Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Ljudi napisao bi vam koja sitnica al ne znam kako se mecu spojleri opet nesto menjali :isuse:

 

 

stisni trece dugme gore na vrhu,posle one polu roze gumice,dakle kockica sa zelenim..selektuj tekst pa u padajucem meniju izaberi spojler pa klikni

Link to comment

@John Coltrane

 

Ti bi mogao da pogledaš i seriju, mada naravno film ili serija, ti si iznad tih trivijalnih podela, ti si izvan industrije, poslednji kanađanin takoreći, dakle seriju Hit & Mis. Kao stvorena je za tvoj ukus, o travestitu je koji je promenio pol, čija se radnja odvija u Mančesteru, koja problematizuje i analni seks. Jedino bi moglo da te odbije što glavnog junaka ipak glumi žena (jbg, nisu svi napredni kao Kanada) i što ona ne voli Mančester, ali ostalo deluje da je baš za tebe :)

Link to comment

Edge of tomorrow iznenadjujuce dobar.

Ima jedna sitnica koja mi je zasmetala al jbg sad.

moram priznati meni nije jasan kraj uopste

ako ima neko da me prosvetli

 

 

kako to da se on ponovo budi posto je ubio omegu, i kako to da se budi pre nego sto je i upoznao generala

 

Link to comment

moram priznati meni nije jasan kraj uopste

ako ima neko da me prosvetli

 

 

kako to da se on ponovo budi posto je ubio omegu, i kako to da se budi pre nego sto je i upoznao generala

 

 

 

ja sam pomislio kada bude ubio omegu da, kada se bude probudio ili nesto tako, ustace u svom stanu, biti u nekom kaficu.. i nista od onoga zbog cega su vodili rat nije nikad postojalo. on i ona riba samo znaju i negde se sretnu. mada moram da priznam, ceo taj kraj mi nekako nije lepo definisan. ili zadnjih cetrdesetak minuta filma. tu je i moca provalio neku rupu-nelogicnost, ali kao sto sam mu napisao u privatnoj poruci, ceo taj deo mi je smusen, tj. secam se kao kroz maglu.

 

edit: da sam se ja pitao, kraj filma bih ovako napravio: omega, ako vec postoji, svakako nije na dohvat ruke ljudima, negde je u kosmosu. tomica i riba pokusavaju sa svim nemogucim i mogucim nacinom da spasu covecantstvo, ali sa svakim ponovnim budjenjem [ostavio bih onu mogucnost kada umru da se ponovo probude] shvataju da love vetar. negde pred kraj filma kada im dosadi ili se umore, odustanu. cekajuci da se cela stvar okonca, maze se sve vreme u krevetu, jel. sta im drugo predstoji. na kraju, kada ostanu sami, i njihov poslednji trenutak, vanzemaljci im dodju u gajbu i saopste da je sve bila samo simulacija. izvade im iz krvi onu moc ponovnog budjenja, zaspu i probude se na razlicitim mestima. em su videli vanzemaljce, em su vodili ljubav, i covecantsvo nema pojma sta se desilo, a ipak je spaseno. tj. simulacija je pomogla da se nekim ljudima na zemlji pokaze da nisu svemocni. otprilike tako nesto.

 

Edited by hoffnung
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...