Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Jbte, ja sam Keruaka uzeo dva puta iz bibilioteke, i ni jednom nisam uspeo da ga procitam :DFilm nesto nemam zelju da gledam. A Ghost world je odlican
jbt ja sam mislio da komentarišem the road od kormaka mekartija. dobro, svakako može ostati isti komentar
Link to comment
čitaj knjigu onda :)
ne mogu,sad je gotovo ..kada pogledam film radjen po knjizi a posle je čitam stalno su mi u glavi filmske slike..a kad čitam knjigu volim da imam svoje slike tako da ako već neko delo ima knjigu i film više volim prvo da pročitam knjigu..
Link to comment

Film nema veze sa knjigom. tj film je toliko površna ekranizacija On the Road-a, da je prilično neukusno uopšte ga pominjati kao ekvivalent knjige.

Link to comment
Dobro da ti nije Aleksija dosla u goste. (Jos ne mogu smotati mozak oko toga da neko moze da ne voli Buscemija.)
Aleksiji ima onda da pustim txe reader ili bendjamina. Edited by Lancia
Link to comment
a kakav je The Road? knjigu čitao i čini mi se precenjeno.
Meni se veoma dopao, kolko se sećam. Mogla bih ponovo da ga odgledam, a jeste heavy.*Gledao se "Drive" po drugi (i mislim poslednji put, dosta je ipak:D). Sve u svemu, za mene je ostao dobar i jako intrigantan film. Odgledala i "Pinu" (po prvi put) i nije me oduvala...khm...mada sam je gledala u bolesti, pa mi je koncentracija bila nikakva. Anaway, zahvaljujem dobrim ljudima koji nas obaveštavaju na warning topiku.;)
Link to comment

@indi i lancia: ghost world vrlo volim, buscemija u njemu takodje (u boardwalk empire i dalje nikako), a divna sam u gostima kakvu bi svako pozeleo za goscu. toliko -_-nego, nesto mi se na torrentu vuce ovaj safe, nikako da krene, razmisljam da li da budem strpljiva ili da ga ubijem - ako je neko gledao, molim misljenje.najbolje da kaze 1 psihopata i 1 nepsihopata, pa cu ja odluciti.

Edited by Aleksija
Link to comment
The Bucket List (2007)voleo bih da se mogu setiti ko mi je ovo preporučio da ga stavim na crnu listu. baljezgarija.Kon-Tiki (2012)Kon-tiki_2012_Poster.jpgsmor posle bucket liste sam popravio kon tikijem. sasvim solidan film. lepo izgleda i ima sjajnu atmosferu tokom celog trajanja. film o avanturističkom duhu i nadi. preporuke. 8/10
- Drowning is the best way to die.- I wouldn't say that.You'll manage one minute under water,maybe two. Then you breathe.You swallow a lot of salt water.First you'll be suffocated.The water pushes down your lungs and yourstomach, where it mixes with stomach acid.A chemical reaction makes it feellike you are burning from the inside out.And then the panicmakes your heart race.You'll pop a lot ofblood vessels on the inside.Then you swallow more and more water.And then you die.All in all...Three, four minutes Five.- Does your life flash before your eyes?- Yeah.And the experts saythat's the worst part.
- It will be fine. Have faith it will befine, and it will be fine.- I have lots of faith.Problem is that I also have a sextant!
Link to comment
smor posle bucket liste sam popravio kon tikijem. sasvim solidan film. lepo izgleda i ima sjajnu atmosferu tokom celog trajanja. film o avanturističkom duhu i nadi. preporuke. 8/10
tKupio me plakat na keca.Edit: A vidim ima i fina HD verzija. Edited by Glas RazumaN
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...