Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

inside_llewyn_davis-poster.jpgmogao bi da nabrajam zasto je teorijski film sasvim solidan... ali mi uopste nije legao, ni muzika, ni karakteri u filmu, ni gluma (osim epizodne dzona gudmena).zanimljiva je ideja sa pocetkom i krajem filma. Edited by Takeshi
Link to comment
Nisam gledao. Sad sam se setio da je ovo sto sam pricao u stvari ruska mini serija sa 4 epizode koju sam odgledao na YT sa prevodom.Ovo tvoje nisam gledao gde si ga nasao? ima li prevoda?
ovo na sta ti mislis je Groznoya Vorota ili Vrata Pakla. Odličan čečenski akcijaš. No meni je tu daleko najbolja 9 rota.
Link to comment

Filthhttp://www.imdb.com/title/tt1450321/Grozno. Gomila prostakluka na jednom mestu, uz to još i veoma nesmešnih. Ambiciozni policajac narkoman koji je žestoko opterećen seksom. Najjadnije od svega mi je to što taj glavni lik pri kraju filma nekome deli savete.Zemljo, otvori se...i progutaj ovakve i slične scenariste i režisere poput ovoga Jon Bairda.

Edited by BlackGeorge
Link to comment
Filthhttp://www.imdb.com/title/tt1450321/Grozno. Gomila prostakluka na jednom mestu, uz to još i veoma nesmešnih. Ambiciozni policajac narkoman koji je žestoko opterećen seksom. Najjadnije od svega mi je to što taj glavni lik pri kraju filma nekome deli savete.Zemljo, otvori se...i progutaj ovakve i slične scenariste i režisere poput ovoga Jon Bairda.
nije prica toliko banalna.
Link to comment

Pa i ne tvrdim da je baš banalna, da je samo prisutan prostakluk, narkomanija, itd. sigurno ga ne bih odgledao do kraja. Tokom gledanja ovog filma pokušao sam da se fokusiram na samu radnju, prateći ambicioznost glavnog lika kao neku vodilju. Međutim upadate u samo neka razočarenja jer je, ajde da tako kažem, prosečan scenario poput ovoga rešio da totalno razvodni i upropasti gomilom nekih seksualno/narkomanskim ispadima koji su pretendovali da budu izuzetno smešni a ispali jadni, da bi na kraju te iste gluposti uspeli da ostanu kao glavno obeležje filma.

Link to comment

"seksualno/narkomanski ispadi" ne pretenduju da budu smesni. zivot glavnog lika je u rasulu, a "ispadi" su posledica toga. kako prica odmice, tone sve dublje, pa vise i ne moze da se kontrolise, glumi idilu i sebi pomogne. mislim, na kraju je sebi i pomogao na neki nacin.

Link to comment
сестраодличан. подсећа помало на радове браће Дарден, рецимо на Дечака са бициклом.Гилиен Андерсон је лепша него икада.MV5BMjAyMTY1MTk5MF5BMl5BanBnXkFtZTcwODI1ODAxOA@@._V1_SX640_SY720_.jpg Edited by 3opge
Link to comment
сестраодличан. подсећа помало на радове браће Дарден, рецимо на Дечака са бициклом.
+1 Mada su Dardeni ipak nešto dublji.Synedocche, New York - veličanstveni rekvijem Čarlija Kaufmana, koji može da prilično iznenadi, ako se ne znaju njegovi scenaristički radovi (mada ko to ne zna). Film je postigao veliki finansijski neuspeh i Čarli od tada ne uspeva da nakupi para da bilo šta snimi. :(
Link to comment
Synedocche, New York - veličanstveni rekvijem Čarlija Kaufmana, koji može da prilično iznenadi, ako se ne znaju njegovi scenaristički radovi (mada ko to ne zna). Film je postigao veliki finansijski neuspeh i Čarli od tada ne uspeva da nakupi para da bilo šta snimi. :(
koliko sam samo očekivao od njega, i koliko sam se razočarao. ne sećam se najbolje, davno je bilo, ali sećam se da sam posle prvih pola satna pomislio da je ovo film o meni, toliko me uhvatio, a onda se samo nešto raspalo odjednom i nisam mogao da povežem stvari, da raspetljam sve ono i na kraju jedva dočekah kraj od dosade. ali, samo zbog tog početka, moraću definitvno da ga vidim opet. ko zna gde sam napravio grešku u koracima (to je sad aktuelno)edit - strašno je koliko loše kucam, ili je zbog nove tastature, nekako su joj dugmići manji...ili mi se čini Edited by MocaVukotic
Link to comment

Istina, i ja sam imao osećaj kada krene taj, praktično, košmar, da se film raspada i jeste, nekako tu jeste rupa, ali ako čovek to prebrodi ipak se isplati. Pomoglo mi je sećanje na Eternal Sunshine of the Spotless Mind, gde postoji, recimo srodan trip, samo na temu kraja veze. I to što sam u filmu prepoznao nekoliko stvari iz Holy Motors, koje je, vidimo Carax citirao ili parafrazirao.Da, a početak nekako obećava neki prijatni Sandens film, onako realistički.I na kraju krajeva, dobro je što film ipak nije o tebi, pu, pu, daleko bilo. :)

Link to comment
IDa, a početak nekako obećava neki prijatni Sandens film, onako realistički.
pa zato sam i mislio da je o meni, ja sam onako baš prijatan...hmm...čovek
Link to comment

@kumSnisam, u selu sam, sačekaće me kada se vratim. zajedno sa kaubojskom klasikom (gari kuper, džon vejn....). no stigli su mi neki holandezi™. izdvajam:http://www.imdb.com/title/tt0119448/?ref_=fn_tt_tt_1http://www.imdb.com/title/tt0105019/?ref_=fn_tt_tt_1u ovom drugom ima intersantna epizoda sa onim što je pejsi u "društvu" pominjao: davanje prava na oružje slepima.pogledaj.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...