Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

ne secam se al mislim da je od linca.

 

šta hvali praviti film o liku koji je osmislio tetrahedron? razumem da verovatno nije za ostaviti bez daha, akcija, triler, romansa, ali je brate, čovek bio inženjerski genije

ma daj, ukro koncept od egipcana, o oni od drevnih bosanaca iz visokog

Link to comment

August: Osage County (USA, 2013)

 

drama

 

11174159_800.jpg

 

all star cast drama. glava porodice izvršava samoubistvo, familija se okuplja za sahranu, and then all the hell breaks loose. nije ništa što nismo, u raznim formama videli i pre, samo je neurotičnost navrnuta do maksimuma, šokantna otkrića se brzo smenjuju pa nije dosadno. naravno, slepa živana još jedna nominacija za oskara, ovog puta po inerciji, svi ostali uglavnom vrlo dobri, mc gregor standardno za nijansu slabiji, juliette lewis očajna. najbolja po meni - julia roberts (nom. za epizodu). može da se gleda. eto.

Link to comment

Ma, Dukatov jogurt je bolji od te nostalgije... Da imam vremeplov, poveo bih Dukatov jogurt sa sobom, kao Velsov junak što bi poveo dva hipika za užinu...

to je i meni zelja. i one virsle kod merkatora. 

i jagode. mada sam za jagode siguran da su bile bolje.

Link to comment

Da zavrsavam polako sa iljadudevetstoosamdesetom. Ostali mi na hardu jos Fame, Heaven's Gate i My Bodyguard. Mislim, jel da se cimam ili da bataljujem. Slobodno dajte predloge sta iz Evrope valja iz te dine.

 

Gloria

 

ztxf.png

 

Ovde mi je jedino zanimljivo slikanje raspadnutog grada i ljudi u njemu, dobro i jedna scena kad Glorija pokazuje sta sve zna, ostalo je tanano.

 

/

 

Private Benjamin

 

q3hm.png

 

Policijska akademija za vojnike. Dal je realno da su se ovako plitke komedije snimale tada?

 

/

 

Stardust Memories

 

r7cx.png

 

Vudi objasnio.

 

/

 

The Long Good Friday

 

21re.png

 

Ovo je djene-djene. Mozda pomalo riskantno cackati po IRA-i u to vreme, i veoma dobro prikazan uspon nove preduzetnicke klase.

 

/

 

The Long Riders

 

tjkz.png

 

Zikica fazon 100%. Inace, posto sam relativno mladji, a za forumske prilike posebno, ispadam pred svojim drustvom dosadni deda kad im preporucim neki vestern.

 

/

 

Caddyshack

 

empty.pngnu9q.png

 

Glupost na kub.

Link to comment

Skinuo Blue is the warmest colour, i tek sad vidim da traje 3 sata. Ako nije nesto slicno onome sto je Bill Hicks opisivao kao svoju zamisljenu verziju Basic Instincta, tesko cu ja to odgledati. :fantom:

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...