Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Zivo me zanima da l' te fudbalere nekad bude blam kad sutiraju k'o babe? Mislim na ove iz Sitija, onoliku kljakavost nisam ocekivao da vidim van nase superlige...

Edited by malistev
Link to comment

:thumbup:  U jednom minutu oba dadose. Lepa zarada iako nisam jako igrao.

Bravo. Spremi se za vikend. Real-Celta, Totenhem-Liverpool i Borusia M- Leverkuzen. Sve lepi mečevi za trpanje :)

Link to comment

Pep je smanjio gas zbog kladionica ali je morao da nastavi pobednicki niz. BMG je morao dobro da se iskoristi ovima je i tako falilo pola ekipe. Parovi LE sutra nikad gori, pola parova vec obezbedilo prolaz a ova druga polovina sve nesto bezveze. Najbolje golove.

Pep je prevara, kao sto je i u Bayernu bio; vidim da ce City na crnu listu, kod mene. Srecom te se Monchengladbach nije salio. -_-

Link to comment

To je prvo kolo, onda bi moglo da se proba nesto. Lever mi je vise wild card tim, nemaju sredinu, goleada ili 0-1, ali kada se raspucaju, ne staju. Razmotricu u petak, ponudu za subotu; bice prava muka probrati meceve, kada krenu sve lige.

 

U subotu, u 17:00, igraju U. de Chile-U. Catolica, te se mora probati. Petak na subotu, Colo Colo-Iquique; u petak i Bayern otvara.

Edited by Miljenko
Link to comment

Rostov -  Ajax, Rostov to qualify @1,80

M'gladbach - Young Boys, over 4.00 @2,38

Salzburg - Dinamo Zagreb, Dinamo to qualify @2,87

 

Na Rostov sve preko 1,60 mi je za uzeti.

M'gladbah..mislim da je velika prednost igrati golove lajv, ali kako neću moći da gledam moram sad da se odlučim. Jeste, sve rešeno, i možda je glup bet, jer Gladbah može da zakoči..hajde nek bude 4, i sa pushom ću biti ok.

Dinamo mi je 50-50 za prolaz, 2,87 nude - hvala! Verujem da će Salcburg kao i uvek da chokira.

Prođe sve.

Salzburg..jedna rutina :lolol:

Link to comment

Fudbal 2/3, MLB 1/1, Monchengladbach prodje 5+ i 7+. Fudbal je dosao dobro i nije dosao dobro. Nemci su razbili Young Boys, srecom te je nekako pao drugi gol, na Salzburg-Dinamo Zagreb. City je promenio stil, cim je Pep dosao, sramotnih 1-0, protiv Steaue. Izgleda da ce biti dobri samo za izbegavanje. Na 2+ tiketu, sa 5 parova, jedino je Bolivar bio pomalo kritican. MLB ponovo odabrah dobro. Texas je dopustio izjednacenje, nakon 5-2 vodjstva, ali ipak dolazi do pobede u 8. iningu. Fernandez se iscupao iz par nezgodnih situacija i na kraju nije primio poen, u 3-0 pobedi Marlinsa. City je oborio kombo; tu bih pao u bilo kojoj varijanti, posto ni 2+ nije doslo.

 

 

Fudbal

 

Rosenborg-Austria Vienna 2+

Genk-Lokomotiva Zagreb 2+

West Ham-Astra 2+

 

Zvezda-Sassuolo 3+

 

AZ Alkmaar-Vojvodina 2+

Hajduk-Maccabi Tel Aviv 2+

 

Kvote, 1.64, 1.71, 1.53.

Par verovatnih timova za golove, u 2+ varijanti; te Zvezda koja nema razloga da igra zatvoreno.

 

Prateci tiketi, Rosenborg w1, Krasnodar w2, PAOK P/K1, Genk P/K1, AZ Alkmaar P/K1, St. Etienne w1, Olympiakos P/K1, West Ham P/K1, Shakhtar w1 i Qarabag 0-3, Brondby P/KX, Grasshoppers 2P1+, Liberec 0-3, Anderlecht P/K1, BATE Borisov P/K1, Gent 0-3, Sparta Prague 2+, Maribor P/KX, Rapid Vienna P1+, Shakhtar 2P1+. Kvote, 7.78, 25.22.

 

 

MLB

 

Washington-Baltimore 1 (Scherzer-Jimenez)

 

Kvota 1.45.

Scherzer, 4-2, 3.81 ERA, protiv Oriolesa. Na nivou sezone, 13-7, 3.05 ERA, 0.96 WHIP. Jimenez, 6-1, 2.32 ERA, protiv Nationalsa. Ukupno, 5-10, 6.94 ERA, 1.91 WHIP. Poslednja 3 starta, Scherzer, 1-1, 4.67 ERA, 1.27 WHIP; Jimenez, 0-2, 10.12 ERA, 2.25 WHIP. Scherzer na Nationals Parku, 4-3, 2.60 ERA, 0.87 WHIP; Jimenez kao gost, 1-6, 7.34 ERA, 1.92 WHIP. Vecernji mecevi, Scherzer, 10-4, 2.83 ERA, 0.93 WHIP; Jimenez, 5-5, 5.64 ERA, 1.81 WHIP. Nakon 8 uzastopnih kvalitetnih startova, Scherzer je spojio dva, sa po 4 primljena poena(Colorado i Atlanta, oba na strani). Imao je dovoljno podrske, da u Denveru bude bez odluke, a u Atlanti zabelezi pobedu. Jimenez se tokom avgusta setao izmedju bullpena i mesta startera. I dalje ima puno problema sa kontrolom, a dosta walks obicno vode i do gomile pustenih poena. Obecavao je puno u Coloradu, ali je kasnije, osim sezone 2013. retko bio na vrhunskom nivou. Fiks trend, Washington 4-6(serija od 4 poraza), Baltimore 5-5(3 vezane pobede). Oriolesi su dobili sve ovosezonske duele protiv Nationalsa, 3-0 u pobedama; sinoc 10-8. Jimenez mi ne uliva poverenje, dok udaraci Washingtona imaju solidan prosek, 10 meceva unazad(6.1 poen po utakmici); to uz Scherzera na moundu navodi na 1.

 

Propratni tiket, Detroit H2(+1.5), Toronto 1, St. Louis 1, Texas 1. Kvota 5.27.

 

 

KHL(hokejaski) tiket, Barys Astana 5+, Avangard w1, AK Bars w1, Magnitogorsk 5+, CSKA Moscow w1, SKA St. Petersburg 5+. Kvota 8.95.

Link to comment

Ovo danas bas treba probrati, valjda nece biti mnogo klizanja.

Zvezda i Skendija daju golove u prvom poluvremenu; Zvezda jer ce hteti da se dokaze, "Makedonci" jer su me iznenadili igrama u Evropi, a uspeli su da prvi postignu gol i u Belgiji.

Kecevi na Bate (jer su i oni i Astana domacinske ekipe) i Anderleht (jer dobro placa, iako je tu sve reseno), a VestHem 1-1.

Hajduk-Makabi gg, AZ-Vosa 3+, Rozenborg-Austrija gg3+, Genk-Lokomotiva 1&3+, mislim da ne bi smelo da zafali golova na ovim mecevima.

 

 

PS. Je l' onaj Karabag bas toliki favorit protiv Geteborga?

Link to comment

Karabag je razbio Geteborg u prvom meču. 17-4 odnos u šutevima, posed 60-40. Svakako su solidno jači. Bili su dosta bolji i od Plzena kod kuće, ali late golom su eliminisani iz LŠ. prošle godine učesnici Lige Evrope, pobedili kući Anderleht, nerešeno sa Monakom i minimalan poraz od Totenhema.

Edited by Godfrey
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...