Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

to nesretno silovanje kula u krimi miljeu je meni jako loše. pretpostavio sam da je ekipa iz briža i iza 7p, sad vidim da je.recimo da su to pokrenuli rodrigez i tarantino. nastavio guy ritchie i onda obesmislili u lucky number slevin, in bruges, 7 psychopats i 21

Edited by Ravanelli
Link to comment

Meni je In Bruges bio dobar, mnogo srčaniji od 7 psihopata. Tu je i Ferell bio mnogo bolji, on i Gleeson su imali neku hemiju, koliko se sećam. Ovo je skroz kao neka matematika.

Link to comment
to nesretno silovanje kula u krimi miljeu je meni jako loše. pretpostavio sam da je ekipa iz briža i iza 7p, sad vidim da je.recimo da su to pokrenuli rodrigez i tarantino. nastavio guy ritchie i onda obesmislili u lucky number slevin, in bruges, 7 psychopats i 21
Get shorty je 'krivac' za sve.ne bih ja bio toliko kivan na kulost. zabava i ako pretekne, super.
Link to comment
Sjajno odigrao Paul Dano... Mada na tu tematiku, više mi leg'o : Stranger Than Fiction (2006)
baš mi se svideo. odlična izmišljotina. prosto ne mogu da verujem da sam uspeo da pogledam film sa Will Ferrellom i da još izjavljujem da mi se jako dopao :lolol:slažem se sa eraserheadom za psihopate - poslednjih pola sata filma je urnebes :lolol:
Link to comment
Meni je In Bruges bio dobar, mnogo srčaniji od 7 psihopata. Tu je i Ferell bio mnogo bolji, on i Gleeson su imali neku hemiju, koliko se sećam. Ovo je skroz kao neka matematika.
nemam pojma, meni to ništa nije funkcionisalo. nisam pogledao ni jedan do kraja. biće da možda imam suviše hermetičan ukus. možda bolje prestati da komentarišem šta drugi gledaju@lanciada, ali ja tražim nešto drugo od filma. da sve što se prikaže bude to na način koji je to... ajde da kaže realno ili bolje u skladu sa pričom. ne da kalemi stvari na film i izmišlja. drugačije mi je lakrdijasada tu može da se pokrene tema gde je ta granica, ali meni je ona dosta jasna i podrazumeva iskrenost. neki imaju neki ne. ti kul krimi nemaju. django nema i tako dalje...
Link to comment
ja psihopate ugasila posle 20tak min.
pametno, ja nisam bio toliko jak. ali eto posle mesec dana jedva da se sećam o čemu je uopšte bio film. znači ipak ima neku svrhu...
Link to comment
nemam pojma, meni to ništa nije funkcionisalo. nisam pogledao ni jedan do kraja. biće da možda imam suviše hermetičan ukus. možda bolje prestati da komentarišem šta drugi gledaju@lanciada, ali ja tražim nešto drugo od filma. da sve što se prikaže bude to na način koji je to... ajde da kaže realno ili bolje u skladu sa pričom. ne da kalemi stvari na film i izmišlja. drugačije mi je lakrdijasada tu može da se pokrene tema gde je ta granica, ali meni je ona dosta jasna i podrazumeva iskrenost. neki imaju neki ne. ti kul krimi nemaju. django nema i tako dalje...
Ama, da ne ispadne da se nesto posebno zalazem za sedam psihopata, takvi filmovi u principu imaju izlomljenu strukturu i u prici i snimanju i u kadriranju, jer se vise vodi racuna o 'detalju', vicu, grimasi, parodiji na nesto ili nekoga, nego na samu celinu. Retki su filmovi koji uspevaju da to sve lepo upakuju u celinu, onda malo ozbiljnije izgledaju poput Paybacka ili Get Shorty-ja.Meni taj sklad koji ti trazis izgleda kao pokusaj da se zapamti radnja iz Alan Forda. Tesko. Pamte se delovi, cake, fazoni i pojedini likovi.Ovo mi isto malo nejasno u vezi iskrenosti, ne znam sta podrazumevas pod tim(?) Valjda se ne preplice sa ukusom ili preferencijama, onda ne bi imalo smisla, jer se ovakvi filmovi snimaju maltene po matricama, kao recimo novi talas americke komedije koja se zasniva na banalnom humoru a koju ja recimo ne mogu da smislim (Zach & co.)Za ovo boldovano - opet se duris. samo caskamo, cemu inace sluzi topik¿
Link to comment
zero-dark-thirty1.jpgOK i nista vise od toga.Ono sto mi se svidja je to sto ne zauzima stav po moralnim pitanjima odredjeni akcija vec prica pricu.Prica je ispricana na jedan spor, dokumentaristicki nacin, ali to je sad izgleda trend. Edited by Eraserhead
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...