Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

I've often thought that there should be beauty contests for the insides of bodies.dead-04.jpgdead-ringers-mantle-twins-jeremy-irons1.JPG.jpegDead Ringers (David Cronenberg, 1988)prija na neki neobican nacin, kao da je pravljen specijalno za filmske sladokusce

Link to comment

Mini Hopkinsov ciklus:The Remains of the Day - odličan. Inače volim takve filmove, sa ličnim sudbinama smeštenim u neki širi društveno-politički kontekst, a ovde je baš sve na svom mestu.Odgledah i The Elephant Man, bez predznanja da se radi o filmu po istinitoj priči, i nije mi legao, tj. Lynch mi je zabrljao neke stvari. Vizuelno je dojmljiv, početak filma je dobar, ali je Merrickova "promena", po meni, morala biti odrađena nijansiranije i odmerenije. Ovako je njegova transformacija od nekakvog polučoveka do savršenog engleskog džentlmena i ponovo nazad u neko predljudsko stanje bila neubedljiva i gotovo karikaturalna, pa sam usput izgubio emocionalnu involviranost i do kraja odgledao film u autopliot modu.

Link to comment

argo je davež ko što je i sam aflek pa ga nisam izdržao do kraja.gledao slučajno Red Lights (2012): 6/10 Cillian Murphy je zanimljiv lik :)

This Is 40 (2012)Sjajna zabava, duhoviti dijalozi... Iskreni problemi koji se dešavaju u brakovima,generaciji kao što i sam naslov kaže... na jedan duhovito iskren način. Gledati sa bračnim drugom.
7/10 dobar film al mi je glavni par glumaca bio prilično iritantan i mislim da je greška što nisu angažovali nekog drugog.
hihihihihihihi jeben film :lolol:
Link to comment
odgledao i ja argo, i nisam ništa skapirao. otkud hajp, otkud nominacije... ništa mi nije jasno. ništa me nije vezalo za likove, bilo mi je potpuno svejedno šta će s njima biti. likovi goodmana i arkina imaju prilično prostora, obzirom da ne služe ničemu. sveopšte slavlje i čestitanje na kraju ne da je isforsirano, nego je... ne znam, totalno je van svog mesta. u najboljem slučaju 5/10. i epoha mi je nešto slabo urađena, nešto ne štima.
Od prvog do poslednjeg slova potpis.
Link to comment
Predivan film. Pogledao sam ga bar pet puta do sad, a mogao bih opet da osvežim pamćenje.
Ah, ti akademski istrzaivaci drustvenjaci...Odlican film, kao i prvi Decline of The American Empire (ili tako nekako).
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...