Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

hm.. ne znam sta da mislim o ovom filmu. pocinje dobro, i traje tako. ali pred kraj se dogodi nesto. onaj momenat kada ne znas kako da zavrsis scenu. razvuces je ili je zbudzis, i na kraju ispadne tako - bez veze. odlicna je gluma, pogotovo tom hanks. zanimljiv, napet, tuzan, fascinantan*. dobra fotografija. zanimljivi detalji... ali eto, pred sam kraj su ga skarabudzili. nije mi jasno, kako neko od sve te ekipe tamo koja radi u post-produkciji ne vidi ove lose stvari, i ne isece ih. captain philips [2013]*

predstavljanje americke vojske kao sile je uradjeno transparentno, i zaista mislim da je tako. te scene koliko god se cine "americke, i paljevinske" zapravo su vrlo istinito prenesene, barem je moj dozivljaj takav. sa druge strane, imamo jedan camac, ribarski koji napada veliki, teretni brod, sa ukupno cetiri clana.

Link to comment
kapiram da nije svačiji kap ov ti, moj jeste - remek delo
takođe.apropo humora: ostalo mi u sećanju ono klupko kojim se baba navabi iz skrovišta kao vrhunska fora.
Link to comment

danas sam se vratio i, sačekao me:http://www.imdb.com/title/tt0065439/?ref_=nv_sr_2iskusvo artura londona sa procesa u pragu pročito sam pre 40 odina, sada sam pogledao film. i onda sam se pitao kako je bilo moguće da se bude vernik partiji. religiozan, sa verom u boga velikog vođu. film je dobar. ništa više od toga. mogao bi da bude zanimljiviji onima koji nisu pročitali knjigu jer se prilično drži nje. najveći deo radnje se odvija u raznoraznim podrumima pa je dosta i bukvalno mračan. montan i simon sinore su odradii kako treba.nije za topik o filmu, više je za onaj o jovi k. zanimljivo je da su svi bez pogovora verovali zvaničnoj verziji sa procesa laslu rajku, a onda ih je snašlo isto. verovali da staljin ništa nije znao ...........mračno doba.ako vam dopadne šaka, pogledajte.

Link to comment

The Berlin Filehttp://www.imdb.com/title/tt2357377/?ref_=nv_sr_2Odličan političko-špijunski triler za svaku preporuku. Priča dobra, gluma takođe kao i režija. Uživao sam gledajući ga. Baš mi se svideo i kraj filma, obećava da će se režiser pozabaviti i nastavkom ovog trilera.

Link to comment

The Secret Life of Walter Mitty - dopao mi se, lep i lagan film.The Desolation of Smaug - za mene lično, najobičniji fejspalm. Pokahontas na stereoidima.

Link to comment
jel i tebi izgleda kao baba?
ma, lik ima 113 godina, i dobar je bajone spram glume i dalje, nije to problem - brat-bratu, dosadnost čitavog stori telinga, naprosto je, hm, dosadnamislio sam, a spram komentara koje čuh, da je nešto slično strdžis/trejsi "starac i more", međutim, ćorak...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...