Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ja sam ranije na fudbalskom fiksu, redovno bio u minusu, te sam od istog i odustao; osim ovih duzih tiketa, kao sto je pomenuti gore. Uvek me je nerviralo kada uleti neki X, na malu kvotu. Ovako navijam cas za jedne, cas za druge, odnosno psujem obe strane, kada promasuju sanse, kao danas u Londonu. :D

Link to comment

gladbach 1 gol cetvoroligasu ;D

Mmm da, retardi, mada se ni Augsburg nije proslavio juce, protiv ekipe iz jos nizeg ranga. Nekada je to sve dolazilo minimum 5+. :dry:

 

Young Boys igra CL kvalifikacije i naravno 8 komada. :isuse:

Edited by Miljenko
Link to comment

Sto ne spajas po dve-tri utakmice, na manje tikete + ovaj spojen, kao sto ja igram; vidim da retko masis mnogo parova. 

 

Ima i sutra svasta-nesto, AZ Alkmaar 3+(posto su vec resili prolaz), Bolivar 3+, U. Catolica 3+, vaerovatno i Zvezda, za dizanje morala, uz jedan 2+ tiket.

MLB ne deluje primamljivo, sledi znaci cisto fudbalski kombo. 

 

Basel ipak opravdao poverenje, u New Yorku brzo pada gol, mozda i bude nesto od ovog dana. :)

Dugi fiks tiket(16 parova), pade na Ajaxu.

Link to comment

Arsenal i Liverpool, ajd ovi prvi i nekako al ovi drugi su najogavnija ekipa za kladjenje. Slavicu dan kad ispadnu u Championship a taj dan ce doci kad tad.

Edited by Cash
Link to comment

Na Italijane danas samo bezobrazno:

  

MILAN -  TORINO X2

1.91

CHIEVO -  INTER 1

3.80

PALERMO -  SASSUOLO 7+

55.00

---------

Ukupna kvota 399.19

 

 

 

WEST HAM -  BOURNEMOUTH 1
2.05
SAINT-ÉTIENNE -  MONTPELLIER 1
2.00
HAMMARBY TFF -  GOTEBORG 1gg
3.50
UTRECHT -  AZ ALKMAAR 1gg
3.30
PSG -  METZ  I pol. dom 2+ 
2.40
INTER ZAPRESIC -  LOK.ZAGREB gg
1.80

----------

Ukupna kvota 204.57

 

Edited by malistev
Link to comment

Fudbal 1/5, MLB 2/2, Barsa je dosla 5+ i 7+, Basel prolazi 5+. Fudbal nije mogao mnogo losije od ovoga. Englezi razocarase, dva najverovatnija meca nisu dosla(Tottenham i Arsenal), za pad dva tiketa. Tu protracih Rangers, Salzburg, U. de Chile, sve po 2+. Barsa i Basel opravdase poverenje; steta sto Basel nije ranije poveo, verovatno bi i tu doslo 7+. MLS derbi u New Yorku je doneo rano vodjstvo domacina i 5-6 promasaja iz peterca(par i na prazan gol), neverovatnih 1-0. Nemacki kup je nekada donosio dosta golova(bar tamo gde se to ocekuje), sada vise ni to ne dolazi; Monchengladbach se obrukao minimalnom pobedom. Cinilo se da proci siri fiks tiket, nakon kasnog trijumfa Salzburga, te kvote 1 na Copenhagen, no nasao se Ajax, da obori tiket(15 ukupna kvota). MLB je dobro uklopljen. Washington je ponovo dopustio pregrst poena, ali je napad to pokrio, 11-9. Hernandez i Seattle rutinski dolaze do pobede; mec koji sam jutros gledao paralelno sa odbojkom. MLB je sveo minus na pristojnu meru. Nema gore stvari nego kada dodajem manje ili vise u budzet tokom nedelje i onda tokom vikenda budu najgori rezultati.

 

 

Fudbal

 

Utrecht-AZ Alkmaar 3+

 

Zvezda-Radnik Surdulica 3+

 

Real Sociedad-Real Madrid 2+

PSG-Metz 2+

Benfica-Setubal 2+

 

U. Catolica-S. Wanderers 3+

 

Bolivar-The Strongest 3+

 

West Ham-Bournemouth 2+

Molde-Odd 2+

Austria Vienna-Altach 2+

Gent-Westerlo 2+

 

Kvote, 1.57, 1.45, 1.61, 1.67, 1.71, 2.07.

AZ, Zvezda, Catolica, La Paz derbi, su uobicajene stvari. AZ je resio prolaz u EL, te mogu odigrati ozbiljno i danas. Zvezda bi trebala da nakanta protivnika, u domacoj ligi, nakon blamaze u Evropi. Catolica je ove sezone samo jednom otisla u 3+, a i to u Copa Sudamericana; vreme je da nakon 3 1-1 utakmice, usledi jedna goleada. Bolivar i The Strongest su ranije redovno donosili puno golova, mada su prosle sezone znali da zakazu, pa sam ovo odigrao slabije. Real Madrid nije kompletan, no tako jak tim bi trebao bez problema otici u 2+. PSG mi je jos uvek nepoznanica, kao i Benfica, te sam i tu odigrao na najmanje 2 gola. West Ham je protekle sezone, bio medju efikasnijim timovima. Molde, Austria Vienna, Gent, su obicno neugodni domacini.

 

Prve 4 stvari cine kombo tiket, poslednja dva su stavljena u slabiju grupu.

 

Prateci tiketi, Palestino 3+, Colo Colo 3+, Real Potosi 2+, Hoffenheim 4+, Leverkusen 4+ i Leverkusen P2+, Hoffenheim P2+, Benfica P2+, PSG P2+, AZ P2+, Zvezda P2+ i Anderlecht w2, Leverkusen 2, Darmstadt 2, Hoffenheim 2, Mainz P/K2, Feyenoord w2, West Ham w1, Palestino 1X, Zvezda P/K1, Hertha w2, Gent P/K1, Maribor P/K1, PSG 1, Napoli w2, A. Madrid P/K1, Benfica 1. Kvote, 5.53, 60.27, 14.61.

 

 

MLB tiket, Detroit 1, Washington 2, Baltimore H1(+1.5), Chicago Cubs 2. Kvota 7.03.

Teski dueli danas. Par dobrih startera, na mecevima gde su protivnici neugodni, pa mi to nije za singl.

 

Link to comment

Verovatno jer Švabe znaju da kiksnu lako u ovoj rundi.

 

Ja sam uzeo samo Verder over 3,5 u gostima...i gubi 2-1 od Sportfreunde Lottea, još 10-ak min ima za taj jedan gol :isuse:

Edited by Godfrey
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...