Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

:lolol:Znaš me, znam te. Mada Miti i nije baš rom-kom, ima elemenata.Ako ti je do romantike, pogledaj ovaj Enough Said koji je već nekoliko ljudi na topiku preporučilo, a ja mogu samo da se pridružim preporukama. Jedan od onih filmova nakon kojeg ti se učini da je pisanje neusiljenih, prirodnih i zabavnih dijaloga najlakša stvar na svetu, pa ne možeš čudom da se načudiš kako toliki drugi uspeju da omanu u tom jednostavnom zadatku.

Link to comment
:lolol:Znaš me, znam te. Mada Miti i nije baš rom-kom, ima elemenata.Ako ti je do romantike, pogledaj ovaj Enough Said koji je već nekoliko ljudi na topiku preporučilo, a ja mogu samo da se pridružim preporukama. Jedan od onih filmova nakon kojeg ti se učini da je pisanje neusiljenih, prirodnih i zabavnih dijaloga najlakša stvar na svetu, pa ne možeš čudom da se načudiš kako toliki drugi uspeju da omanu u tom jednostavnom zadatku.
tacno tako, uz ono kad odgledas dobru komediju, pa ne mozes da se nacudis koliko tupavih ima snimljenih.
Link to comment
star_wars_logo.jpgOprostice mi moji Trekijevci, ali eto, juce, uz pomoc snega, katastrofalno niskih temperatura napolju, dosade i jegermajstera, odgledah konacno, po prvi put, i kompletnu sekstologiju Ratova zvezda. Oh, da, onu originalnu trilogiju sam gled'o k'o klinac, a kako nisam Bog zna kakav Ratoliki zaludjenik, ic me nije interesvala ni prikvel trilogija. A nije da nisam imao prilike da gledam do sada. No, Spajk TV je juce uspeo da uz one gore navedene razloge me prikuje sve do pola dva nocas pred meli ekran mog tv prijemnika, pa odgledah 4ipo filma zaredom. Kako sam zakasnio na prvih sat vremena prvog, a poslednji se daje danas, onda sam tih sat vremena prvog filma i ceo sesti pogledao u pauzama za reklame, preko kompa. Utisci? Prikvel je tesko sranje, R2D2 rastura, natali Portman je najobicniji prdez, mada ni ostali nisu ic bolji u toj triologiji. Ona originalna za devet klasa sisa prikvel.I neka mi Bog, zena, Tasa i Seven ov Najn oprsote, al' mi se dize na princezu Leju :whistle:
Link to comment
ja se bojim da pogledam jer sam u detinjstvu bio veliki fan Denija Keja, fantastičnog glumca koga se niko živ iz mog okruženja ne seća :(
isto. pročitao sam knjigu džemsa terbera "dobrodošli u moj svet", gledao u kinoteci film sa deni kejom. privlači me to što igra širli meklejn.
Link to comment
natali Portman je najobicniji prdez, mada ni ostali nisu ic bolji u toj triologiji.
Dok u originalnoj sve pršti od kvalitetne glume, počevši sa Lukom Skajvokerom. :) Meni je mali pocepao u epizodi 1, Mek Gregor ništa manje, Palpatin takođe odličan, a oko Portmanove nisam objektivan, topim se na samo prisustvo iste u kadru.
Link to comment

Praznicna kinematografija.Filmovi ispod 3 sata su tako passe.The Wolf Of Wall Street3 sata money, drugs & sex. Goodfellas meets Fear And Loathing On Wall Street.Odlican film. Obavezno pogledati.Scorsese u formi. Ne kao u najboljim danima ali i dalje bez problema bolji od 95% filmske populacije.Blue Is The Warmest Color3 sata o prvoj ljubavi i prvoj ozbiljnoj vezi.Glumice potpuno zasluzeno hajpovane.Malko razvuceno posebno sredisnji deo ali prvi i treci sat dovoljno dobri da film bude zadovoljavajuce iskustvo.Ipak nagradu za najbolji francuski film godine dobija, kao i obicno, Claire Denis.Les Salauds (Bastards)Nista novo. Jos jedan njen odlican film.Jos jedan dokaz da je ona vec neko vreme najbolji filmski radnik u Francuskoj.American HustleBah...Blue JasmineNajbolji Woody jos od dana kada je setao po Londonu.Cate je naravno sjajna.

Link to comment
Ovo možeš da staviš u potpis, pa u postu samo menjaš nazive filmova koje si pogledao ^_^
Kako si duhovit... Idi otvori još jednu tvoju temu, prepunu skrivenih dragulja bisera, samo tebi poznatih filmova i lista, odnosno temu: "Januarske preporuke i kakve filmove gledate u tom mesecu".
Link to comment
Ponavljaš se... Proberi te tri mudrosti, skini program da ti sastavi rečenice, pa stavi sve to u potpis...
Ajante, nisi samo duhovit, ti si i smešan.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...