Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

verovatno si izabrao los momenat za gledanje. nemam reci koliko preporucujem ovaj film.
Da, ne kažem da je loš, posebno su impresivne uloge dvoje protagonista, ali da pre gledanja filma mora da se poseduje adekvatna psihofizička sprema - mora :)
Link to comment

Mene je Richard Parker smorio beyond words. Lep za gledanje, ali je prica potpuno bezvezno sklopljena. Nimalo nisu iskoristili Pijevu pocetnu fascinaciju svim mogucim religijama, a ono njegovo prepricavanje dogadjaja u bolnici na kraju filma mi je bilo toliko suvisno da me je dovelo do tacke kljucanja. Zatim, oni bolivudsko-holivudski pateticni momenti... uzas. I zasto uvek moraju da objasnjavaju sta se desava u sceni? Zar oni stvarno misle da je publika toliko retardirana da ne ume sama da skonta o cemu se radi kada se prica odvija samo na vizuelnom planu? Jedino mi je tigar bio ok, svaka cast za cgi. Vredi ga gledati u 3d, ali nista vise od toga.

Link to comment

slazem se da je na kraju bilo ono nepotrebno da se pravi tvist sa dve price, tj da se otvara polemika racio vs religija, ali taman posla da me richard parker smorio. pa ja sam uzivala u slikama, bojama, oblicima...mogla sam jos pet sati da gledam!

Link to comment
220px-Savages_poster.jpgSjajna zabava! Zapravo, i nije tako los film, dobro reziran, zanimljivi likovi, mada mi se cini da su sami nedovoljno razradjeni, mozda sto ih ima toliko zanimljivih, pa nije moglo sve da stane :). A steta jer je kasting dobar.
Link to comment
Mene je Richard Parker smorio beyond words. Lep za gledanje, ali je prica potpuno bezvezno sklopljena. Nimalo nisu iskoristili Pijevu pocetnu fascinaciju svim mogucim religijama, a ono njegovo prepricavanje dogadjaja u bolnici na kraju filma mi je bilo toliko suvisno da me je dovelo do tacke kljucanja. Zatim, oni bolivudsko-holivudski pateticni momenti... uzas. I zasto uvek moraju da objasnjavaju sta se desava u sceni? Zar oni stvarno misle da je publika toliko retardirana da ne ume sama da skonta o cemu se radi kada se prica odvija samo na vizuelnom planu? Jedino mi je tigar bio ok, svaka cast za cgi. Vredi ga gledati u 3d, ali nista vise od toga.
kasno videh komentar.e, +1 za sve sto si napisao, al meni je ceo taj culni dozivljaj + tigar tolko ostavili utisak da sam mu ja oprostila sve ostalo sto si napisao :DAli da, sve to je bas ono cime su ukakili a nisu morali.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...