Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

24 minutes ago, Cash said:

Gde nadje Olimpiju :laugh:

 

Sto, sta im fali? Jes da su u prethodnih 5 imali tri neresene, ali morali su i oni jednom da pobede. Sad trazim dzak za pare. :D

 

EDIT: Nego muka je sto City primi onakav gol, a tu mi treba iks ko leba.

EDIT 2: Da vidimo dal radi kuknjava na topiku? :D

Edited by Nesh
Link to comment
4 minutes ago, Nesh said:

Da vidimo dal radi kuknjava na topiku?

da stvarno, meni treba šest golova na zvezdi u drugom. jedno 5:2 bi bilo ok:naughty:

  • Haha 1
Link to comment
49 minutes ago, Bogotac said:

Zaboravih da kad god okacim sta sam igrao nikad ne dodje,nece se greska ponoviti.

Nije tacno. Ti padnes samo ako ja prepisem tiket :D

Link to comment

Treba to umeti. Ja nikada nisam znao. Pre desetak godina, ja I drugar uzmemo u subotu malo manje od 200000. Do ponedeljka udarismo po lajvu I ostade oko 40000. Uletelo je kolo gde su favoriti gubili I nisu davali golove/okretali. 

Od tada samo na osnovu statistike I sto je moguce vise sablonski igram. Od lajva bezim sto dalje mogu.:rolleyes:

Link to comment
13 hours ago, Bogotac said:

Zaboravih da kad god okacim sta sam igrao nikad ne dodje,nece se greska ponoviti.

 

Prvo pravilo kladionice - Ćuti dok ne dodje!

 

 

Link to comment

Onda samo treba da kačimo dobitne tikete i komentarišemo kako smo imali sreće...

Ovde nema obligacije, da je neko dužan da garantuje, fortuna je uvek prevrtljiva.

 

Sinoć brodolom na lajvu, ali sam spajao nesrećno, tipa Zenit i City, jutros srećom ne pogledah na Kawasaki, inače bi i tu otišle pare.

Link to comment

Ne volim da igram na tekme koje su pre 15h. Prosto mi sve smrdi u vezi njih, ne verujem u namestaljke kladionica ali se precesto desavaju kiksevi bas u tom terminu.

 

I zato dubl Milan + PSG igram za sicu..ako prodje, super, duplirana sica i igram dalje. Ako ne prodje, bar me nece za ostalo usporiti. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...