Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

maločas sam odgledao "Mačuku"

http://www.imdb.com/title/tt0378284/?ref_=nv_sr_1

sjajan čileansko-španski film o igrom slučaja školskim drugarima iz potpuno različitih slojeva društva u vreme pred i nakon pada aljendeove vlade.

 

film o deci u gadno vreme. pogledajte.

 

+1 Odličan, gledao sam ga pre par godina, srčan film. Ovako na početku čovek ne bi rekao,  to, deca u burnim vremenima - bilo je puno takvih filmova, međutim kako film odmiče potpuno te uvuče.

Link to comment

X-Men: Days of Future Past (2014)

 

Mogu reći da sam prilično prijatno iznenađen, dosta zabavnije je nego što sam očekivao... Niti sam ljubitelj dela Simona Kinberga, a nisam nešto oduševljen ni akcijama Bryana Singera, tako da mi je ovo ispalo začudno pristojno. A, bio sam pokazao skepsu na ovom topicu oko toga:

 

 

 



Singer režirao, Kinberg pisao scenario, možda jednom shvatim kako to može valjati  :huh:

 
Možda da pogledaš, pa možda i shvatiš...

 

A, lepo mi pisalo glas razuman  :blush:

Link to comment

A, lepo mi pisalo glas razuman  :blush:

 

Lepo od tebe što priznaješ pogrešku, evo i ja ću odgledati novog Kapetana Ameriku samo tebi u čast iako mi je prvi deo top 3 najgora filma ikad...

Link to comment

maločas sam odgledao "Mačuku"

http://www.imdb.com/title/tt0378284/?ref_=nv_sr_1

sjajan čileansko-španski film o igrom slučaja školskim drugarima iz potpuno različitih slojeva društva u vreme pred i nakon pada aljendeove vlade.

 

film o deci u gadno vreme. pogledajte.

 

 

+1 Odličan, gledao sam ga pre par godina, srčan film. Ovako na početku čovek ne bi rekao,  to, deca u burnim vremenima - bilo je puno takvih filmova, međutim kako film odmiče potpuno te uvuče.

 

meni je samo malo gluma bila nategnuta, ali ne izmedju dece, nego starijih, pogotovo kada su grupno na onom "skolskom sastanku". ali, sve u svemu, dobar film!

 

hvala za preporuku!

Link to comment

napokon posle nekoliko godina pogledao ovaj film - razlog, dosta dugu nije bilo prevoda. sada ga ima i na srpskom..

 

no.. film je bez veze. ono sto je mene izmedju ostalog zanimao jesu kadrovi i filteri koji su ubaceni u post-produkciju filma. sve ostalo je manje-vise dosadno.

 

the king of ping-pong [2008] aka ping-pong kingen

 

6.4 realna ocena.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...