Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

ti si brate dejt za ravanelija/hustlera/korindjara.Sent from Bender's iPad using Tapatalk
promaklo mi obavestenje da je zabranjeno za starije od 12 godina :blush:
Link to comment
Super film.
I ja ga obožavam. Kad sam već tu, da kažem da sam pogledao immortals. Nije loš, solidno prangijanje, efekti, fotografija pa i režija, totalno u maniru 300, pa ko je to voleo, ni ovo mu neće teško pasti.
Link to comment
poster-berberian-sound-studio-250x350.jpgVeoma zanimljiv omaž giallo filmovima, pod vidljivim uticajem Davida Lyncha istovremeno. Peter Strickland je ime na koje ću ubudće obratiti pažnju. Ko hoće nekakvu konkretnu akciju i radnju, možda bi mogao da zaobiđe ovaj film.
Link to comment
Peter Strickland je ime na koje ću ubudće obratiti pažnju. Ko hoće nekakvu konkretnu akciju i radnju, možda bi mogao da zaobiđe ovaj film.
Od Stricklanda sam gledao samo ovoKVPosterHungary.jpgIzuzetna fotografija, preporuka.
Link to comment

^Odlicna su oba, samo mi je malko kraj u Berberianu bezveze. Sjajno bi mi bilo da je stao sa onim iznenadnim doku snimkom nekog pastoralnog dela, znate na sta mislim :)

Link to comment
Pirates (1986)Sjajan... Nisam odgledao puno filmova o piratima i gusarima,ali usuđujem se da kažem da je ovaj najbolji. Fantastični kadrovi.
probaj The Crimson Pirate, sa Lankasterom u naslovnoj ulozi. prikazivao se nakad po onim zimskim i letnjim bioskopima, davno sam gledao ali pamtim ga kao vrhunsku zabavu.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...