Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Upravo stigao sa projekcije.Sve od ulaska u planinu pa nadalje je čista perverzija. Samo Džekson može da napravi nešto 5x bolje od očekivanog, u ovom slučaju Šmauga. Brutalno je odrađen... Još jedan vizuelni spektakl u kome je Džekson pokazao da je bog za scenografiju, kameru i uopšte vizuelno, detalje, režiju u globalu. Duplo bolji od prvenca.Kada mi iz misli ispari turbo poslednja trećina filma verovatno ću imati i pokoju zamerku, npr romansa Kilija i Tauriel pa i još neki detalji, no šta je tu je. Svakako je vredno momentalne rezervacije karte.
od ulaska u usamljenu planinu jedino i valja. pogotovo deo sa smaugom. ostatak razvucen i dosadnjikav. legolas iritantan od pocetka, a patuljasta druzina na celu sa torinom pocinje da smara kako film odmice. meni prvi ostavio bolji utisak. drugi bi bio govance da nema smauga. a, kraj filma je bozemesacuvajisaklonidaseprekrstimtriputa.
Link to comment

Simpa ruski filmic!Rasskazy /Рассказы/ 2012 ''Rukopis mladog pisca neslavno završava pred komisijom izdavačke kuće. Ipak, igrom srećnih okolnosti, rukopis "ide" iz ruke u ruku, i svаki čitalac pronalazi sebe u "svojoj" priči. Ukupno, četiri priče i četiri satirična prikaza sveta u kome živimo."

Link to comment
CBGB. Fino. Mozda je Hilly malo nasminkan, ali ok. Dobar film.
otkud bre? najgrđe đubre. kile nerviranja i bilo kakva hronologija je ispoštovana sa nulom. film izgleda kao kolaž nasumice nabacanih događaja odande u grdnoj izvedbi.gledao sam oko 4 minuta, ostalo na premotavanje
Link to comment
Upravo ga pogledao. Hvala na preporuci, odličan film!Sam Rockwell i dalje :ziga:
Na kojim sajtovima? Kod kojih uglednih kritičara koje sada parafraziraš da bi im™ spuštao?Slušam? Slušam?EDIT: Dodao: "im™", da bih pojasnio :) Edited by Ajant23
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...