Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

meni dobri psihopati
vrlo dobri.4+
i meni su ok psihopate
Ви сте лоши људи и преваранти. Записао сам вам никове на длану како бих избегао да ме опет преварите. Срам вас било!
opet sam pustio ovo sranje od sedam psihopata. to đubre je za film ono što je elitni ojed za muziku. mršupičku
Seven Psychopaths (2012)Apsolutno negledljivo. Zali boze angazmana ovakve glumacke ekipe da bi se snimilo nesto poput ovoga.
Ви сте добри људи и поштени. Ако вам затреба да утрчим у неки фајт за вас, јавите се па ћу да вас испалим зато што нисте болдовали своје иначе потпуно тачне постове.Овај филм је писао Басара, само ћути да не плати порез. Покренуо ми је анеуризам. Мислим да бих могао да маказицама за нокте исецкам сваки позитив овог филма који постоји на свету и сигуран сам да би то било најлепших месец дана у мом животу.
Link to comment

Poslednje gledao Zero Dark Thirty. Ima par scena sa hranom koje su ok, inace zakljucujem da mi se vise ne gledaju filmovi u kojima muce ljude, a da nisu visoko stilizovani.

Link to comment
Ви сте лоши људи и преваранти. Записао сам вам никове на длану како бих избегао да ме опет преварите. Срам вас било!Ви сте добри људи и поштени. Ако вам затреба да утрчим у неки фајт за вас, јавите се па ћу да вас испалим зато што нисте болдовали своје иначе потпуно тачне постове.Овај филм је писао Басара, само ћути да не плати порез. Покренуо ми је анеуризам. Мислим да бих могао да маказицама за нокте исецкам сваки позитив овог филма који постоји на свету и сигуран сам да би то било најлепших месец дана у мом животу.
ti si brate psihopata
Link to comment
pa to je nevidjen kompliment, da ga je pisao basara
Пардон, као да су га заједно писали Басара и Албахари:

Лудак који пише о томе како не може да пише. :puke:

ti si brate psihopata
Ако јесам, онда моја критика филма који се зове 7 психопата има још већу тежину јер говорим о нечему што дубоко разумем. Ако нисам, онда моја критика филма који се зове 7 психопата има још већу тежину јер је објективна и неоптерећена личним ангажманима.
Link to comment
Ако јесам, онда моја критика филма који се зове 7 психопата има још већу тежину јер говорим о нечему што дубоко разумем. Ако нисам, онда моја критика филма који се зове 7 психопата има још већу тежину јер је објективна и неоптерећена личним ангажманима.
:Dja sam odlucila da sacekam jos 6 osvrta.u medjuvremenu, days of heaven, film koji volim ceo i u delovima, jednom i vise puta, dosla kisa ili sunce... ako ikad resim da potrazim svoj sveti drajv, ovaj ce biti u najuzoj konkurenciji.
Link to comment
Ако јесам, онда моја критика филма који се зове 7 психопата има још већу тежину јер говорим о нечему што дубоко разумем. Ако нисам, онда моја критика филма који се зове 7 психопата има још већу тежину јер је објективна и неоптерећена личним ангажманима.
meni je nedovoljno sajko al mi se dopao i ovako izlomljen sa teškim flowom. bar ima 4 dobra lika - rockwell, walken, harrelson pa čak i origamipravimobrvama farrrell.The Words (2012)kliše story al mi se dopao. kao predvidivo veče u kafani, znaš šta te čeka al opet bude lepo. tako mi je i ovaj film sinoć legao.
Link to comment
Ако јесам, онда моја критика филма који се зове 7 психопата има још већу тежину јер говорим о нечему што дубоко разумем. Ако нисам, онда моја критика филма који се зове 7 психопата има још већу тежину јер је објективна и неоптерећена личним ангажманима.
:lolol: :lolol: :lolol:Edit: U međuvremenu sam odlučio da zaobiđem film. Život je kratak. Edited by Syme
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...