Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

fala svima, al jos uvek ne prckam sa torentima (iz nepoznatih razloga).
moras da pocnes,pod hitno!!!do sada nisi ziveo! :lolol:i spremi odmah dosta skladisnog prostora ..trebace :) Edited by ivy
Link to comment
^^nije smesno. :D radnja se desava u 90-im. oni istrazuju muziku. meni je taj deo extra kada provale neku novu pesmu [teen age riot] u autu i onda odlepe. ne znaju kako se zove izvodjac, pesma.. a, presrecni. :D
Da i ja sam to tako razumeo. još je to vreme pre interneta. Ja sam tako kao klinac čuo neku pesmu koja mi se nogo svidela (na TV-u, neki live snimak) i mesecima nisam mogao da nađem ko peva. A na kraju ispalo da su:

Blam. Ali hoću da kažem - to se tada realno deašavalo. Mada vidim da su u svakoj kritici to istakli kao neverovatan momenat, meni nije bio.

Link to comment
hm.. ja vidim sliku. cekaj da probam ovako:michael shannonverovatno imdb ne da linkovanje slike.
a on - ma meni on ostao u glavi iz kamare filmova kao sporedna uloga. ok lik.elem....baš me neće ovih dana - spremao se par dana da pogledam Taken 2 pošto sam veliki fan prvog dela (odgledao ga na najbolji mogući način - bez ikakve predstave šta gledam). I razočarao se.nije mi jasno što ljudi ne primenjuju Spilberg/Doner aksiom kod snimanja nastavaka - ne menjaj ono što valja. Umesto da su lepo isplagirali prvi deo, sa manje više izmenjenom geografijom i negativcima oni (Beson i Megaton) su morali da kenjaju.Umesto da su najslabiju tačku (ona imbecilna ćerka) oterali što dalje od nastavka oni su joj povećali ulogu. :isuse:Umesto da su ex wife zadržali u domenu epizode oni su ubacili romantični momenat.Umesto da su na početku napravili vinjeticu koja bi nas podsetila koliko je Liam zajeban lik oni su mu dali da polira auto.plus - crnci carinici u albaniji, šipci koji se zovu Boris i Mirko i grčko-turski granični prelaz na nekom makadamu u pripizdini :Ddobre strane1. vrhunska jurnjava automobilima2. odlična scenografija3. Famke :wub:PS kako da promenim jebeni IMDB da mi ne ispisuje imena filmova na srpskom jeziku? :isuse: Edited by steins
Link to comment

The Raid Redemption - napokon izvrstan krkljanac.The Scapegoat - prezvakana prica sa zamenom identiteta, pocetak tako i tako, razrada na misice i kraj nikakav, ko da je reziseru nestalo trake.

Link to comment

taj raid redemption sam pogledao jer sam čitao ovde i ne znam da li sam se više smorio. gledao ga i bio sve vreme u fazonu daaaaaaj nešto. ide kolje, ništa maštovito, jadnost olover, bijeda

Edited by Ravanelli
Link to comment
This is 40 - ako ništa, bar će mi svaki sledeći Apatowov film biti bolji od ovog dosadnog, neduhovtitog davljenja. mislim, drago mi je da je našao tezgu za ženu i decu, ali ovde nema jednog lika koji je iole simpatičan i zanimljiv, a nisam siguran da se u samom filmu išta i događa.
Link to comment
taj raid redemption sam pogledao jer sam čitao ovde i ne znam da li sam se više smorio. gledao ga i bio sve vreme u fazonu daaaaaaj nešto. ide kolje, ništa maštovito, jadnost olover, bijeda
bar je tebe naterao da koristis ijekavicu ne bi li postigao mastovit efekat. sta si ocekivao u filmu, da sakriveni u nekom od stanova pricaju o prolaznosti zivota, gej momente, recitaciju, lirske pogibije?
Link to comment

dobar je the perks of being a wallflower.na pola filma sam pomislila da sam ga ipak prerasla, mada mi gotovo nikad ne smetaju comin-of-age filmovi, naprotiv, ali sam na kraju, kad je kontekst skroz uoblicen, bila prilicno zadovoljna.jedan jednostavan, bez bleksvonovskih moronskih specijalnih efekata u prici, lijep i potresan filmic. preporuka.

Edited by morgana
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...