Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

zapalo me te sam noćas odgledao 2 komada - The Worlds End i RiddickThe Worlds End - ja sam mnogo očekivao od ovoga jer Sajmon Peg i onaj debeli umeju da naprave ponešto dobro - al jok. Uglavnom je sranje a Peg me posle ovog filma još i više iritira. Čak mi postaje gori od Set Rogena i one njegove imbecilne ekipe - oni makar umeju da se zajebavaju na svoj račun. Ovi su još veći ego-trip-eri.Riddick - samo mi u glavi poslednji nastavak Indijane Džonsa - pitam se, što bre ljudi uvek izaberu najgori mogući scenarijo za nastavak :ajme: ovo izgleda ko da su 2 epizode stripa/serije/scenarija/čegaveć slepili zajedno bez ikakve logike. Da nije one ribe iz 24 koja pokazuje sise i onog Santane za kog sam smeo da se zakunem da igra glavnog negativca u SWATu, i naravno onog CGI zebrolikog kučeta koje je najbolje, film bi bio totalno govno - recycle verzija Pitch Black-a sa većim budžetom. /čak se i ćale onog pandura iz filma pojavljuje ovde :ajme: /

Edited by steins
Link to comment
The Worlds End - ja sam mnogo očekivao od ovoga jer Sajmon Peg i onaj debeli umeju da naprave ponešto dobro - al jok. Uglavnom je sranje a Peg me posle ovog filma još i više iritira. Čak mi postaje gori od Set Rogena i one njegove imbecilne ekipe - oni makar umeju da se zajebavaju na svoj račun. Ovi su još veći ego-trip-eri.
Potpuno isti utisak imam. Ne znam, mozda je potrebno biti Englez da bi opijanje do besvesti bilo samo po sebi dovoljno dovoljno smesno da kompenzuje besmislenost price, ja sam film batalio na pola.
Link to comment
Potpuno isti utisak imam. Ne znam, mozda je potrebno biti Englez da bi opijanje do besvesti bilo samo po sebi dovoljno dovoljno smesno da kompenzuje besmislenost price, ja sam film batalio na pola.
i ja sam veceras bio na granici da ga iskljucim isto tu negde, ali nisam na zalost.zato posle tog sranja nastavio sa filmovima fatiha bloody akina. danas gledao na kraju rajanisam znao da li da se koncentrisem na film ili na droolovanje ove crnke cije ime nije lako zapamtiti1895755,ocIP4tMCiOK4zT2dBFT5Vhs_Ftr_z8nmzeTRzbLyVSpaBUxILOSY3kduIOHhLVzlj5H6rI2gIQODp4BxrptAyA==.jpg
Link to comment
Potpuno isti utisak imam. Ne znam, mozda je potrebno biti Englez da bi opijanje do besvesti bilo samo po sebi dovoljno dovoljno smesno da kompenzuje besmislenost price, ja sam film batalio na pola.
ma nije meni smetala priča - meni je ona u komedijama u drugom planu - ali sam nedostatak gegova, štoseva i uopšte oslanjanje na facu Sajmona Pega /koji, gle čuda, opet igra neurotičnog gubitnika/ kao jedinog aduta za 1 smešnost™ mi je bila prevelika i prejadna.
Link to comment
The Worlds End - ja sam mnogo očekivao od ovoga jer Sajmon Peg i onaj debeli umeju da naprave ponešto dobro - al jok. Uglavnom je sranje a Peg me posle ovog filma još i više iritira. Čak mi postaje gori od Set Rogena i one njegove imbecilne ekipe - oni makar umeju da se zajebavaju na svoj račun. Ovi su još veći ego-trip-eri.
Posle 2 pokusaja pre par godina, ne secam se vise ni koji su filmovi bili sa ovom dvojicom bilmeza, bezim od njihovih njuski kao djavo od krsta. Potpuno neduhovito sranje i svaki put na istu "foru"...
Link to comment
The Worlds End - ja sam mnogo očekivao od ovoga jer Sajmon Peg i onaj debeli umeju da naprave ponešto dobro - al jok. Uglavnom je sranje a Peg me posle ovog filma još i više iritira. Čak mi postaje gori od Set Rogena i one njegove imbecilne ekipe - oni makar umeju da se zajebavaju na svoj račun. Ovi su još veći ego-trip-eri.
Upravo dodjoh na topic da se pozalim kako skoro ne gledah nesto toliko nesmesno. Zvucalo je zabavno, a onda smo poceli da ga gledamo :cry: Ne znam zasto odgledasmo do kraja. Najgore sto ideja nije losa, mogli su da naprave zaista zabavan film sa slicnim zapletom.
Link to comment
Posle 2 pokusaja pre par godina, ne secam se vise ni koji su filmovi bili sa ovom dvojicom bilmeza, bezim od njihovih njuski kao djavo od krsta. Potpuno neduhovito sranje i svaki put na istu "foru"...
"Shaun of the Dead" i "Hot Fuzz" sa tom istom glumackom ekipom su meni legli kao vrhunske komedije. Zato sam se toliko i razocarao ovim filmom.
Link to comment

hajde da se odvazim da nesto napisem na ovom topiku.ja sam bio mnogo uduvan kad sam gledao "The World`s End", pa sam vristao od smeha na sve fore, scenu sa "We are revolting" sam vracao 3 puta.sad kad se setim filma, cini mi se da fore i nisu tako jake...nego preporuka: "Le Chat du Rabbin", francuski crtac nastao po stripu Joanna Sfara. film je kolazna prica o starom rabinu i njegovom bezobraznom macku, koji zive u francuskom Alziru, posle Prvog svetskog rata. Rabin je pobozan i strog taman koliko treba i u svojim razmisljanjima polazi od rezona da je "Bog - jedan dobar covek", i da ce rado oprostiti male grehove i, sto kazu pravoslavci, "ikonomije". Macak je opasan dijalekticar i polemicar, sa zarkom zeljom da postane Jevrejin. U filmu cete videti i pustinjskog Jevrejina sa lavom, potom mudrog seika koji je najbolji prijatelj rabina, ludog Rusa avanturistu, ustogljene francuske birokrate i zajebane crne Jevreje iz Etiopije, i sve vreme cete slusati fantasticni klezmer i srodne zanrove.Ne ocekujte neku mnogo konzistentnu radnju, film je patchwork nastao po stripu i treba u njemu uzivati kao u voznji toboganom.Le-chat-du-rabbin-Rabbi-Jackpot.jpg

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
hajde da se odvazim da nesto napisem na ovom topiku.ja sam bio mnogo uduvan kad sam gledao "The World`s End", pa sam vristao od smeha na sve fore, scenu sa "We are revolting" sam vracao 3 puta.sad kad se setim filma, cini mi se da fore i nisu tako jake...nego preporuka: "Le Chat du Rabbin", francuski crtac nastao po stripu Joanna Sfara. film je kolazna prica o starom rabinu i njegovom bezobraznom macku, koji zive u francuskom Alziru, posle Prvog svetskog rata. Rabin je pobozan i strog taman koliko treba i u svojim razmisljanjima polazi od rezona da je "Bog - jedan dobar covek", i da ce rado oprostiti male grehove i, sto kazu pravoslavci, "ikonomije". Macak je opasan dijalekticar i polemicar, sa zarkom zeljom da postane Jevrejin. U filmu cete videti i pustinjskog Jevrejina sa lavom, potom mudrog seika koji je najbolji prijatelj rabina, ludog Rusa avanturistu, ustogljene francuske birokrate i zajebane crne Jevreje iz Etiopije, i sve vreme cete slusati fantasticni klezmer i srodne zanrove.Ne ocekujte neku mnogo konzistentnu radnju, film je patchwork nastao po stripu i treba u njemu uzivati kao u voznji toboganom.Le-chat-du-rabbin-Rabbi-Jackpot.jpg
Gledao sam Rabinovog mačka pre par meseci. Za preporuku.Sent from my iPad using Tapatalk HD
Link to comment
hajde da se odvazim da nesto napisem na ovom topiku.ja sam bio mnogo uduvan kad sam gledao "The World`s End", pa sam vristao od smeha na sve fore, scenu sa "We are revolting" sam vracao 3 puta.sad kad se setim filma, cini mi se da fore i nisu tako jake...
Ja ondak nisam bila dovoljno high :D Posle, da se resetujemo hitno smo odgledali nekoliko epizoda "Black Books"Mada, secam se da smo tako gledali ekipno "Independence Day" i plakali od smeha, mada je film realno potpuni bullshit, ali je u toj varijanti bio nenormalno zabavan.Mene je vise smorilo sto je prica bas dobra za vrhunsku budalastinu koja bi se prepricavala godinama.
Link to comment

Al' sam se nagledao filmova iz ove godine i toliko su dobri, da sam ih skoro sve pozaboravljao. Recimo da mi se svideo The way way back a i korejski New world nije los. Ipak najvise uzivao u Despicable me II.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...