Jump to content

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

ili ako citas druge postove Mustang, koji se svako malo osvrcu na rasno pitanje u Americi, od raskukanih Crnaca, preko gramzivih Jevreja, do odvratnih tzv. persijanera. to, naravno, kad ne brani Malagurskog i tako dalje. 

Edited by Грешни Василије
Link to comment

to je tvoja stvar, ovde je jasno na šta misli i to je tačno. nema nikakve veze sa bojom kože, samo sa navrnutim PC-jem do maksimuma. smara do zla boga.

Link to comment

Ma da, PC tiranija ce nas ubiti...

 

ne, nema veze sa bojom koze kad napises "crnci placu", nego sa sirom i vojnom muzikom :) ti si izrazito pametan lik i zato tripujes da iza reci Mustang ima nesto vise, nekakav promisljen koncept. ima kurac.

Edited by Грешни Василије
Link to comment

Ma da, PC tiranija ce nas ubiti...

 

ne, nema veze sa bojom koze kad napises "crnci placu", nego sa sirom i vojnom muzikom :) ti si izrazito pametan lik i zato tripujes da iza reci Mustang ima nesto vise, nekakav promisljen koncept. ima kurac.

 

Ovaj put moram da samo da ti napomenem da vidiš koji je film mustang hvalila u istom postu, pre no što je optužiš za rasizam. ;)

Edited by kobni zelaya
Link to comment

hvala od srca moco i kobni :)

 

njih dvojica su mi na IL (al pretpostavljam da prvi, moj verni psiho pratilac kao place, a drugi mu je brabonjak) da ne bih dosla u iskusenje da im odgovorim a onda opet popijem ban za nerazumevanje. 

 

 

 

anyway, zao mi je sto ovaj film nije bolje prosao na blagajnama. dugo me neko nov nije ovako prijatno odusevio (reziser george tillman jr.) i da to radi na nacin koji pricu cini univerzalnom. klinac je .... pa hvala mu sto postoji :)  

Link to comment

koji je to film

 

inače ja juče gledo toma kruza u rubu sutrašnjice ala to šuta dupe tako sam namiren da bih mogao da odgledam bilo koji pobednički film s palićkog festivala i da mi ništa ne bude :fantom:

Link to comment

koji je to film

 

inače ja juče gledo toma kruza u rubu sutrašnjice ala to šuta dupe tako sam namiren da bih mogao da odgledam bilo koji pobednički film s palićkog festivala i da mi ništa ne bude :fantom:

gledo i ja

 

šta znam, graundhog dej+uor of d uorlds... očekivao više, mada je baš sam kraj, veoma kul

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...