Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

^razmisljao sam se o ovom filmu da li da ga gledam ili ne, ali zbog vasih utisaka, deluje da je sasvim ok. trebali bi da naprave slicnu pricu, tj. film o robotu i coveku i da se covek isto veze za robota kao i u svakom filmu gde je prikazan odnos robot-covek i da ga ovaj, covek iz cista mira izgazi-polomi da ostanu samo dugmici, bila bi zanimljiva reakcija u publici XD

Link to comment
^razmisljao sam se o ovom filmu da li da ga gledam ili ne, ali zbog vasih utisaka, deluje da je sasvim ok.trebali bi da naprave slicnu pricu, tj. film o robotu i coveku i da se covek isto veze za robota kao i u svakom filmu gde je prikazan odnos robot-covek i da ga ovaj, covek iz cista mira izgazi-polomi da ostanu samo dugmici, bila bi zanimljiva reakcija u publici XD
ti si neboot-ovan :huh: (robotonehuman) i rizikuješ report zbog diskriminacije
Link to comment
animirani Insepšjon? no, tanks :yawn2:
ma bolje je ovo od Inceptiona :) gledao sam Inception pre dve nedelje. ne pamtim da sam imao toliku želju da gledam neki film pre nego što je izašao kao u ovom slučaju a pogledao sam ga tek nedavno i smorio se. ideja je zvučala super a realizacija totalno neinteresantna - menjanje ekonomske odluke u nerealno realnim snovima uz pregršt baljezgarija. fuj.maločas pogledao The Last Picture Show (1971)last_picture_show_ver31.jpguvenulo sve
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...