Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

ne znam gde si to video. on ostaje isti sve vreme, otuda i poslednji kadar njega kako jaše bika na rodeu. nije on postao ljubičica, samo je istolerisao i drugačije orijentisane

Biti cimer&saradnik sa nekim ko je gay, HIV pozitivan i na sve to tezak narkoman se ne moze nazvati "tolerisanjem" (bar ja to ne vidim tako, mozda gresim).

 

Mozda ostaje "divlji u srcu" (vezano za poslednju scenu jahanja bika) ali je ipak doziveo promene od trenutka kada saznaje za bolest, preko suocavanja sa istom i pobede. Kako se nije promenio neko ciji se zivot od sex,drugs and r'nr preobratio sedenje u biblioteci i ucenje o bolesti i lecenju, stampanje pamfleta i informisanje obolelih, te proucavanje mase lekova i njihovih stetnih i dobrih strana (efekata)?

Link to comment

pa promenio se samim saznanjem da ce njegov zivot ,od bezbriznog sex,drugs and rnr koji je toliko voleo, uskoro vrlo da se zvrsi ..pa je resio da uradi sve da do toga ne dodje

Edited by ivy
Link to comment

Biti cimer&saradnik sa nekim ko je gay, HIV pozitivan i na sve to tezak narkoman se ne moze nazvati "tolerisanjem" (bar ja to ne vidim tako, mozda gresim).

 

Mozda ostaje "divlji u srcu" (vezano za poslednju scenu jahanja bika) ali je ipak doziveo promene od trenutka kada saznaje za bolest, preko suocavanja sa istom i pobede. Kako se nije promenio neko ciji se zivot od sex,drugs and r'nr preobratio sedenje u biblioteci i ucenje o bolesti i lecenju, stampanje pamfleta i informisanje obolelih, te proucavanje mase lekova i njihovih stetnih i dobrih strana (efekata)?

 

 

jeste, ali kad kažeš da se pretvorio u ljubičicu, to implicira razne stvari. kad sam rekao ostaje isti, mislio sam upravo na to "u srcu", kakva crna ljubičica. drogirao se, cirkao i nalazio hiv pozitivne kurve dok god je mogao. čakje doktorku jurio, dok nisu postali prijatelji (a i to samo zato što ima hiv)

Link to comment

da,to se i ja pitam..od izrazitog antigej je postao vrlo gej frendli..ali ipak boluju od iste bolesti i u istom su sranju pa je razumevanje islo na tu stranu ali ipak..a bas se vidi kroz film kako mu se menja odnos prema gej do one scene kada je bio sa ,,njom,, u klubu punom njegovih bivsih drugara 

Edited by ivy
Link to comment

da,to se i ja pitam..od izrazitog antigej je postao vrlo gej frendli..ali ipak boluju od iste bolesti i u istom su sranju pa je razumevanje islo na tu stranu ali ipak..a bas se vidi kroz film kako mu se menja odnos prema gej do one scene kada je bio sa ,,njom,, u klubu punom njegovih bivsih drugara 

pa to je bilo više na bazi ličnog prijateljstva, nego što je on postao gej-frendli. ja bar to nisam video. na kraju čak i bije nekog jer neće da se rukuje s "njom", ali i to je na bazi prijateljstva a ne što je zavoleo gejeve. baš u tom kluubu mu priđe neko od tih gejeva  i on vrisne " I'm hetero goddamit!"

Edited by MocaVukotic
Link to comment

ja mislim da ga je veca muka od toga snasla a da su se nasli tj da je promenio/modifikovao stav na bazi te vece muke i da je to sve bilo daleko iznad seksualnosti ..kako ste prizemni  :fantom:

Link to comment

šta hvali praviti film o liku koji je osmislio tetrahedron? razumem da verovatno nije za ostaviti bez daha, akcija, triler, romansa, ali je brate, čovek bio inženjerski genije

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...