskočio; žao mi je što nisam igrao na Las Palmas, plašio sam se da su se potrošili na prašenju Valensije, a oni spakovaše 5 komada Granadi. Sa druge strane, nije mi žao što sam pokušao s dvojkom na Atalantu, dobili su crveni pri 1:1, i dalje verujem da je to moglo da ode na njiuhovu stranu (generalno, volim da igram kontru kada je domaćin u prethodnom kolu slavio na strani, a gost izgubio kod kuće; u poslednje vreme mi se čini da je bolje u takvim slučajevima odigrati samo da gost prvi daje gol - primeri za ovaj vikend su Atalanta i Herakles).

Link to comment

AZ je pokušavao, do poslednjeg minuta, da postigne još neki gol, no nekako su bili trapavi, kada udju u šesnaesterac. Očekivao sam goleadu, nakon rekreacije protiv Vojvodine. Meni su oni uvek bolja opcija za golove, u odnosu na precenjene PSV i Ajax. I prošle sezone, nisu krenuli efikasno.

Link to comment

Aj' neko ko se razume u tenis da mi rekne je l' može ovaj Kovalik da dobije Pospišila koji već dva meseca nema nijednu pobedu? Pažnju mi je privukla velika kvota na Pospišila (1.6), s obzirom da za ovog drugog nisam čuo, pa mi smrdi na navlakušu.

 

Zatim, upravo je blago porasla kvota na Hasea protiv Dakvorta (bilo je 1.8-1.9 u korist Holanđanina, sad je 1.85-1.85), a ovaj Ozi mnogo lošije stoji na ATP listi?

Almagro-Fucsovics, kvota 1.5 na Španca?

 

Gaske-Edmund 1(-1.5) @1,45, računam da je ovaj Brit rupa kad ga je i Troickii sprašio.

 

Šta mislite o ovoj grupi za 4+ setova (tu su sve kvote oko 1,45):

Kuznjecov-Beluči

Ramos-Beneto

Kližan-Južni

Per-Lajović

Harison-Manarino

Delbonis-Baker

 

 

Kod teniserki sam odigrao sledeće:

 

Vandervege-Osaka 2:0

Dejvis-Sasnovič 1

Sevastova-Šmildova 3 seta

Doi-Vitheft 3 seta

Edited by malistev
Link to comment

Bolje bezi od tih sumnjivih meceva. Te koje si naveo mogu biti zavrseni svakom ishodom. Mislim na Almagra i Pospisila. A Edmund nije rupa.

Edited by Timmy
Link to comment

Fudbal 2/4, MLB 0/1, Young Boys dodje 5+. Dobro je sto nisam odigrao presiroko, jer sam imao imao u planu jos dva tiketa, koja zavrsise medju pratecim(Barcelona i Fiorentina ih oborise). PSV je razocarao losom zavrsnicom, mada su mi ustedeli kasnije nerviranje na Salzburgu. Grasshoppers i Young Boys se raspucase u drugom poluvremenu. AZ samo 2-0; dosta sansi, igrac vise. Orlando i New York City, brzo dodjose do treceg gola. Ni u MLB delu se nije posrecilo. San Francisco je lako dobio, ali je napad Cubsa zakazao u Los Angelesu. Starter Dodgersa, koji je jos u fazi prilagodjavanja na MLB nivo, izdominirao je protiv najboljeg tima lige, u 1-0 pobedi, smor. Nije bilo sanse za neki siri tiket. Glup kraj nedelje, koja je dosta obecavala, nakon prva tri dana.

 

 

MLB

 

Boston-Tampa 1 (Porcello-Andriese)

Chicago Cubs-Pittsburgh 1 (Arrieta-Brault)

 

Philadelphia-Washington 2 (Thompson-Roark)

Detroit-Chicago White Sox 1 (Boyd-Shields)

 

Kvote, 2.03, 2.10.

Porcello, 8-4, 2.90 ERA, protiv Tampe. Sezona, 17-3, 3.23 ERA, 1.05 WHIP. Andriese, 1-0, 1.72 ERA, protiv Bostona. Za sada, 6-5, 3.71 ERA, 1.13 WHIP. Poslednja 3 nastupa, Porcello, 2-0, 2.08 ERA, 0.83 WHIP; Andriese, 0-2, 7.71 ERA, 1.53 WHIP. Porcello na Fenway Parku, 12-0, 2.96 ERA, 1.05 WHIP; Andriese kao gost, 3-2, 3.95 ERA, 1.20 WHIP. Vecernji mecevi, Porcello, 10-3, 2.96 ERA, 0.98 WHIP; Andriese, 4-1, 3.31 ERA, 1.04 WHIP. Porcello je poslednji poraz doziveo 3. avgusta, a i to zbog lose podrke napada. Vezao je 6 kvalitetnih startova, 46+ ininga, 13 dopustenih runs(12 njegovih), 37 strajkauta, 4 walks. Nakon serije nastupa iz bullpena, Andriese je ponovo dobio priliku kao starter. Nije dobar kao na startu sezone, ima 5 vezanih startova, bez pobede, 1 kvalitetan. Fiks trend, Boston 5-5, Tampa 5-5. Sezonska serija, 7-6 za Boston. Raysi imaju sezonu za zaborav, mada se nije ni ocekivalo previse od njih. Boston je u tesnoj playoff trci, te su trijumfi u ovakvoj seriji imperativ.

Arrieta, 9-2, 1.99 ERA, protiv Piratesa. Dosadasnji deo sezone, 16-5, 2.62 ERA, 1.04 WHIP. Brault nije nastupao protiv Cubsa. Do sada, 0-1, 3.60 ERA, 1.60 WHIP. Aktuelni nastupi, Arrieta, 3-0, 2.79 ERA, 1.09 WHIP; Brault, 0-1, 3.60 ERA, 1.60 WHIP. Arrieta na Wrigley Fieldu, 6-3, 2.18 ERA, 1.13 WHIP; Brault je oba starta imao na gostovanjima(da se ne ponavljam). Mecevi igrani nocu, Arrieta, 6-2, 2.54 ERA, 0.94 WHIP; Brault ista statistika, kao i za prethodne stvari. Arrieta je tokom jula i avgusta pokazao da ni on nije masina, te su se desavala povremena losija izdanja (4-6 primljenih poena). Protiv Brewersa je 18. avgusta primio 5 poena(pokrio ga je napad, te je dosao do pobede); zatim je usledio dominantan start, protiv Padresa; 8 ininga, bez pustenog runa, 6 Ks, 3 walks. Brault je u julu imao dva solidna starta, protiv Cardinalsa i Brewersa, u gostima; videcemo kako ce pokazati, protiv najopasnije ekipe iz divizije. Ucinak timova, 10 meceva unazad, Chicago Cubs 6-4, Pittsburgh 5-5. Sezonska serija, 9-3 za Cubse. Cubsi su cvrsto na celu divizije, odnosno na prvom mestu, na nivou lige. Taman kada se cini da su Piratesi van wild card trke, usledi serija pobeda. Cubsi tradicionalno dominiraju protiv divizijskog rivala, te ocekujem 1, iza jednog od najboljih picera lige.

Thompson nema startova protiv Nationalsa. Ukupno, 1-3, 9.78 ERA, 1.81 WHIP. Roark, 4-5, 4.35 ERA, protiv Philliesa. Ove godine, 13-7, 2.99 ERA, 1.19 WHIP. Forma, Thompson, 1-2, 9.00 ERA, 1.73 WHIP; Roark, 1-1, 3.93 ERA, 1.31 WHIP. Thompson kao domacin, 1-1, 7.20 ERA, 1.40 WHIP; Roark na strani, 6-2, 3.33 ERA, 1.17 WHIP. Noc, Thompson, 1-3, 9.78 ERA, 1.81 WHIP; Roark, 7-5, 3.90 ERA, 1.24 WHIP. Thompson nije imao previse uspeha, na prva 4 MLB starta. Samo jednom je primio 3 ili manje poena. Roark je niz od 5 kvalitetnih izdanja, prekinuo protiv Oriolesa; 5 primljenih poena( 4 njemu pripisana), tokom 5 ininga, u 10-8 porazu. Odnos pobeda i poraza, Philadelphia 4-6, Washington 4-6. Sezonska serija, 8-4 za Washington. Philadelphia je odlicno otvorila sezonu i moze se reci da i trenutni skor nije los, posto se ocekivalo da ce biti pri dnu lige. Washington je na prvom mestu u NL East i tu ce verovatno i ostati. Roark ima finu sezonu, sa druge strane ce biti uz Atlantu najlosiji napad lige, te se nadam njegovom dobrom nastupu.

Boyd, 0-0, 7.27 ERA, protiv White Soxa. Na nivou sezone, 5-2, 3.98 ERA, 1.21 WHIP. Shields, 7-8, 4.53 ERA, protiv Detroita. Do sada, 5-16, 5.98 ERA. Tri starta unazad, Boyd, 2-0, 1.89 ERA, 0.89 WHIP; Shields, 0-2, 11.20 ERA, 2.12 WHIP. Boyd na Comerica Parku, 3-1, 2.82 ERA, 1.17 WHIP; Shields u gostima, 1-6, 7.22 ERA, 1.64 WHIP. Vecernji mecevi, Boyd, 5-2, 4.67 ERA, 1.22 WHIP; Shields, 4-12, 5.37 ERA, 1.60 WHIP. Boyd je spojio 3 kvalitetna nastupa, protiv neugodnih protivnika (Texas, Boston, Minnesota); 19 ininga, 4 primljena poena, 14 strajkauta, 5 walks. Nakon 4 starta, na kojima nije pustao manje od 6 poena, Shields je imao mediokritetan, ali ipak bolji nastup, protiv Philliesa; 6 ininga, 4 primljena poena, uz 6 Ks. Timski trend, Detroit 6-4, Chicago White Sox 6-4. Sezonska serija, 8-5 za Detroit. Tesko je proceniti Tigerse; odigraju dobru seriju protiv Bostona, Minnesote, a onda se napad raspadne protiv kilave rotacije Angelsa. Shields je uzasni avgust otvorio bas u Detroitu, sa 6 dopustenih poena, te me ne bi iznenadilo, da se slicna stvar ponovi i danas.

 

Prateci tiket, Toronto >9.5, Cleveland 1, St. Louis 2, LA Dodgers <11.5. Kvota 7.68.

 

 

Tenis

 

Cilic 3-0

Nadal fix

Bautista-Agut fix

Djokovic 3-0

 

Kvota 1.68.

Na pojedinim mestima sam mogao skupiti vecu kvotu(Millennium), no tamo nema kvote 1 za predaju. Hendikepi u Meridianu su verovatno najgori, od kada postoji kladjenje na tenis. Cilic i Djokovic bi trebalo da izdominiraju. Ne secam se da je prvopomenuti imao ovako stabilnu sezonu. Nadala sam izbegavao u vecem delu godine, no Istomin je stara musterija; Baustista-Agut, slicna stvar. 

 

Propratni tiket, Gasquet >34.5, Bencic fix, Monfils 10+ 1. set, Vandeweghe fix, Kerber fix, Anderson fix, Cuevas fix, Muguruza 9- 1. set, Cibulkova fix, Vesely fix, Sock 10+ 1. set. Kvota 22.82.

 

 

Fudbalski tiket, Torquay 2P1+, Bromley P1+, Forest Green 2+, Dag&Red P1+, Wrexham 2+, Tranmere 3+, Sirius 2+, Xamax 2P1+, Kaiserslautern 2P1+, Alianza Atletico 2P1+. Kvota 11.50. 

Link to comment

Lajv 71. minut, Sport Recife - Internacional 0-1, over 1,5 @2,10

1-1, prođe i ovo.

 

Lajv 39.minut, Karvina u21 - Ceske Budejovice u21 1-0, over 3.0 @1,92

Link to comment

2-1. :)

Lajv 25.minut, Fredrikstad - Jerv, Jerv @2,50.

2-1 :(

Fredristad je odlicno usao u utakmicu, hteo sam njih dnb, imao sam na 2,05..medjutim mislio sam da nece izdrzati :(

Pusti tabelu, gledaj lajv, prvo pravilo.

Elem, od juce cekam Alianza Atletico protiv Sport Huancaya, medjutim zakasnih da uzmem korektnu kvotu.. Sad je poluvreme, 1-1

Alianza Atletico @ 2,10 jako

Savetujem da probate, trebalo bi Huancayovci da popadaju u drugom.

Link to comment

Prodjoše nekako oba MLB dabla, ali je zato Djoković uspeo da izgubi set i obori kombo. Pre toga 20+ kvota pade na Gasquet over. Glupi tenis, više ni GS turniri nisu za igru.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...