Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Tottenham - Astra, over 3,5 @2,75

Brondby - Panathinaikos, over 2,5 @1,75

Rosenborg - Austria, Austria AH +1 @1,95

Maribor - Qabala, Qabala +0,5 @1,72

 

Totenhem - Astra su mi golovi pre svega zbog Astre. Šteta za Astru ove sezone, mogli su fini da budu; a sada mogu samo da se oslone na svoj napad, jako loša odbrana..svakako mogu da daju gol, ali će lagano i da primaju.

Brondbi..očekujem ih jako ofanzivno, samo da preoštra utakmica ne ubije golove...ovde su mi i kartoni viđeni masovno..

Rosenborg 1,44? Austria 6,50? :lolol: 1,95 na Austriu +1...pa, hvala

Qabali radi i minimalan poraz..do koga se nadam da neće doći.

Link to comment

Ovo danas bas treba probrati, valjda nece biti mnogo klizanja.

Zvezda i Skendija daju golove u prvom poluvremenu; Zvezda jer ce hteti da se dokaze, "Makedonci" jer su me iznenadili igrama u Evropi, a uspeli su da prvi postignu gol i u Belgiji.

Kecevi na Bate (jer su i oni i Astana domacinske ekipe) i Anderleht (jer dobro placa, iako je tu sve reseno), a VestHem 1-1.

Hajduk-Makabi gg, AZ-Vosa 3+, Rozenborg-Austrija gg3+, Genk-Lokomotiva 1&3+, mislim da ne bi smelo da zafali golova na ovim mecevima.

 

 

PS. Je l' onaj Karabag bas toliki favorit protiv Geteborga?

 

Ovo sto si naveo, sve zajedno, je u Socceru 385.59. Premala mi je kvota na Vest Hem za 1-1, pa cu to da izostavim, ostalo pratim. Bez Vest Hema 199.74. Mrzi me da gledam u Maxbetu, dovoljno mi je i ovo.  :D

Link to comment

Uzasni rezultati veceras u EL. Zvezda 1-1, AZ 0-0, u Londonu je i dalje 0-1. Cekam za 20 i nesto kvotu, par meceva, i "mrtvi" Gent daje 4 komada, u drugom poluvremenu(jedan od razloga, zasto gotovo nikada ne igram minuse). :isuse:

Edited by Miljenko
Link to comment

Lepo preskocim Grashopers-Fener, jer znam da se gosti nece truditi, a domacini nisu sposobni da nesto urade, a onda odigram 3+ na AZ i Vosu gde je bukvalno prepisana situacija. Vest Hem je valjda namerno ispao, ne znam kako drugacije da objasnim pucanje od kilave Astre. Genk posle drugog gola izgubio interesovanje, Zvezda i Skendija nisu opravdali moja ocekivanja, jos sam odigrao na live da Zvezda i Hajduk prvi daju golove, samo jedni ispostovali. Ono sto sam se plasio da odigram uglavnom doslo (Liberec, Osmanlije, PAOK, gg na Brondbi...).

Link to comment

Fudbal 0/3, MLB 1/1. Verovatno najgora runda EL ikada(kvalifikacije ili kasnija faza, nebitno). Matri se ispromasivao, te je mec u Beogradu zavrsen 1-1. Sramotna utakmica AZ-Vojvodina, nije pomoglo sto sam odigrao 2+. West Ham se ponovo obrukao. Bio sam ubedjen u prolaz, nakon 0-1; ne kapiram da nisi zainteresovan za meceve u Evropi, zasto onda uopste igras domaca takmicenja(titulu ne mogu uzeti sigurno). Neke stvari su prosle, u 2+ varijanti, Hajduk, Rosenborg, Genk, no nije vredelo. Plus je Gent volsebno dao 4 gola, za pad lepog duzeg tiketa, smor(zasto su oni forsirali nakon, drugog ili treceg gola, nije mi jasno). MLB odabrah dobro. Scherzer i Washington sigurni, mada je Jimenez bio bolji od ocekivanog. U danu kada sam ocekivao rutinskih 3/4, a mozda i kombo, jedan pogodak je deprimirajuci skor; dodatni minus je sto sam odigrao 50% jace, jer su parovi bili prilicno izgledni.

 

 

Fudbal

 

Bayern-Werder 3+

Vitesse-Utrecht 2+

Breda-Den Bosch 2+

 

Colo Colo-Iquique 3+

 

Kvote, 1.75, 1.60.

Bayern otvara sezonu protiv Werdera, te ocekujem goleadu, za pocetak. Holandjane probah opreznije, dva gola ne bi trebala biti veci problem. Colo Colo ima novog trenera i moze se reci da Guede jos uvek nije primenio svoj ofanzivni stil igre, na pravi nacin. Pozitivno je sto Colo Colo ne igra dosadni defanzivni fudbal, kao sto je bio slucaj, u poslednje dve sezone. Primaju vise golova, napad im je i dalje dobar, te ocekujem golove.

 

Propratni tiket, Randers 2+, Wisla Plock 2P1+, Mlada Boleslav 2P1+, Hannover 2P1+, Aalesund 2+, Eindhoven P1+, PSV II 2+, Oss P1+, RKC 2+, Burton 2+, Corc City 2+, Carrick 2+, Rangers 2+. Kvota 10.70.

 

 

MLB

 

Detroit-LA Angels 1 (Verlander-Nolasco)

 

Chicago White Sox-Seattle <7.5 (Sale-Felix Hernandez)

 

Kvote, 1.45, 1.85.

Verlander, 5-7, 3.77 ERA, protiv Angelsa. U sezoni, 13-7, 3.38 ERA, 1.03 WHIP. Nolasco, 2-3, 3.86 ERA, protiv Detroita. Do sada, 4-11, 5.22 ERA, 1.34 WHIP. Forma, Verlander, 1-1, 2.25 ERA, 0.90 WHIP; Nolasco, 0-3, 5.09 ERA, 1.42 WHIP. Verlander na Comerica Parku, 8-4, 3.28 ERA, 0.96 WHIP; Nolasco kao gost, 4-5, 4.97 ERA, 1.34 WHIP. Mecevi igrani uvece, Verlander, 9-5, 3.10 ERA, 1.01 WHIP; Nolasco, 2-8, 5.99 ERA, 1.42 WHIP. Nakon 8 vezanih nastupa, na kojima nije dopustio preko 2 poena, Verlander je primio 5 protiv Kansasa(3 njemu pripisana). Zatim je izdomirao protiv Red Soxa, 6 ininga, uz jedan pusten run i 5 strajkauta. Nolasco baca promenljivo; Oakland-5, Cubs-2, Seattle-3, Yankees-5 primljenih poena, nakon odlaska iz Twinsa. I dalje je bez pobede, kao clan Angelsa. Ucinak ekipa, 10 meceva unazad, Detroit 5-5 (4 vezane pobede), LA Angels 5-5 (dva vezana trijumfa). Taman kada se ucini da su Tigersi van playoff trke, usledi serija pobeda. Sezonska serija, 2-1 za Angelse. Detroit je trenutno dve pobede ispod wild card crte; Angelsi nemaju sanse za doigravanje, mada imaju kvalitet da pobede bilo koga.

Sale, 4-0, 2.22 ERA, protiv Marinersa. Ukupno, 15-6, 3.15 ERA, 1.03 WHIP. Hernandez, 4-6, 3.97 ERA, protiv White Soxa. Ove godine, 8-4, 3.26 ERA, 1.22 WHIP. Aktuelni nastupi, Sale, 1-1, 3.32 ERA, 1.06 WHIP; Hernandez, 2-0, 2.08 ERA, 1.06 WHIP. Sale U.S. Cellular Fieldu, 8-2, 4.01 ERA, 1.08 WHIP; Felix na strani, 4-2, 3.35 ERA, 1.42 WHIP. Nocni termin, Sale, 10-4, 2.99 ERA, 0.97 WHIP; Hernandez, 6-2, 3.42 ERA, 1.11 WHIP. Sale je "ubacio" jedan los start (Miami, 14. avgust, 5 primljenih poena), izmedju 5 kvalitetnih. Na ovih 5 je primio 7 poena ukupno, uz zavidan broj strajkauta; podrska napada je bila uzasna, te je ostvario samo jednu pobedu, u ovom intervalu. Hernandez je brzo nasao formu, nakon relativno duge pauze zbog povrede; ima 3 kvalitetna nastupa u nizu; 21+ ining, 5 dopustenih runs, 24 Ks, 9 walks(nesto vise pustenih igraca na bazama, no za sada to dobro kontrolise). Over/under odnos, Chicago White Sox 5-5, Seattle 7-3. Sudar vrhunskih picera, koji se jos nalaze u dobroj formi, lici na minus.

 

Prateci tiket, Baltimore H2(+1.5), Toronto 1, Boston 1, San Francisco 1. Kvota 5.02.

 

Hokejaski tiket, Dinamo Moscow w2, AK Bars 4+, Karpat w1, Sparta Prague 6+. kvota 3.02.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...