Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

@takeshiovo si gledao kuci ili u bioskopu? ako je doma, pomagaj da i ja pogledam, nema ga nidje
kako nema!? pogledaj u zalivu.e da, odlicnu su muziku broadcast odradili:http://youtu.be/H7zIfUwwoQ0 Edited by Takeshi
Link to comment
zero dark thirty - dosadnost i neinventivnost kakva se retko vidja.nakon toga, dostojna dekontaminacija - the miracle worker.
0DT - filmska industrija je prljava kao i ostaleali kad sam video ovde preporuku na (najvećem italijanskom) sajtu za bioskopske programacije 4/5 zinuo sam :piggy:iako zaslužuje 0/30 kao što sam naslov kaže :ph34r:svi ostali filmovi u salama imaju max 3,5 zvezdice!izvinjavam se na digresiji štalijeveć ali ne mogu više da svarim takve propagandističke napade na slobodu filmske umetnostiOk, da vidimo zajedno: te 4 zvezdice (tačnije 4.2) su prosek novinarskih recenzija, ocena publike i filmskih eksperata.Novinari ko novinari, ima ih iz 7 velikih italijanskih novinskih kompanija i 1 iz NYTimesa :blink: šta će on tu ovde? daje dobar primer?Svi pišu, to je OK film, baziran na podatcima dobijenim od CIA-e, realističan prikaz, bla-bla. Šta će jadni drugo da pišu, da je film propaganda? (Mislim da je bar jedan i napisao to), ali ne može da oceni loše jer će biti ocrnjen od "kolega", direktora i NYTimesa...Publika ko publika, ima isto 8 recenzija... pišu oni koji za recenzije pokupe deset centi, samo jedan dao realan glas 2,5One "flimske eksperte" još tražim, nema ni za leka njihovih ekspertiza... nešto ovde gadno smrdi.Da li je to zbog toga što niko nema muda da kaže da je osveta loša stvar?Robovlasništvo je loše ali ubiti robovlasnika je OK :isuse: wtf... Napad na robovlasničku zemlju je loš a osvetnički rat je cool.. ma dajTek je prošla prva nedelja prikazivanja, baš me interesuje kako će ova bajka da se nastavi
Link to comment
zero dark thirty - dosadnost i neinventivnost kakva se retko vidja.
Pa, to je taj pseudodokumentarni stil. Tzv. "neutralni". Zizek otpisao nekoliko sjajnih pasusa na u Guardianu (on sto krace pise, to mu je bolje). Edited by Indy
Link to comment

Sad bio na RTS-u "Hamilton 1: U interesu nacije". Svedjani stvarno prave odlicne spijunske filmove (i krimice, ali to ovde nije bitno). Ovaj u stilu Dzemsa Bonda, ali bolji, mnogo bolji. Postoje 1. pretpostavljam da ce sledece subote ici dvojka. Preporucujem.(Ah da, Amerikanci su negativci. Promena u odnosu na ovakve filmove od pre tridesetak godina kada su to bili Rusu.)

Edited by Aion
Link to comment

the impossiblejebemti horora u sred subotnje veceri! imam grc u stomaku, glavi i ostatku tela. prva reakcija na scene nadolazeceg cunamija mi ej bila , oh kako holivudski, medjutim svi tsunami preziveli kazu da je jako realisticno odradjeno i da su oni zadovoljni.takodje dobra stvar sto nema neke nepotrebne patetike iako je bilo plodno tlo za tu vrstu filmskih deformiteta. sve u svemu po ovom klizavom terenu istinite price i katastrofe ogromnih razmera sasvim fino izbalansirano.btw ko ima zeludachttp://www.youtube.com/watch?v=b9DMiy_DVok

Edited by lostfanforever
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...