Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Neocekivano realni rezultati kod Engleza, skoro da nije bilo iznenadjenja. Sad mi je zao sto sam uglavnom izbegavao konacne ishode. Liverpul izveo neocekivano jak sastav za ovu fazu Liga kupa, ali opet me je Barton malo razocarao sto ne uvaljase bar jedan gol, izgleda da Klop nije dozvolio bilo kakvo opustanje.

 

Liga sampiona lose, kao da je vecina cuvala rezultate iz prvih meceva. Pri kraju sam navijao da Dandalk postigne i drugi gol, steta sto se Legija izvukla, mislim da na kraju ipak nemaju kvalitet za LS. Roma se totalno raspala uz dva crvena. Izraelci na pocetku promasili penal, mogao je i Seltik neocekivano da pukne.

Link to comment

Meridian trenutno live

 

Medvedev 1,47

Krstin 1,83

 

To su kvote za njihov meč da ne bude zabune

 

'Povećali su posle par minuta ipak na 1,52-2,28

Edited by theanswer
Link to comment

Fudbal 1/1, MLB 1/2. Na fudbalu je sve doslo lagano, osim Rome, gde sam vec poceo da se plasim, da nece biti drugog gola. Cak su i Englezi dosli dosta dobro, ali je Newcastle oborio siri tiket(nije bilo treceg gola). MLB je mogao bolje. Cleveland je odigrao lose, protiv Oaklanda koji sada igra samo rekreativno. Cubsi i Dodgersi, manje-vise rutinski prodjose. Prateci tiketi nisu bili blizu, previse neocekivanih rezultata. Glavni tiketi su dosli ok, te dan mogu podvesti pod korektan.

 

 

Fudbal

 

Man City-Steaua 3+

 

Monchengladbach-Young Boys 3+

Salzburg-Dinamo Zagreb 2+

 

Bolivar-Atletico Nacional 2+

Cerro Porteno-Real Potosi 2+

Columbus-Philadelphia 2+

Orlando-Toronto 2+

Tigres-Plaza Amador 2+

 

Kvote, 1.49, 1.77, 2.69.

U CL ocekujem lagane prolaze. Verujem da ce Monchengladbach i Man City odigrati ozbiljno i u revansu, dok Salzburg nema toliko prostora za gresku. Potonji tiket je miks MLS, Copa Sudamerica i CONCACAF CL.

 

 

MLB

 

Miami-Kansas City 1 (Fernandez-Gee)

Cincinnati-Texas 2 (Adleman-Darvish)

 

Kvota 2.10.

Fernandez, 0-0, 0.00 ERA, protiv Royalsa. Sezona, 12-7, 3.05 ERA, 1.12 WHIP. Gee, 3-1, 2.98 ERA, protiv Marlinsa. Ukupno, 5-6, 4.52 ERA, 1.52 WHIP. Poslednja 3 nastupa, Fernandez, 0-2, 5.06 ERA, 1.62 WHIP; Gee, 1-1, 4.42 ERA, 1.42 WHIP. Fernandez na Marlins Parku, 9-2, 2.07 ERA, 0.99 WHIP; Gee na strani, 2-3, 4.74 ERA, 1.50 WHIP. Mecevi igrani uvece, Fernandez, 8-5, 2.99 ERA, 1.15 WHIP; Gee, 5-3, 4.08 ERA, 1.42 WHIP. Od poslednjih 10 startova, Fernandez je imao 7 kvalitetnih. Primio je 5 poena protiv Redsa, 18. avgusta, 8. avgusta je zadrzao San Francisco na jednom poenu. Retko baca duze od 7 ininga, posto uvek ide na strajkaut. Gee se seta izmedju bullpena i startera, mada kao starter i nije preterano uspesan. Fiks trend, Miami 5-5, Kansas 9-1(9 pobeda u nizu). Fernandez je vec 4 starta bez pobede; na 2 je bacao slabije, dok na druga dva, udaraci i bullpen nisu bili na nivou. Obe ekipe su u trci za wild card mestom. Miami je trenutno blizi toj poziciji, mada je povreda Stantona, znatno smanjila njihove sanse. Kansas je usao u iznenadjujucu seriju pobeda i sada su 4 pobede ispod crte(Cleveland je malo dalje, na celu divizije). Marlinsi imaju dosta boljeg startera, dominantnog na svom stadionu, te ocekujem 1.

Adleman nije nastupao protiv Texasa. Do sada, 2-1, 2.96 ERA, 1.40 WHIP. Darvish, 1-0, 0.00 ERA, protiv Redsa. Ove godine, 4-3, 2.75 ERA, 1.07 WHIP. Forma, Adleman, 1-1, 3.38 ERA, 1.65 WHIP; Darvish, 2-0, 1.74 ERA, 0.97 WHIP. Adleman na Great American Ball Parku, 2-0, 2.02 ERA, 1.42 WHIP; Darvish na gostovanjima, 0-3, 2.66 ERA, 1.10 WHIP. Nocni termin, Adleman, 2-1, 2.95 ERA, 1.58 WHIP; Darvish, 4-2, 3.02 ERA, 1.09 WHIP. Adleman je protiv Dodgersa, imao prvi start nakon 3 meseca na AAA nivou; 5 ininga, bez primljenog poena, 3 strajkauta. Darvish ima seriju od 6 kvalitetnih startova; 39 ininga, 14 dopustenih runs(11 njemu pripisanih), 48 strajkauta, 4 walks. Podrska napada mu je ocajna kada gostuje, inace bi imao neku pobedu vise. Timski trend, Cincinnati 6-4, Texas 5-5. Sezonska serija, 2-1 za Cincinnati. Gosti su nesumnjivo kvalitetniji tim, Darvish je brzo nasao formu, te mislim da je vreme, za prekid mini serije poraza Rangersa(3).

 

Prateci tiket, Pittsburgh 1, Cleveland 2, Boston 2, Seattle 1, Arizona 1. kvota 13.73.

 

Link to comment

Rostov -  Ajax, Rostov to qualify @1,80

M'gladbach - Young Boys, over 4.00 @2,38

Salzburg - Dinamo Zagreb, Dinamo to qualify @2,87

 

Na Rostov sve preko 1,60 mi je za uzeti.

M'gladbah..mislim da je velika prednost igrati golove lajv, ali kako neću moći da gledam moram sad da se odlučim. Jeste, sve rešeno, i možda je glup bet, jer Gladbah može da zakoči..hajde nek bude 4, i sa pushom ću biti ok.

Dinamo mi je 50-50 za prolaz, 2,87 nude - hvala! Verujem da će Salcburg kao i uvek da chokira.

Edited by Godfrey
Link to comment

Rostov - Ajax, Rostov to qualify @1,80

M'gladbach - Young Boys, over 4.00 @2,38

Salzburg - Dinamo Zagreb, Dinamo to qualify @2,87

 

Na Rostov sve preko 1,60 mi je za uzeti.

M'gladbah..mislim da je velika prednost igrati golove lajv, ali kako neću moći da gledam moram sad da se odlučim. Jeste, sve rešeno, i možda je glup bet, jer Gladbah može da zakoči..hajde nek bude 4, i sa pushom ću biti ok.

Dinamo mi je 50-50 za prolaz, 2,87 nude - hvala! Verujem da će Salcburg kao i uvek da chokira.

Cisto napomena,

U planetwinu imas Rostov @1.87 a Dinamo @3.7

Link to comment

Meni je Apoel 1X rock solid.

Vidim da je na njih 3,30 a na Kopenhagen 2,40...mislim da bi pre trebalo obrnuto.

 

Apoel je vec jednom izbacio Kopenhagen, koji bas i nije u nekoj formi. Takodje Apoel ima sjajnu istoriju protiv Skandinavskih + danskih ekipa, izbaceni Alborg, Helsinki, Alesund, Midtjiland, Rozenborg.. Na GSP su vise dobijali nego gubili i od jacih ekipa od FCK-a...

Danci jesu bili bolji kuci, ali je i Rozenborg bio jos i vise dominantniji kuci protiv Apoela pa su ispali.

Apoel u gostima i Apoel kuci su dve razlicite ekipe.

Sve u svemu, mislim da bi kvote trebale biti obrnute 2,40 Apoel i 3,30 FCK.

1X rock solid cini mi se.

Edited by Godfrey
Link to comment

Hvala ti, ali mislim da je u planetwinu 3,7 na Dinamo pobeda (sad je skočila na 3,91), a ja imam prolaz.

Kad sam ti ja napisao bilo je HH na Dinamo u 3.7 sad je pala kvota a na Rostov je skocila na 1.97

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...