Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Sinoć na RTS1 nakon dosta vremena odgledao Heavenly Creatures, prvi ''ozbiljniji'' film Petera Jacksona. Još jednom se potvrdilo da je film odličan.Sjajno režirano,vješto ispričana istinita priča, vizuelno raskošno, odlična fotografija, dobra gluma (naročito dvije glavne glumice debitantkinje od kojih je jedna ni manje ni više nego Kate Winslet).Bio je to vjerovatno najjači period novozelandske kinematgrafije, koji je Holivudu preporučio Winsletovu, Jacksona i Tamahorija. Ovaj film ima direktne zasluge za megauspješne karijere prvo dvoje. S druge strane, Tamahori još ''luta'' uz dosta uspona i padova.

Link to comment
Sinoć na RTS1 nakon dosta vremena odgledao Heavenly Creatures, prvi ''ozbiljniji'' film Petera Jacksona.Još jednom se potvrdilo da je film odličan.Sjajno režirano,vješto ispričana istinita priča, vizuelno raskošno, odlična fotografija, dobra gluma (naročito dvije glavne glumice debitantkinje od kojih je jedna ni manje ni više nego Kate Winslet).Bio je to vjerovatno najjači period novozelandske kinematgrafije, koji je Holivudu preporučio Winsletovu, Jacksona i Tamahorija. Ovaj film ima direktne zasluge za megauspješne karijere prvo dvoje. S druge strane, Tamahori još ''luta'' uz dosta uspona i padova.
Bah, ja naleteo pred sam kraj, delovalo baš zanimljivo, totalno istripovano. Šteta što nisam ranije znao da ima. Edited by kobni zelaya
Link to comment
"Shaun of the Dead" i "Hot Fuzz" sa tom istom glumackom ekipom su meni legli kao vrhunske komedije. Zato sam se toliko i razocarao ovim filmom.
ponukan ovim postom, faktom da se radi o britanskim filmovima i ocenama između 7.5 i 8.0 pofučih ove filmove. sada sam ih odgledao. malo sam ipak rezervisan, da li sam toliko cepidlačan, možda staromodan, te dobre ocene unose crv sumnje.prvi film, mogu da ga tretiram kao horor komediju, je da prostite na izrazu, imbecilan. i sadržaj, i likovi i tehnički, meni je nikakav i, čisto da ne obezvredim trud onog koji mi ga je skinuo sa torenta, gurnut je u foder "nebitni". ispravite me ako grešim.drugi, tehnički me je nervirao kratkim kadrovima,brzim izmenama poput onih u spotovima. priča o selendri lepoj i pitomoj ali krvoločnoj dabović™ poput midsamera mogla bi da prođe da nije ove dvojice tupana i gomile kobojagi duhovitosti. nekajedva 5/10, najviše zbog brodbend i daltona.i britanski film ima svoje crne rupe. šta su gledaoci i editori videli vrrrlooo dobro u ova dva filma, ne znam.
Link to comment
i britanski film ima svoje crne rupe. šta su gledaoci i editori videli vrrrlooo dobro u ova dva filma, ne znam.
+1, odgledao oba, možda ne sranje, ali poprilično prosečno.Što se tiče Britanskih, meni je ovaj jedan od inače najdražih filmova poslednjih 4, 5 godina.This is England Edited by Glas RazumaN
Link to comment
ponukan ovim postom, faktom da se radi o britanskim filmovima i ocenama između 7.5 i 8.0 pofučih ove filmove. sada sam ih odgledao. malo sam ipak rezervisan, da li sam toliko cepidlačan, možda staromodan, te dobre ocene unose crv sumnje.prvi film, mogu da ga tretiram kao horor komediju, je da prostite na izrazu, imbecilan. i sadržaj, i likovi i tehnički, meni je nikakav i, čisto da ne obezvredim trud onog koji mi ga je skinuo sa torenta, gurnut je u foder "nebitni". ispravite me ako grešim.drugi, tehnički me je nervirao kratkim kadrovima,brzim izmenama poput onih u spotovima. priča o selendri lepoj i pitomoj ali krvoločnoj dabović™ poput midsamera mogla bi da prođe da nije ove dvojice tupana i gomile kobojagi duhovitosti. nekajedva 5/10, najviše zbog brodbend i daltona.i britanski film ima svoje crne rupe. šta su gledaoci i editori videli vrrrlooo dobro u ova dva filma, ne znam.
Ne znam za tehnicku stranu, meni su ti filmovi jednostavno veoma smesni.
Link to comment
ponukan ovim postom, faktom da se radi o britanskim filmovima i ocenama između 7.5 i 8.0 pofučih ove filmove. sada sam ih odgledao. malo sam ipak rezervisan, da li sam toliko cepidlačan, možda staromodan, te dobre ocene unose crv sumnje.prvi film, mogu da ga tretiram kao horor komediju, je da prostite na izrazu, imbecilan. i sadržaj, i likovi i tehnički, meni je nikakav i, čisto da ne obezvredim trud onog koji mi ga je skinuo sa torenta, gurnut je u foder "nebitni". ispravite me ako grešim.drugi, tehnički me je nervirao kratkim kadrovima,brzim izmenama poput onih u spotovima. priča o selendri lepoj i pitomoj ali krvoločnoj dabović™ poput midsamera mogla bi da prođe da nije ove dvojice tupana i gomile kobojagi duhovitosti. nekajedva 5/10, najviše zbog brodbend i daltona.i britanski film ima svoje crne rupe. šta su gledaoci i editori videli vrrrlooo dobro u ova dva filma, ne znam.
odličan post, jednom rečju - sranje.
Link to comment

e, yebi ga ajante, s tobom je vazda zanimljivo.nego, ona dva sam gledao juče. danas sam se bacio na australce.jedan sladak, davno gledan, "muriel's wedding", baš mi je legao, drugi noviji sa ocem u liku krokodila dandija i sinom u odlasku na north cape australije da se zabaci udica. prijatan za gledanje, "charlie and boots" preporučujem vaskolikom PPP Puku.večeras bi trebalo da se psihički pripremim za "rabbit proof fence".

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...