Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

ako je europa report onaj sto je kao doc fazon, vikus iz district 13 igra,pa morala sam da prekinem taj kvazi umetnicki piss of shit. kakvo smece, govno dodje mi da takve manijake zatvorim u neku cube 2x2 a da im drustvo pravi gaspar noa. idealna kombinacija. izvinjavam se na recniku obicno sam fina.

Link to comment

A, kako bi znao kada ti je levo oko crveno, a desno zeleno... Nisi se obukao u deda mraza, nisi stavio odgovarajuću kapu, niti navijaš za ekipu koja se oblači u crveno...Uzgred, ja tu ER obrisao sa diska bez da se nateram da gledam... Valja li to naizgledno smeće, išta?

Link to comment

gledao sinoc gravity u DMAX cinema. isto ko IMAX samo kinesko :)3d/cgi super, ostalo dosadnjikavo. pobegao sa posla da se izduvam (count to 10 fazon), posle se vratio i udarnicki svima pisao do 1-30 am sta mislim o njima. revenge is a dish best served cold evilsmile.gif

Link to comment

bas si im se osvetio u tri lepe. znas li ti koliko ima da uzivaju u citanju tvog pisma? eeeejjjjj ucestvuju u reality show :) ostavili su utisak na nekog, o njima se prica, pa nek je i lose...ljudi su stoka, kako oni tebi tako ti njima ali jos jace.....los ti revenge, next time pitaj nas za predloge ;) ...za film si upravu. vini sve sto ti padne na pamet pod 'kvazi umetnicki piss-of-shit' to je ...otprilike kad neki mudonja hoce da se pravi pametan pa nam objasnjava kako je eto bas njegov specijalan a ono nema za sta da uhvatis :P...otprilike....pretenciozni, lazljivi, nesigurni, ubedjeni, pokvareni, dosadni, bezidejni. u taj divan kutak svrate (po mom skromnom misljenju) paul t. anderson, tarkovski u nekim trenucima, noa uvek, trier ponekad, kasavetes itd. isto bih mogla nazvati to i za glumce kada preglumljavaju.

Link to comment
bas si im se osvetio u tri lepe. znas li ti koliko ima da uzivaju u citanju tvog pisma? eeeejjjjj ucestvuju u reality show :) ostavili su utisak na nekog, o njima se prica, pa nek je i lose...ljudi su stoka, kako oni tebi tako ti njima ali jos jace.....los ti revenge, next time pitaj nas za predloge ;) ...za film si upravu.
za film si i ti u pravu :D, ali ne i za uzivanje citanjem mojih pisama. ja sam bosanceros, mi smo kao sto je poznato 50% medjedi, a poznato je da mecku ne treba cackati. burn motherfuckers burn. nego, ima li tema o headhnter sajtovima :mellow:
Link to comment

javi nam sutra kakve su reakcije :) .... ne znam....iskustvo sa bosancima .... uglavnom neka kuknjava, tuzakanje, ... nemam druga koji je pro aktivan a pozitivan. zene su malo drugacije. vesele ali nekako tragicno vesele. sa hh sajtove ne znam, slabo ti se ja snalazim ovde ..jedva ubodem kod za jutub...a kamoli da u search trazim nesto

Link to comment
ako je europa report onaj sto je kao doc fazon, vikus iz district 13 igra,pa morala sam da prekinem taj kvazi umetnicki piss of shit. kakvo smece, govno dodje mi da takve manijake zatvorim u neku cube 2x2 a da im drustvo pravi gaspar noa. idealna kombinacija.izvinjavam se na recniku obicno sam fina.
ah, napokon pravi komentar za ovo ostvarenje. možda malko pregrubo, ali to je to..
Link to comment

Svasta. Ako Europa Report nije nesto, onda nije pretenciozno. Svedena prica sa jasnom i razumljivom idejom, ali tako da film nije radjen po tezi vec tece normalno. Niti ima superheroja niti supernegativaca niti filozofa. Mozda se u tome krije taj realizam a ne u scientific delu.Elem, Kobni, ako ocekujes Solaris ili Stalker po Mustangovoj pohvali to neces dobiti.

Edited by Budja
Link to comment

Budja, kako bi bilo da implikaciju pretvaraš u ekvivalenciju na nivou osmogodišnjaka i tako budeš dubok pri spuštanju kao što to uspešno radiš na PDF nauka da bi se oslobodio morala u uobičajenom političkom smislu?

Link to comment
Svasta. Ako Europa Report nije nesto, onda nije pretenciozno. Svedena prica sa jasnom i razumljivom idejom, ali tako da film nije radjen po tezi vec tece normalno. Niti ima superheroja niti supernegativaca niti filozofa. Mozda se u tome krije taj realizam a ne u scientific delu.Elem, Kobni, ako ocekujes Solaris ili Stalker po Mustangovoj pohvali to neces dobiti.
Au, pa šta sad da radim, već sam skinuo, da ga obrišem? :huh:
Link to comment
Svasta. Ako Europa Report nije nesto, onda nije pretenciozno. Svedena prica sa jasnom i razumljivom idejom, ali tako da film nije radjen po tezi vec tece normalno. Niti ima superheroja niti supernegativaca niti filozofa. Mozda se u tome krije taj realizam a ne u scientific delu.
+1Moguće je da si u pravu što se realizma tiče, mada meni je zvučalo kao da su ciljali baš na ovu vrstu koje nije dovoljno bilo. Upeklo sunce u orbiti Jupitera, tanušni led puca kad je scenaristi zgodno, itd.A pretencioznost možda ljudi vide u onoj tezi koju sam pomenuo, da je za sticanje Znanja sasvim OK žrtvovati ljudske živote, mada ko zna. Edited by Weenie Pooh
Link to comment
Au, pa šta sad da radim, već sam skinuo, da ga obrišem? :huh:
mogu da ti ponudim moj način odabira filma: ako mustang ili erejzer pohvale neki film - ne gledam, ako napljuju - gledam.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...