Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Bornovo zaveštanje ... tja najslabiji deo Bornovih filmova, ako se uopšte i može smatrati nastavkom.... film za ubiti dva sata ... ništa više

Link to comment

Pogledao Argo, nista spektakularno. Nategnuto i usiljeno... Moze da se pogleda, nije antipreporuka, ali hype koji ga prati je meni nejasan.Inace od zadnjih 10 filmova koje sam pogledao Zeljko Ivanek ima ulogicu u bar 8 od njih. Muka mi je kad vidim njegovu njusku u kadru...

Edited by ducca
Link to comment
Pogledao Argo, nista spektakularno. Nategnuto i usiljeno... Moze da se pogleda, nije antipreporuka, ali hype koji ga prati je meni nejasan.Inace od zadnjih 10 filmova koje sam pogledao Zeljko Ivanek ima ulogicu u bar 8 od njih. Muka mi je kad vidim njegovu njusku u kadru...
don't believe the hype!delim mišljenje oko boldovanog, stoga evo prigodne scene:http://www.youtube.com/watch?v=nr8Jw-VYflY
Link to comment
steta, recimo ovaj je bas dobar. ko o zivotu prica 'kao na filmu' ako ne francuzi.k33f9t.jpg
realno, danas svi filmovi imaju ovakve metro windows 8 plakate, osim onih koji su dobri ili bar imaju ambiciju da budu dobri. ne kažem da nisu dobri, ali me vraćaju na jedan od prvih filmova sa takvim plakatom, neko smeće sa gvinet paltrou, koji mi je izazvao veliki stres odvratnosti u mladosti. kako ćemo da napravimo plakat? ma poređaj thumbs glumaca sa snimanja na A4, stavi Arial fontom naslov da se vidi i to je to. pretpostavljam da postoji i softver koji to sve automatski radi.
Link to comment

Zazeleh se Miikea i kad sam vec u Django hajpu resih da konacno pogledam i - Sukiyaki Western Django (Takashi Miike, 2007)Vizuelno - prava poslastica2gwswub.jpg1izafs.jpg9uwxs0.jpgfjn806.jpgThe title of this English language western refers to the Japanese dish sukiyaki, as well as Sergio Corbucci's spaghetti western film Django. It also takes inspiration from the "Man with No Name" stock character variously used in the spaghetti western genre but most notably in the Dollars trilogy by Sergio Leone (initially inspired by Akira Kurosawa's jidaigeki film Yojimbo). The film co-stars Quentin Tarantino, who has since directed his own western Django Unchained.Inspired by the historical rivalry between the Genji and Heike clans, which ushered in the era of samurai dominance in Japanese history, Sukiyaki Western Django is set "a few hundred years after the Genpei War". The Genji and Heike gangs face off in a town named "Yuta" in "Nevata", when a nameless gunman comes into town to help a prostitute get revenge on the warring gangs. The film contains numerous references both to the historical Genpei War and to Wars of the Roses, as well as the films Yojimbo and Django.Na receno dodati standardna Miikeovska izivljavanja, prefinjen vizuelni izraz, specifican apsurdni humor (+ malo sekspirovskog teatra), pinku-eskploatacije u obrisima i vrlo zaj*ban engleski od japanske ekipe, namerno takav. Scenario je praznjikav, ne pruza ocekivane katarzicne momente, ali je zabavna voznja, u momentima malo truckava.muzika Kôji Endô ++http://www.youtube.com/watch?v=p51sSUiHHIM

Link to comment
Zazeleh se Miikea i kad sam vec u Django hajpu resih da konacno pogledam i - Sukiyaki Western Django (Takashi Miike, 2007)
I f***ing Tarantino glumi u tom filmu! Eto odakle mu ideja za "Django Unchained"......
Link to comment
I f***ing Tarantino glumi u tom filmu! Eto odakle mu ideja za "Django Unchained"......
Oni su i privatno ortaci (kao što je Miike sa Ryuom Murakamijem, na prim).Kada smo već u njegovom rezumeu, da li ste pogledali najneobičniji Takashijev film?http://www.imdb.com/title/tt0142181/Srdačna preporuka za sve koji ga vole, a posebno za one koji ne mogu da ga podnesu.
Link to comment
I f***ing Tarantino glumi u tom filmu! Eto odakle mu ideja za "Django Unchained"......
Tarantino se lozi na Miikea i njegov stil, to je sasvim ocigledno :) @BlueberryNisam gledala jos uvek "Chûgoku no chôjin", ali ima vremena :)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...