Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Eyes Without a Face (1960)Eyeswithoutaface_mask.pngMjuza i kostimi sjajni. Sto se tice teme, uticaj je ocigledan - npr, Almodovarov Koza u kojoj zivim (2011)
Nije uticaj Almodovarov nego je original uticao na bednu Almodovarovu kopiju.Sjajan film, s obzirom na godište. Malo možda predugačak.
Link to comment
zašto kažeš songovi a ne pesme?/off
Kažem songovi, a mogao sam reći i muzičke numere, nebitno.Dakle, muzičke numere su odlične a film je vunovlak.Ako ima nekog ko slučajno nije pročitao Jadnike, brzo na čitanje!
Link to comment
Nije uticaj Almodovarov nego je original uticao na bednu Almodovarovu kopiju.Sjajan film, s obzirom na godište. Malo možda predugačak.
Ne rise, tebreks. Ja mislio da je film iz 2011. retroaktivno uticao na film iz 1960. Zapravo, Almodovar je izvadio Franju iz groba i silom ga naterao da snimi bolji film od njega.Film traje sat i 20, dakle 80 minuta. Koliko prosecno treba da traje celovecernji film - pola sata?
Link to comment
Ne rise, tebreks. Ja mislio da je film iz 2011. retroaktivno uticao na film iz 1960. Zapravo, Almodovar je izvadio Franju iz groba i silom ga naterao da snimi bolji film od njega.
drago mi je sto si ovo razjasnio :D
Link to comment
Ne rise, tebreks. Ja mislio da je film iz 2011. retroaktivno uticao na film iz 1960. Zapravo, Almodovar je izvadio Franju iz groba i silom ga naterao da snimi bolji film od njega.Film traje sat i 20, dakle 80 minuta. Koliko prosecno treba da traje celovecernji film - pola sata?
Nema pravila (i da ima, ja ih se ne bih držao).Jednostavno je malo predug, kako sam napisao.
Link to comment
drago mi je sto si ovo razjasnio :D
Ipak, bez obzira na besmrtni Franjin uzor, Almodovar je najzad uspeo da na filmu ovekoveči svoj životni moto "zarobi me, zaveži me, napravi mi pičku i jebi me dok mi oči ne poispadaju". evilsmile.gif
Link to comment

Sasvim solidan je Argo. Zahvalna priča za dobrog režisera, a Affleck se već pokazao takvim. Sviđa mi se režija "masovnih scena", storming ambasade i ulični protesti deluju autentično, a lepo mi je legao i taj comic relief element sa Arkinom i Goodmanom i dah neke Affleckove autoironije. Od filmskih zamerki, što se mene tiče moglo je i bez građena suspensa sa 50 last second scena.

Link to comment

odgledao i ja argo, i nisam ništa skapirao. otkud hajp, otkud nominacije... ništa mi nije jasno. ništa me nije vezalo za likove, bilo mi je potpuno svejedno šta će s njima biti. likovi goodmana i arkina imaju prilično prostora, obzirom da ne služe ničemu. sveopšte slavlje i čestitanje na kraju ne da je isforsirano, nego je... ne znam, totalno je van svog mesta. u najboljem slučaju 5/10. i epoha mi je nešto slabo urađena, nešto ne štima.

Link to comment

Dobro je režiran, ali me se priča kao takva ne tiče.Pogotovo što planirano ostavljanje u ambasadi par baba-sera i marinaca nema dodirnih tačaka s Affleckovom verzijom.Prava priča o takozvanim taocima bi bila super i možda će je jednom neko snimiti.

Link to comment
Prava priča o takozvanim taocima bi bila super i možda će je jednom neko snimiti.
http://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/middleeast/iran/9804091/Iran-to-film-own-version-of-Argo.htmlMинвајл, ин Делта шити:Добар дан да се умре мушки, парада идиотизма и бесмисла, потпуно лишена шарма и било чега доброг што је у великој мери красило прва два дела серијала. На афлатоксинској скали од 0 µg/kg до 1 кg/kg, где 0 µg/kg представља најбољи резултат и вредност која омогућава да филм гледају фетуси током трајања амниоцитезе, а 1 kg/kg најгори резултат и вредност која резултира тиме да канцер добије рак, додељујем Добром дану да се умре мушки три тоне афлтаксина по µg. Најбоље је да до престанка приказивања овог филма избегавате општину Нови Београд пошто мислим да је контаминирана приликом допремања копија у биоскопске сале.
Link to comment
Pogotovo što planirano ostavljanje u ambasadi par baba-sera i marinaca nema dodirnih tačaka s Affleckovom verzijom.Prava priča o takozvanim taocima bi bila super i možda će je jednom neko snimiti.
?Do tell
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...