Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

StokerDivan, totalni guilty pleasure! Neprijatno intiman, neprijatno hladan, tisina koja smeta isto koliko i skripanje, suptilno perverzan i erotican! Genijanli ujka Carli i Mia, Nikol Kidman ista ko i uvek. Prica ok, neki bi rekli vec vidjena, ali ima mnogo boljih stvari u filmu. Moze da se kaze i da je film omaz Hickoku, ima mnogo stvari koje jednostavno nisu smele da se snime pre 50 godina. Chan-wook Park objasnio! Edited by Bane_V
Link to comment
Argoargo-poster.jpgLos film. Jako los film. Nizam gledao ZDT, ali ako je mogla jaca propaganda od ovoga, onda im alal. Ovaj film jednostavno (osim patetike na kraju) nema nista, apsolutno nista. Nema likove, pa samim tim ni odmosa izmedju njih, nema saspensa, nema dijaloga, samo kliseizirane replike na mestima gde bi se takve ocekivale, pa samim tim nema ni upecatljivih glumackih rola, zbrzano je sve, juri se preko svega, nema atmosfere, ritam neujednacen i dinamika losa. Cak me je i ozivljavanje epohe (u sta jeste ulozen trud) nerviralo do bola, sa sve starim WB logotipom na pocetku filma. Cak i kad bi neko pokusao da sve ovo gore navedeno opravda zeljom autora da stvori utisak dokumentarizma, to pada u vodu zbog odsustva likova i bilo kakve empatije koju bi gledalac trebo da ima spram njih. Kao kulise od kartona, fasada iza koje nema nicega.
Link to comment
robot-and-frank-movie.jpgRobot & FrankVeoma prijatno iznenađenje, film koji je gotovo bizaran u svojoj jednostavnosti, uspeva da i rastuži i nasmeje, a i da da dosta toga za razmišljanje. Neverovatno koliko je moguće da se gledalac emocionalno veže za robota. Langela opet odličan.Ovo je već drugi film iz 2012 gde muškarac ima svog malog tajnog prijatelja koji nije čovek. (Ted) :naughty:
Link to comment
StokerDivan, totalni guilty pleasure! Neprijatno intiman, neprijatno hladan, tisina koja smeta isto koliko i skripanje, suptilno perverzan i erotican! Genijanli ujka Carli i Mia, Nikol Kidman ista ko i uvek. Prica ok, neki bi rekli vec vidjena, ali ima mnogo boljih stvari u filmu. Moze da se kaze i da je film omaz Hickoku, ima mnogo stvari koje jednostavno nisu smele da se snime pre 50 godina. Chan-wook Park objasnio!
Išao sam da gledam zbog Parka i moj neki laički utisak bi bio - vidi se da su jako talentovani ljudi radili na filmu, fantastično je Park odradio posao, a i cela ekipa (scenografija, muzika i sve to...). Ali je scenario jednostavno previše slab. :( Daleko od toga da je loš film, odgledaću ga rado ponovo čim se pojavi na kioscima, ali mislim da je definitivno najslabiji Park do sad i nije mi baš ispunio potpuno očekivanja. Ali za početak Parkove holivudske karijere nije loše uopšte, očekujem samo bolje stvari u budućnosti. :)
Link to comment
robot-and-frank-movie.jpgRobot & FrankVeoma prijatno iznenađenje, film koji je gotovo bizaran u svojoj jednostavnosti, uspeva da i rastuži i nasmeje, a i da da dosta toga za razmišljanje. Neverovatno koliko je moguće da se gledalac emocionalno veže za robota. Langela opet odličan.
bas dosla da postujem to,sinoc gledala..bas fin filmic i super prica :)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...