Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

I London i Peking su bile tekme sa velikim brojem poena. I mi smo im 2014. ubacili preko 90.

... Ima logike da Spanija prelazi tu cifru.

Link to comment

Sta li je ovaj Augsburg igrao, nije mi jasno, ovi su skoro beton liga. Od Francuza igram samo PSG i tu sam sam kriv; bice bolje sutra, mora i neko bezveze vece za golove da uleti. <_<

 

Bar ustedeh pare, sto nisam odigrao over na USA.

 

Cestitke za onaj tiket gore. :thumbsup:

Edited by Miljenko
Link to comment

lask, lyon i united deluje lepo da se poveze.

 

lako. sad mi krivo sto nisam smeo lyon i united da odigram 1-1&2+ dobre kvote. sutra cu odigrati to na neke favorite.

Link to comment

Naplasio me Pep, sa relativno cestim 0-2 mecevima; a i u pripremnim utakmicama se nisu isticali efikasnoscu.

Ja bih pored ovih tvojih, probao i PSV II, pa je bolje sto nisam odigrao. :D

 

Kao sto kazes, skupilo se tokom nedelje, videcemo kakva ce biti naredna dva dana. Tada obavezno igram barem 50% jace.

Link to comment

Fudbal 0/2, MLB 2/2. Fudbal mi se nije dopao previse. Dosta meceva nije doslo 2+ ili 3+, dobro je sto nisam odigrao presiroko. Augsburg se obrukao protiv nizeligasa, te nisu vredela dva gola Ibre. Lyon samo 2-0, zato ja retko i igram Francuze(PSG je izuzetak). MLB fino. Texas je rutinski dobio u Tampi. Washington se odlepio i kada sam mislio da je sve gotovo, bullpen dozvoljava izjednacenje; srecom te su dali poen u 9. iningu i ipak dosli do trijumfa. Moglo je bolje, no nisam nezadovoljan na kraju; prilicno dobra nedelja do sada.

 

 

Fudbal

 

Barcelona-Betis 3+

Basel-Lugano 3+

 

Tottenham-Crystal Palace 2+

Rangers-Motherwell 2+

 

Roma-Udinese 2+

Leicester-Arsenal 2+

U. de Chile-U. de Concepcion 2+

 

NY City-LA Galaxy 3+

 

Drochtersen-Monchengladbach 3+

Preussen-Koln 3+

Villingen-Schalke 3+

 

Kvote, 1.73, 1.48, 1.73, 1.60, 1.47.

Barsa i Basel, kanonade u najavi. Tottenham, Rangers, Roma, Arsenal, U. de Chile, su prilicno verovatni i za 3+, no ne treba preterivati. Derbi mec u New Yorku, ipak nesto opreznije, posto gosti nisu pouzdani ove sezone. Nemacki kup me je razocarao juce, pa se i ovde nisam zaletao.

 

Prve tri stvari su stavljene u jacu grupu, odnosno na kombo tiket.

 

Propratni tiketi, Celtic 2+, Man City 2+, Salzburg 2+, Copenhagen 2+, O`Higgins 2+ i MK Dons P2+, Peterborough P2+, Tranmere P2+, Peterhead P2+, Cowdenbeath P2+ i Man City w2, Tottenham P/K1, Roma P/K1, Juventus P/K1, Barcelona 1, Monchengladbach 2, Schalke 2, Koln 2, Freiburg P/K2, Wolfsburg P/K2, Copenhagen w1, PSV w2, Ajax P/K1, Celtic w2, Rangers P/K1. Kvote, 2.52, 131.86, 19.69.

 

 

MLB

 

Atlanta-Washington 2 (Jenkins-Scherzer)

 

Seattle-Milwaukee 1 (Felix Hernandez-Peralta)

 

Kvote, 1.40, 1.45.

Jenkins, 0-1, 13.50 ERA, protiv Washingtona. U sezoni, 2-3, 4.89 ERA, 1.61 WHIP. Scherzer, 2-3, 3.77 ERA, protiv Atlante. Dosadasnji deo sezone, 12-7, 2.95 ERA, 0.94 WHIP. Forma, Jenkins, 1-1, 4.86 ERA, 1.32 WHIP; Scherzer, 1-1, 3.79 ERA, 0.95 WHIP. Jenkins kod kuce, 1-1, 3.10 ERA, 1.57 WHIP; Scherzer na gostovanjima, 8-4, 3.20 ERA, 1.00 WHIP. Vecernji mecevi, Jenkins, 2-1, 2.78 ERA, 1.42 WHIP; Scherzer na strani, 9-4, 2.67 ERA, 0.91 WHIP. Jenkins ili baca savrseno, ili biva nalupan; Colorado-7 primljenih poena, zatim 3 kvalitetna starta(Philadelphia, Pittsburgh, Milwaukee), te ponovo 7 dopustenih runs, pre 6 dana, bas porotiv Nationalsa. Scherzer je niz od 8 kvalitetnih nastupa, prekinuo na Coors Fieldu u Denveru, primivsi 4 poena, tokom 4 ininga, bez odluke, u pobedi ekipe. Fiks trend, Atlanta 2-6(6 vezanih poraza), Washington 6-4. Nationalsi su 10-1 protiv Atlante, 4-0 u gostima. 

Hernandez, 1-0, 0.00 ERA, protiv Brewersa. Ukupno, 7-4, 3.34 ERA, 1.24 WHIP. Peralta, 0-1, 2.25 ERA, protiv Marinersa. Ove godine, 5-8, 6.00 ERA, 1.74 WHIP. Poslednja 3 starta, Felix, 2-0, 2.91 ERA, 0.97 WHIP; Peralta, 2-1, 3.18 ERA, 1.06 WHIP. Hernandez na Safeco Fieldu, 3-2, 3.34 ERA, 1.09 WHIP; Peralta kao gost, 1-4, 5.46 ERA, 1.79 WHIP. Mecevi igrani nocu, Hernandez, 5-2, 3.58 ERA, 1.13 WHIP; Peralta, 1-5, 5.84 ERA, 1.86 WHIP. Felix baca sve bolje; 4 pustena poena protiv Angelsa, te dva spojena kvalitetna starta; 13+ ininga, 3 primljena poena, 16 strajkauta, 8 walks. Ovo ce biti treci start, po povratku iz filijale, za Peraltu. Protiv Bravesa i Redsa je zabelezio kvalitetne nastupe; 12 ininga, 3 primljena poena ukupno, 11 Ks, 4 walks. Ucinak timova, Seattle 7-3, Milwaukee 3-7(5 uzastopnih poraza). 1-0 u tekucoj seriji za Marinerse. Nakon naizgled bezizlazne situacije, proslog meseca, Seattle je trenutno prvi ispod crte za wild card. Texas je solidnih 7 pobeda ispred na celu divizije, no 2 pobede zaostatka za wild card mestom, daju realnu sansu da tim konacno udje u doigravanje. Brewersi su 19-40 na gostovanjima, u tekucoj sezoni.

 

Oba MLB singla su otisla na kombo tiket.

 

Prateci tiket, Baltimore 1, Chicago White Sox 1. Kvota 2.47.

Edited by Miljenko
Link to comment

Kakav smor od rezultata, u dnevnom delu. Tottenham ne moze protiv "mrtvog" Palasa da da 2 gola. :isuse:  Janssen ulazi u sanse, ali sta to vredi, kada mu ni 3 zicera, nisu dovoljna za gol.

Link to comment

Rezultati su odlicni za te male kvote.

Sinoc Dinamo, Junajted, Lion, danas otvorio City..

Tako da vezah Romu, Partizan i Barsa 3+..kvota 3. Pa posle sve na Juve.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...