Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

sada, pošto sam sredio srpski titl, posle 40 i kusur godina ponovo sam gledao "David i Lisa" iz 1962. Izvanredan film koji najtoplije preporučujem.http://www.imdb.com/title/tt0055892/?ref_=fn_al_tt_2moraću da pogledam bošokuov predlog. hvala.

Link to comment

ja bih da potvrdim ovu preporuku, rediteljski debi frenka perija, sa mladim dulleom u glavnoj ulozi. kasnije je uradio i swimmera s lankasterom, čini mi se da je neko skoro gledao na poslednjem filmu, takođe opak film.

Link to comment

večeras sam pogodio s filmovimaodgledao Prisoners koji jeste mračan al meni bio dobar.a onda odgledao Filth :Hail: uopšte nisam očekivao ovakvo ludilo. Sjajno. McAvoy sabija!

Link to comment

Ja gledao ovog Warriora na 92-ojci. Sam podatak da sam ga gledao do kraja govori o tome da su ga dobro zbudžili. Em što ne volim filmove o sportu, još o kakvom sportu, jbt. Na kraju happy end, svi srećni i zadovoljni svako je dobio šta je hteo i opet je watchable. Umešno režirano, nema šta.

Link to comment
Sad se spremam da ga gledam znaci zabava zagarantovana :)
I ja sam potrčao da ga pogledam u tom fazonu (trejler ga je prodavao kao neviđenu zabavu), ali nije baš ono što sam očekivao...još je bolje! :)Dosta ozbiljniji i mračniji film nego što sam mislio, posebno kako odmiče, ali bogami baš dobar. Pod trenutnim utiskom (a ostavlja utisak, nema šta) definitvno ga svrstavam u top stvari iz protekle godine. A McAvoy stvarno nije normalan. :Hail:
Link to comment

Ne mogoh da spavam, taman da pogledam Voinu na nekom od pinkovih kanala. Najbolji Balabanov za mene, svaki put kad ga pogledam sve bolje i bolje. Istinito, bez preteranog upliva ideologije, s obzirom na temu. Najbolji film o ratu u Čečeniji, bez sumnje. Aleksej Čadov kidao, dok nije počeo da snima 3D govna.

Edited by kobni zelaya
Link to comment
Ne mogoh da spavam, taman da pogledam Voinu na nekom od pinkovih kanala. Najbolji Balabanov za mene, svaki put kad ga pogledam sve bolje i bolje. Istinito, bez preteranog upliva ideologije, s obzirom na temu. Najbolji film o ratu u Čečeniji, bez sumnje. Aleksej Čadov kidao, dok nije počeo da snima 3D govna.
Jel to ono kad su gore na karauli?
Link to comment

Nisam gledao. Sad sam se setio da je ovo sto sam pricao u stvari ruska mini serija sa 4 epizode koju sam odgledao na YT sa prevodom.Ovo tvoje nisam gledao gde si ga nasao? ima li prevoda?

Edited by Moća
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...