Jump to content

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

voleo bih da odgledam nešto dalekoistočno a stvarno dobro na savremenu temu.

корејска кинематографија је мени феноменална

J.S.A.: Joint Security Area http://www.imdb.com/title/tt0260991/?ref_=nv_sr_1 овај је и тарантино навео као један од најбољих у последњих 20-ак година

 

The Quiet Family http://www.imdb.com/title/tt0188503/?ref_=fn_al_tt_1 ово је мени један од омиљених са корејског полуострва

 

од јапанских ми овај пада на памет, без неког претераног разлога, мени симпатичан филм

Drive http://www.imdb.com/title/tt0297865/

Edited by Dionysos
Link to comment

Pogledao sam Edge of Tomorrow, i kad vidim kako je prošao na glavnom tržištu, jasno mi je zašto se štancaju samo Transformersi, Marveli™ i Dark Knightovi, jebo im pas mater, & why we can't have nice things.

 

Zabavan, pametan i logičan (do samog hepienda <_< , koji mi je jedini loše legao) i na kraju i vizuelno atraktivan. Super SF, dobro napisan, dobro odglumljen, odlično režiran.

 

 

Ja zvala društvo da gledamo, ispališe me (svi sa istim izgovorom da ne mogu da podesu Tmicu Kruza - kako, zašto, ne razumem). Sad si me taman podsetio, da ga pogledam u kućnom bioskopu.

Link to comment

Pogledao sam Edge of Tomorrow, i kad vidim kako je prošao na glavnom tržištu, jasno mi je zašto se štancaju samo Transformersi, Marveli™ i Dark Knightovi, jebo im pas mater, & why we can't have nice things.

 

Zabavan, pametan i logičan (do samog hepienda <_< , koji mi je jedini loše legao) i na kraju i vizuelno atraktivan. Super SF, dobro napisan, dobro odglumljen, odlično režiran.

 

Sve plus jedan uključujući nelogičnost hepienda i jebanje matere transformersima.

 

Kako je prošao na glavnom tržištu?

Edited by Turnbull
Link to comment

Sve plus jedan uključujući nelogičnost hepienda i jebanje matere transformersima.

 

Kako je prošao na glavnom tržištu?

Lošije čak i od Obliviona, koji je krš od filma, koliko sam čuo. Spašavamo ga mi, belosvećani.

Total Lifetime Grosses

Domestic:   $85,889,385     26.8%

+ Foreign:   $234,500,000     73.2%

= Worldwide:   $320,389,385

 

Link to comment

Lošije čak i od Obliviona, koji je krš od filma, koliko sam čuo. Spašavamo ga mi, belosvećani.

 

 

Nijie Oblivion krš. Sasvim je solidan. Ako ti se svideo ovaj, svideće ti se i Oblivion.

Link to comment

Pogledao sam Edge of Tomorrow, i kad vidim kako je prošao na glavnom tržištu, jasno mi je zašto se štancaju samo Transformersi, Marveli™ i Dark Knightovi, jebo im pas mater, & why we can't have nice things.

 

Zabavan, pametan i logičan (do samog hepienda <_< , koji mi je jedini loše legao) i na kraju i vizuelno atraktivan. Super SF, dobro napisan, dobro odglumljen, odlično režiran.

Dday flešuje, ali je skroz ok filmić

 

meni legao 

Movie - Alien Abduction (2014)

vestice fazon

Edited by fritifrut
Link to comment

Movie 43. 

 

Boles. Nije mi zao sto sam ga odgledao, mada nemam pojma zasto. Nije humor u pitanju. Mada, kod scene sa mackom koji gleda njih kako se seksaju sam se smejao na glas ko budala. 

Link to comment

Isti je autor prevoda, ali na "Titlovima. com" je prevod ispravljen, sa porukom od autora;

 

 

"Prevod ...

je zamenjen novim, stvarno se izvinjavam svima zbog nekih stvari koje nisam baš najbolje preveo, u pitanju je njihov akcenat i katastrofa je za prevođenje, veoma lako se promaši smisao rečenice. Nadam se da će ovaj da bude dobar.".

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...