Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

gde ste kupili ,,edge of tomorow,,?

kakvi su snimci,jel ima neki dobar?

ima ih dosta na kickassu. slucajno sam ubola neki sa azijskim titlom, al je dobar snimak pa mi nije smetalo

Link to comment

edge of tomorrow...moglo je to mnogo bolje

 

 

:D  lepo si ti to sve smislio, ali i dalje je sve nerazjasnjeno

 

 

 

neko moje rezonovanje je bilo da je prilikom ubijanja omege (u onom mraku gde nista nisam videla) ponovo dobio moc resetovanja, jer  se opet susreo sa onom spodobom ala alien koju je ubio na plazi i zbog koje se resetovao in the first place

ostaje mi nejasno sto se budi dan pre invazije, koje i nema jer su vec pobedili

 

 

 

 

 

pa dobio je krv omege pa postao sega mega resetac. resetovao se prije vojne akcije jer nema smisla da se resetuje pred samu akciju jer je zapravo nece ni biti kao sto nema potrebe da razgovara sa debelim gneralom. sve je to neki tajm travel paradoks i nema neka dubina.

mislim da je film fejlovao bas u tome. cijeli film sam cekao neki dobar mind fuck, ali nista. 

 

 

 

 

 

Link to comment

kod mene daleko od 10ke, jedna sedmica. interesantan film. zamerka za rasplet.

auuuuu kakva je riba Hélène Florent :Hail:

 

Sta ti se ne svidja kod raspleta?

btw Helen u svim "vremenima" :wub:

Edited by John Coltrane
Link to comment

edge of tomorrow...moglo je to mnogo bolje

 

 

 

 

 

pa dobio je krv omege pa postao sega mega resetac. resetovao se prije vojne akcije jer nema smisla da se resetuje pred samu akciju jer je zapravo nece ni biti kao sto nema potrebe da razgovara sa debelim gneralom. sve je to neki tajm travel paradoks i nema neka dubina.

mislim da je film fejlovao bas u tome. cijeli film sam cekao neki dobar mind fuck, ali nista. 

 

 

 

 

 

 ima donekle logike to sto pricas

 

 

ranije nije imao mogucnost izbora kad ce se resetovati, nije mi palo na pamet da je mozda sad ima.

 

jes, film fejluje na kraju, zbudzili su ga bezveze jer nisu imali  bolje resenje . gledaocu ostaje onaj wtf osecaj

 

 

Edited by Alis
Link to comment

u jebote, angažujte alberta ajnštajna i isaka njutna da vam odrade savršeni scenario...  <_<

Ma, najbolje da pridodaju i onu radikalsku budalu Zakintosa, ili kako već beše da se speluje...

Link to comment

Edge of Tomorrow (2014)

 

Smart, exciting and unexpected, piše na plakatu, upravo sam pročitao na imdb-u i nije mi jasno što je to bitno, ali eto. Obzirom da je, uglavnom smarač, Doug Liman u pitanju, film je ipak zabavan, ali ne dopada mi se što su izbacili seks iz filma. Mislim, jebeš film bez seksa. Mogle su i dve ribe da im glume glavne uloge sa takvim pristupom...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...