Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Brate taj film je zabranjen svuda u svetu sem na Šri Lanci al i tamo je zabranjen za mlađe od 42 godine. Tako da izvini ne ide mi se u zatvor samo zbog toga što sam tebi omogućio gledanje istog.

Link to comment

Novi Hobit bolji od prethodnog. Smaug :Hail: Ko nije citao knjigu nece se mnogo nervirati, a onaj ko jeste moze puno toga da zameri. Ja sam odlucio da predjem preko svega i da progutam ovo kao novu verziju dobro poznate price.Jedva cekam da ga ponovo odgledam.Od mene 8.5, ( bila bi cista devetka da nis zavrsili film kako su ga zavrsili ).

Link to comment

sa 10 godina zakasnjenja gledam royal tenenbaums. pa fakin genijalno, izgleda da mi se samo prvi ves andersonov film koji sam gledao, dardjeling ltd nije dopao....

Edited by gazza1
Link to comment
Novi Hobit bolji od prethodnog. Smaug :Hail: Ko nije citao knjigu nece se mnogo nervirati, a onaj ko jeste moze puno toga da zameri. Ja sam odlucio da predjem preko svega i da progutam ovo kao novu verziju dobro poznate price.Jedva cekam da ga ponovo odgledam.Od mene 8.5, ( bila bi cista devetka da nis zavrsili film kako su ga zavrsili ).
Upravo stigao sa projekcije.Sve od ulaska u planinu pa nadalje je čista perverzija. Samo Džekson može da napravi nešto 5x bolje od očekivanog, u ovom slučaju Šmauga. Brutalno je odrađen... Još jedan vizuelni spektakl u kome je Džekson pokazao da je bog za scenografiju, kameru i uopšte vizuelno, detalje, režiju u globalu. Duplo bolji od prvenca. Kada mi iz misli ispari turbo poslednja trećina filma verovatno ću imati i pokoju zamerku, npr romansa Kilija i Tauriel pa i još neki detalji, no šta je tu je. Svakako je vredno momentalne rezervacije karte.
Link to comment
Takođe, preporuka za Hijacking.Gledao CBGB. Bah, gubljenje vremena, osim za nerdovsko propitivanje o US panku.
Idi bre, a ja tek skinuo i ložim se kako ću da pogledam. Mada, to je kao i Good Vibrations, mogu da oprostim lošost™ zbog teme.Ja gledao MudI ako film nema onu napetost kao Take Shelter, a i kraj mi je veoma diskutabilan, ipak mogu da primetim da je Nichols veoma dosledan, i ako usamljen u tematici koja ga zanima - (nestajanje i obesmišljavanje uloge oca u savremenom društvu) i da tu temu višestruko i uspešno varira. Kraj je možda ispod nivoa filma, sa tom nekom dosta trivijalno urađenom pucačinom. Metju Mekkonaghi je ok. Treba pogledati, ko još nije.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...