Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Odgledala The Sessions sinoc, ne znam sta da kazem i lepo i tuzno.Nego jel ovo na osnovu neke istinite price ili je potpuni fejk I dal ti sex terapisti stvarno postoje?

Link to comment

ovo je vise za sramim se priznati ali gledala sam Magic Mike (2012)film je potpuni tresh i totalni kretenizam ali uostalom on se ni ne gleda zbog neznamkakve radnje ili brilijantnih dijaloga :P ali mogli su ipak biti vise golisavi i moglo je biti malo vise seksa

Link to comment
ovo je vise za sramim se priznati ali gledala sam Magic Mike (2012)film je potpuni tresh i totalni kretenizam ali uostalom on se ni ne gleda zbog neznamkakve radnje ili brilijantnih dijaloga :Pali mogli su ipak biti vise golisavi i moglo je biti malo vise seksa
веома добар филм.
Link to comment
Hunger gamesNaleteo na njega i utripovao da ste mi ovaj preopručili od JennLaw :isuse: kajem se.Ali, ako ništa drugo video sam prelepu Elizabeth Banks u (za mene) netipičnoj ulozi. Od The next three days je obožavamelizabeth-banks-effie-trinket.jpgPogledao i Life of Pi, iz 2 cuga... Film je napravljen za 3D doživljaj.i da, ništa naročito. ovo mi je bila najbolja scenalife-of-pi_meerkats.jpg
Link to comment

Juče na FEST-uAntiviralAntiviral_a_p-218x340.jpgNekako ne previše nadahnuto debitantsko ostvarenje Dejvidovog sina. Meni je još nekako bezveze što sin tematski i po estetici hoće da pravi izgleda iste filmove kao i ćale. Mislim da to ne treba tako da bude. Može da se pogleda, ajde.Call GirlsCall%20Girl.JPGOk film, rekonstrukcija epohe je veoma lepo stilski dočarana, inače moguće da bi bilo i dosadno. Scena ubistva kolima je jedna od najiznenadnijih ikada, baš te preseče onako, bio je huk u sali.

Link to comment

morala sam da se izlecim od medzik majka pa sam pogledala ovo On the Road (2012)e to je vec film po mom ukusu..dobar!mozda malo predugacak i na trenutke se prica razvodnila,imala sam utisak kao da su imali nekoliko puteva previse ali se ipak sve zavrsava jako kao sto je i pocelo...dobar film!

Link to comment
čitaj knjigu onda :)
Jbte, ja sam Keruaka uzeo dva puta iz bibilioteke, i ni jednom nisam uspeo da ga procitam :DFilm nesto nemam zelju da gledam. A Ghost world je odlican
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...