Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ja ne volim nize lige da igram, na glavnim tiketima, no prevari se covek ponekad. Dva komada valjda mogu dati. Bayern krenuo jako.

 

Prodje hokej, uz kvotu 1 na Karpatu. ^_^

Edited by Miljenko
Link to comment

Nije dovoljno što je Colo Colo jalovo napadao, već gosti pred kraj maše dva zicera, a onda i penal za Iquique, u 92. minitu i ništa, ostaje 0-2. Ponekad je izgleda nemoguće izaći.

Link to comment

Deluje mi ovo ok, samo mi se Celtic ne sviđa.

 

Evo vam jedan rekretivni za danas;

Juve 1,90

Braga 1,90

Crystal Palace 2,40

Atletico 1,53

 

Ukupno 13,28

Link to comment

Zverka nalupao si sve favorite, neko če garant da kiksne. Ja odigrao Timijevu igru sa golovima Totenhem-Liverpool:

Gg, gg prvo poluvreme, gg drugo poluvreme, 2+ prvo poluvreme, 3+ prvo poluvreme, 2+drugo poluvreme? 3 + cela tekma, 4+ cela tekma, 5+cela tekma. Liverpool daje u oba, Totenhem daje u oba. Oba poluvremena 2+

Link to comment

Fudbal 0/2, MLB 2/2, Bayern je dosao 6+, prosao je i hokejaski tiket. Fudbal nastavio sa glupim rezultatima. Najverovatniji mec kod Holandjana za golove je zavrsen 0-0; mada sam i ja cackao mecku, sa drugom ligom. Vitesse i Bayern prodjose; bolje da sam dodao Rangers. Colo Colo je imao dva gola zaostatka, na poluvremenu i kada sam ocekivao siguran izlaz, usledila je njihova bezidejna igra u nastavku meca, te par promasenih zicera, odnosno penal gostiju, u zavrsnih 15 minuta. MLB odlicno. Detroit se dugo mucio, no Verlander je odrzao tim u igri, dok se nije desio preokret. White Sox-Mariners, ocekivani minus; Sale i Hernandez su imali odlicne nastupe. Korektan bilans na kraju, nakon novih gluposti na fudbalu.

 

 

Fudbal

 

U. de Chile-U. Catolica 3+

 

Dortmund-Mainz 2+

Real Madrid-Celta 3+

 

Tottenham-Liverpool 2+

Chelsea-Burnley 2+

Monchengladbach-Leverkusen 2+

Rijeka-Slaven 2+

 

Kvote, 1.54, 1.60, 2.22.

Vreme je da fudbal pocne da dolazi, par neverovatnih rezultata, tokom prethodna 3 dana. U Cileu se igra veliki derbi, nesto sto moram probati 3+. Kombinacija Dortmunda i Reala, deluje prilicno verovatno. Za kraj, malo siri 2+ tiket, dva derbija i dva velika favorita, gde golova ne bi trebalo da manjka.

 

Par pratecih tiketa, Peterborough P2+, Gillingham P2+, Falkirk P2+, Hibernian P2+, Montrose P2+ i Everton 2+, Molde 2+, Man Utd 2+, Dinamo Kiev 2+, Feyenoord 2+, Olimpija Ljubljana 2+, Oostende 2+, Napoli 2+, Benfica 2+ i Dortmund P/K1, Chelsea P/K1, Leicester w1, Southampton w1, Zenit w1, Juventus P/K2, Dinamo Kiev P/K1, Real Madrid P/K1, Napoli w1, Rijeka P/K1, Benfica P/K2. Kvote, 93.62, 5.67, 8.64.

 

 

MLB

 

Detroit-LA Angels 1 (Fulmer-Oberholtzer)

 

Kvota 1.40.

Fulmer, 1-0, 0.00 ERA, protiv Angelsa. U ruki sezoni, 10-4, 2.58 ERA, 1.06 WHIP. Oberholtzer, 0-1, 3.65 ERA, protiv Detroita. Ukupno, 3-2, 5.27 ERA(kao clan Philadelphie i Angelsa). Fulmer 3 starta unazad, 1-2, 3.32 ERA, 0.97 WHIP. Oberholtzer ce danas imati prvi sezonski start (29 nastupa iz bullpena). Fulmer na Comerica Parku, 2-1, 2.63 ERA, 1.01 WHIP. Vecernji termin, Fulmer, 5-4, 3.21 ERA, 1.23 WHIP. Niz od 4 kvalitetna starta, Fulmer je prekinuo protiv Bostona, primivsi 6 poena, tokom 5+ ininga. Oberholtzer nije skoro nastupao kao starter, mada mi njegova izdanja iz bullpena, ne deluju ubedljivo. Fiks trend, Detroit 6-4 (5 vezanih pobeda), LA Angels 5-5. Sezonska seija 2-2, tekuca 1-0 za Tigerse. Detroitu je neophodna duza serija pobeda, kako bi sanse za doigravanje ostale realne. Za sada su na brojci 5 i vecerasnji matchup picera deluje pogodno za jos jedan trijumf.

 

Propratni tiket, Toronto 1, Boston 1, Houston 1, NY Mets 1. Kvota 5.21.

 

 

Hokejaski tiket, Frolunda 4+, Plzen 4+, HV 71 5+, Avangard 4+, CSKA Moscow 4+, Jokerit 4+, SKA St. Petersburg 5+. Kvota 5.47.

 

Morao sam smanjiti broj tiketa, nakon loseg cetvrtka, ko zna zasto je to dobro.

Edited by Miljenko
Link to comment

Izigrah Reala golove: prvo3+ (najjaci tiket), prvo4+, 5+. 6+. 7+. dom4+. dom prvo2+ i branio sa tacno 4 gola. Planetwin imao najbolje kvote, koje su cak alo skocile kad sam krenuo da igram.

Link to comment

Gomila kilavih meceva danas. Dortmund zamalo da ostane 1-0, Leverkusen poravnava kasno, a sada se Real bruka; 0-0, 30 i neki minut.

Cileanci bar nisu nervirali. Fiks naravno nekoristan(Dinamo Kyiv).

Link to comment

Uz dosta nerviranja, prodjose sva 3 tiketa na fudbalu. Videcemo da li ce i kombo doci nocas. -_-  Fiks tiket, koji uvek igram sitno, pade na Dinamo Kyiv; verujem da naredna 3 meseca, nece izgubiti mec. :lolol:

Link to comment

Izigrah Reala golove: prvo3+ (najjaci tiket), prvo4+, 5+. 6+. 7+. dom4+. dom prvo2+ i branio sa tacno 4 gola. Planetwin imao najbolje kvote, koje su cak alo skocile kad sam krenuo da igram.

Eh da smo igrali Napoli- Milan

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...