Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Nisi gledao No country for old man? Meni bardem baš antipatičan, ko stvoren za negativca
jao jeste, vidiš, .. izgleda da ga više prihvatam kao nekog "psihotičnog plaćenog ubicu " nego kao "master mind" negativca
Link to comment
Les Miserables je fantastican veliki film, tim pre sto je u pitanju mjuzikl i sto je tema vise nego poznata. Raskosna pozornica, dizajn kostima na granici bajkovitog, grupne scene (nad)pevanja i sporedne uloge nose film. Anne Hathaway otkinula svoju rolu i ima Oscara ko vrata, mada i ne bi bilo nezasluzeno da cela ekipa konkurise za tu nagradu, pocev od par klinaca, preko kabaretskog uvnutog dueta Helen Bonham Carter & Sashe Barona do Samanthe Barks.Film zna da izgubi na ritmu tako i tako kad je na sceni Hugh Jackman (i njegova uloga definitivno nije za Oscara), dok je pojava Russell Crowea velika tajna, kako je on uopste dospeo u ulogu, koja je ovaj film trebalo da pretvori u spektakl. Ogroman promasaj, tacno se oseca ko strano tkivo.
гле прељубника бесрамног, а Џенифер?
Link to comment

Seven Psychopathsnisam ništa očekivao od filma ali ispade sasvim solidan. Da sam se ja nešto pitao, ja bih zamenio uloge Vudi Harisonu i Kristofer Volkinu.

Link to comment
Meni je In Bruges bio dobar, mnogo srčaniji od 7 psihopata. Tu je i Ferell bio mnogo bolji, on i Gleeson su imali neku hemiju, koliko se sećam. Ovo je skroz kao neka matematika.
Tja, to ti je prvenac evropskog reditelja u Holivudu. Dobro da nije gore.Meni su OK glumci i dijalozi, ali kad ih sve redom ispredstavlja dalje ne zna šta će... Edited by ubuntu
Link to comment

gangster squaduzasan film, nemojte slucajno da trosite vreme na ovo sranje. kvalitetan kandidat za najgori film godine a "gluma" rajana goslinga u rangu gordana kicica.

Link to comment
A ima i neki film gde je drugacije?
ima, drive, mislim da mu je ta uloga legla zbog scenarija, bas kao sto je svarcenegeru legla uloga terminatora. Edited by kojot
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...