Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

prvo sam gledala http://www.imdb.com/title/tt0800369/ i pomislila da nema niceg tuznijeg od hopkinsa u ulozi odina - mada taj film konstantno spasava inteligentna gluma bicepsa chrisa hemswortha, napeta unutrasnja dinamika tricepsa chrisa hemswortha i vrcavi dijalozi izmedju trbusnih misica chrisa hemswortha.a onda sam pogledala http://www.imdb.com/title/tt0975645/ i shvatila da stvarno ne postoji nista tuznije na svetu od hopkinsa kao hitckoka.forum dragi, kako se sad izvodi ono da ostavite link, a umesto same adrese pise ime filma ili sta vec zelite sami da unesete?osecam se jako staro kad ne znam osnovne forumske funkcije (a prilicno malo i inace, al dobro)

Link to comment

Гангстерски одред је местимично одличан, а местимично потпуни треш. Мени је врло одговарало што су сва претеривања која су изгледа згрозила Којота распоређена баш на местима где је и потребно да буду, па ми је на крају утисак позитиван. Ко воли стрипове уживаће а ко је дошао да гледа биопик о Микију Коену рикнуће од гадости. Биоња обавезна, наравно.

Link to comment
MV5BMTM5MjIwNDAwMl5BMl5BanBnXkFtZTcwNzQyOTY0OA@@._V1_SX214_.jpghttp://www.imdb.com/title/tt2023587Malko ambiciozniji špansko-kanadski horor u produciju Guilerma del Tora.Pošto ubije suprugu muž pokupi svoje dve kćerkice i odveze se s njima u nedođiju.Auto zapne u snegu ali tu je napuštena koliba usred šume u koju on uvede decu i ubije se.Nakon 5 godina, posle duge potrage njegov brat pronalazi devojčice u kolibi.Ali napuštene kolibe u šumi nikad nisu sasvim napuštene...Na priči je porađeno više nego što je to uobičajeno kod standardnih horora, vrhunski dizajn, dobra kamera, atmosfera, dobri i poznati glumci Jessica Chastain i Nikolaj Coster-Waldau ali i mnogo floskula i gluposti.Voleo bih da se neprijateljski entitet nadnet nad devojčicama nije pojavio u svom fizičkom obliku.Voleo bih i da muzika ne gruva onako patetično pred kraj i da se u ukletu šumu ne ide pod obavezno po mrklom mraku...Dobra, lepa i meni draga Jessica Chastain ovde nije imala šta da radi osim da iskolačenih očiju i otvorenih usta trči unaokolo.Ali film ima par jezivih scena i dobru atmosferu, pa ko voli... Edited by ubuntu
Link to comment
This Is 40 (2012)Sjajna zabava, duhoviti dijalozi... Iskreni problemi koji se dešavaju u brakovima,generaciji kao što i sam naslov kaže... na jedan duhovito iskren način. Gledati sa bračnim drugom.
Hvala na preporuci. Filmčina! :ziga:Duhovit, tužan, romantičan, dramatičan, zabavan, surov...... realan!Tako se pravi film o disfunkcionalnim porodicama.... a ne fuckin' SLP!
Link to comment
kako se sad izvodi ono da ostavite link, a umesto same adrese pise ime filma ili sta vec zelite sami da unesete?
Aleksija, pa gde ste tako ostarili? nema vas sto godina.Ovako, prvo kopirate naziv filma i pasteujete ovde, selektujete taj tekst ukoliko nije selektovan, stisnite gumicu koja se nalazi u gornjem redu alatki (ovo rozo belo gore, druga alatka s leva) da biste vratili default format teksta pa onda kopirate link za imdb, kliknete na link alatku koja se nalazi u drugom redu iznad, devetka alatka s leva i pasteujete link u novo otvoreni prozor i pritisnite ok.ako izuzmemo formatiranje teksta: copy/paste naziva filma, select naziv filma, copy url link, klik na link dugme, paste url, then ok
Safety Not Guaranteedhttp://www.imdb.com/...2079/?ref_=sr_1sto volim kad se ovako iznenadim, sjajan film
simpa film :) 7/10pogledao ga pre par dana a nedavno sam pogledao sa istim glumcem: Your Sister's Sister (2011) niš posebno, ok za tv. 6/10The Playroom (2012) bračna kriza iz aspekta dece. dosadno, nerazrađeno 5/10Upside Down (2012) lepa tema i ideja, katastrofa od zapleta i raspleta a mogao je ovo da bude lep dečiji film 4/10i na kraju, sinoć sam progutao The Class (2008)jedna školska godina multietničkog odeljenja 15ogodišnjaka i njihovog razrednog koji im predaje francuski.film je snimljen skoro kao dokumentarac a toliko je i realan. lep prikaz francuskog školstva i problematike sa kojom se suočava nastavnik i na koje načine je pokušava rešiti. dijalozi su odlični, veoma često dugi i snimljeni u realnom vremenu. uglavnom to je ono što i čini ovaj film - puno pričanja u realnom vremenu. ritam filma je odličan a kamera stvara osećaj da se nalazite u učionici. i još nešto bitno: u filmu nisu učestvovali profesionalni glumci izuzev nastavnika francuskog koji je imao nekoliko uloga u tv serijama, dokumentarcima i kratežima gde je glumio samog sebe (nije ni on profi al je imao neko iskustvo). inače film je snimljen po njegovoj istoimenoj knjizi.8.5/10 Edited by maheem
Link to comment
gde ima da se gleda?
hipsterisem se malo, kolko znam jos se ne prikazuje u srbiji(plus lecim komplekse od letos kad sam ponosno rekao da cu gledati film <xyz> gde su me svi napusili da je to bilo u majcici jos pre ihaaaaj meseci)
Link to comment
Silver Linings Playbook - dobar film,

samo očekivao sad da uopšte ne vidimo Niki i da će njih dvoje "dugo" da se dopisuju jedno sa drugim ...

Одличан.
Link to comment
Ali jos uvek nema neka dobra kopija..... gledao si onu sa kineskim titlovima i losom kompresijom, jel da?
Vaistinu.Da je bolji, dao bih mu šansu u bioskopu.Zašto su duhovi u filmovima uvek monstruozno ružni i deformisani?OK, nema razumevanja i dodirnih tačaka na mentalnom planu, živ mrtvom ne može biti drug, ali otkud potreba za defaultnom fizičkom deformacijom/karikaturom? Edited by ubuntu
Link to comment
Aleksija, pa gde ste tako ostarili? nema vas sto godina.Ovako, prvo kopirate naziv filma i pasteujete ovde, selektujete taj tekst ukoliko nije selektovan, stisnite gumicu koja se nalazi u gornjem redu alatki (ovo rozo belo gore, druga alatka s leva) da biste vratili default format teksta pa onda kopirate link za imdb, kliknete na link alatku koja se nalazi u drugom redu iznad, devetka alatka s leva i pasteujete link u novo otvoreni prozor i pritisnite ok.ako izuzmemo formatiranje teksta: copy/paste naziva filma, select naziv filma, copy url link, klik na link dugme, paste url, then ok
zivi bili, maheeme, tacno je proslo 100 godina, upala sam u neki wormhole iz koga se tek izgleda izvlacim.hvala lepo, nadam se da ste dobro i vi i familija, te da vas zivot korektno tretira :)je li vec pominjan memories of murder ? meni odlican.edit: jebote, radi! Edited by Aleksija
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...