Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

^Odlicna su oba, samo mi je malko kraj u Berberianu bezveze. Sjajno bi mi bilo da je stao sa onim iznenadnim doku snimkom nekog pastoralnog dela, znate na sta mislim :)
Šta fali, ušao je u film čovek. :)DanasEnd of WatchKako bi naši snimali ove propagandne filmove za policiju, samo kad bi umeli. A bilo bi i para, pa ko ih ima ako ne policija... :fantom:
Link to comment

chopper - http://www.imdb.com/title/tt0221073/ono, kao može, ok, vikend, izležavanje, ne nervira gledao glupošću, ali ni ne nudi nešto preterano maštovito/novo. najviše smeta što izgleda da film luta bez neke jasne ideje šta se želi reći i u svemu ostaje površno sečenje psihopate.eric bana apolutno neverovatan. posle zlatka burića u pusheru III najbolja uloga koju sam video poslednjih ko zna koliko. veliki jebeni potencijal koji neće dobiti da odigra ono što treba u ovim godinama

Edited by Ravanelli
Link to comment

Ћопер конза, штета што после тога није снимио ништа ни проближно упечатљиво.Бејна је пример великог глумца кога је Холивуд ушећерио и кастрирао.

Link to comment

interesantni su ti filmovi o psihopatama zarobljenicima. bronson ista kategorija.zapravo je tu interesantan motiv šta ih je dovelo da budu tako ludi. ovaj je velika beba koja povređuje, bronsona su isto racionalizovali.dosta je mali broj likova u umentosti je zao bez razloga, to je najzajebanije. recimo iago iz otela. zao bez razlogabana je fantastičan. ta dečija nespretnost u uništvanju života. prvi put sam tako nešto video

Edited by Ravanelli
Link to comment
chopper - http://www.imdb.com/title/tt0221073/ono, kao može, ok, vikend, izležavanje, ne nervira gledao glupošću, ali ni ne nudi nešto preterano maštovito/novo. najviše smeta što izgleda da film luta bez neke jasne ideje šta se želi reći i u svemu ostaje površno sečenje psihopate.eric bana apolutno neverovatan. posle zlatka burića u pusheru III najbolja uloga koju sam video poslednjih ko zna koliko. veliki jebeni potencijal koji neće dobiti da odigra ono što treba u ovim godinama
Dobar je Eric Bana, ma sta dobar - odlican.Film kao film nije nudio nista spektakularno osim jos jedne biografije psihopate, ali zato ga je Bana izdominirao sa izvedbom.I ovo je tacno sto kaze 3opge u vezi Erika i holivuda...zalosno.Kad vec spominjemo banu, u skorije vreme sam odgledao jos jedan njegov film, noviji: Deadfall (2012)http://www.imdb.com/title/tt1667310/Nista spektakularno ali je skroz OK za takvu tematiku. Eric opet odlican. Edited by BlackGeorge
Link to comment
Бејна је пример великог глумца кога је Холивуд ушећерио и кастрирао.
MI ovdi doli E. Banadinovica zovemo Bena.Kad vec spominjemo holivudsko ubivanje ozi glumaca, seca li se neko Nicole Kidman pre nego sto je se dohvatio holivud.40305.jpg
Link to comment

Jaoo, kako se bese zove ta serija? Hocu opet da je gledam!Edit: Zaboravih da prijavim da sam gledala The Hunt, i samo mogu da kazem - UH! Osecaj teskobe koja se javlja posle gledanja ce vas jos dugo, dugo drzati. Svidja mi se sto je prica potpuno realisticna, bez suvisnog kicenja, preterizama i patetike koja je ko dusu dala za filmove ovog tipa... Scena u supermarketu - priceless!

Edited by Sunny Side Up
Link to comment
!Edit: Zaboravih da prijavim da sam gledala The Hunt, i samo mogu da kazem - UH! Osecaj teskobe koja se javlja posle gledanja ce vas jos dugo, dugo drzati. Svidja mi se sto je prica potpuno realisticna, bez suvisnog kicenja, preterizama i patetike koja je ko dusu dala za filmove ovog tipa... Scena u supermarketu - priceless!
da li moze neko na PM da mi posalje uputstvo kako se stize do ovog filma? :)jedino ga ja nisam gledao. mnogo cenim glumca Mads Mikkelsen-a, sigurno je film odlican.
Link to comment
Spoorloos (1988)Jeziva i zastrašujuća priča, inteligentno razrađena, od samog početka pa sve do kraja.Kažu da ima i rimejk, nisam ga gled'o i ne bih vam savetov'o. Ovaj je stvarno savršen.
ja i gledala samo rimejk, i bio mi je isti utisak kao i tvoja kažu da je original još bolji, moraću nabaviti
Link to comment

"Safety Not Guaranteed" me nije zadovoljio, "Your Sister's Sister" mnogo prijatniji i bolji

da li moze neko na PM da mi posalje uputstvo kako se stize do ovog filma? :)jedino ga ja nisam gledao. mnogo cenim glumca Mads Mikkelsen-a, sigurno je film odlican.
Strpljivo sam cekala FEST zbog njega, a moze biti da ce u nekom trenutku i DKC da ga pusta, vredi sacekati ako volis da gledas u potpunom ugodjaju.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...