Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

http://www.telegraph...on-of-Argo.htmlMинвајл, ин Делта шити:Добар дан да се умре мушки, парада идиотизма и бесмисла, потпуно лишена шарма и било чега доброг што је у великој мери красило прва два дела серијала. На афлатоксинској скали од 0 µg/kg до 1 кg/kg, где 0 µg/kg представља најбољи резултат и вредност која омогућава да филм гледају фетуси током трајања амниоцитезе, а 1 kg/kg најгори резултат и вредност која резултира тиме да канцер добије рак, додељујем Добром дану да се умре мушки три тоне афлтаксина по µg. Најбоље је да до престанка приказивања овог филма избегавате општину Нови Београд пошто мислим да је контаминирана приликом допремања копија у биоскопске сале.
Iako nisam pod uticajem Kuste, ovaj film zaista boli koliko je los.Doduse, ne bih ga ni gledao, da nije u pitanju bio company event surprise.Fore budjave, ponavljanje, banalni odnos dva glavna lika, idiotska prica, akcija koja ne moze da se svari ni a kojim belief suspension, a pri tome je i dosadna. Akcija u rnagu sa Jankovicevom parodijom Ramba III.
Link to comment
Playing For KeepsPreskočiti! :isuse: Užas! Toliko poznatih glumaca a opet.... ne valja.... :thumbdown:
playing-for-keeps.jpegLepo je teacher objasnio vezu između plakata i lošeg filma...
ja kad vidim ovakve plakate sa thumbnails glumcima, odmah preskačem...realno, danas svi filmovi imaju ovakve metro windows 8 plakate, osim onih koji su dobri ili bar imaju ambiciju da budu dobri. ne kažem da nisu dobri, ali me vraćaju na jedan od prvih filmova sa takvim plakatom, neko smeće sa gvinet paltrou, koji mi je izazvao veliki stres odvratnosti u mladosti. kako ćemo da napravimo plakat? ma poređaj thumbs glumaca sa snimanja na A4, stavi Arial fontom naslov da se vidi i to je to. pretpostavljam da postoji i softver koji to sve automatski radi.
Link to comment
Lepo je teacher objasnio vezu između plakata i lošeg filma...
Ma znam, slušam ja učitelja, sve je to u redu, nego ovih dana bolujem i ležim u krevetu pa mi je ponestalo dobrih filmova i sad idu oni sa "dobrim" glumcima....
Link to comment

The Playroom (2012)Drama o disfunkcionalnoj porodici, koja je toliko loše ispričana da sam ovo jedva odgledao.Potpuno nevešto i aljkavo iskopirano remek delo: "The Ice Storm" iz 1997 god. Opet se ne slažem sa "IMDb" ocenom, ovaj put je previsoka. Sinoć posle dužeg vremena pogledao jedan film sa RTS-a: Doktor Rej i Đavoli (2012)Solidno ostvarenje preminulog reditelja Dinka Tucakovića.Nisam ni znao da smo u ono vreme bili moćna filmska produkcija na čelu sa Ratkom Draževićem.Lepo ispričana priča tog vremena, a posebno mi ostala upečatljiva rečenica iz filma kad Ratko Draževićobjasni kako su u svako selo otvorili bioskop :0.6: A sada na prste jedne ruke možeš da izbrojiš bioskope :frust:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...