Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Machete Kills - kome je prvi deo bio zabavan, moze slobodno da odgleda i drugi... Izkljucis mozak i uzivas... Carlos Estevez igra predsednika USA u Charlie Harper mode... Priceless... Totalno Over the Top, svaki minut...

Link to comment
Machete Kills - kome je prvi deo bio zabavan, moze slobodno da odgleda i drugi... Izkljucis mozak i uzivas... Carlos Estevez igra predsednika USA u Charlie Harper mode... Priceless... Totalno Over the Top, svaki minut...
baš suprotno, kome je prvi deo bio zabavan, smatraće ovaj drugi potpuno nepotrebnim i nezabavnim.
Link to comment
Elysium ti dobar a Serenity smece? Bolje se mani SF-a.
+1
pa rekla sam da mi se svideo ali je trashy u izvedbi,kastingu,glumi..misim scena kada River sama pomlati sve one spodobe nije treshy?ajd molim te...ali to ne znaci da mi se ne moze svideti..a Elisiyum je klasicna akcija/pucačina...ne mogu se porediti..
Nisam gledao elisiyum, ono malo svetlecih maceva sto videh po trejlerima me je bas odvratilo. Firefly je jedna od najboljih SF serija, na nesrecu rano prekinuta. Ako gledas seriju manje ce ti bosti oci sto River sve sama mlati.
Link to comment

Ne daj se Ivy, Firefly fanboys umeju tako da ulete klizeći :D Meni je isto bilo sranje (i film i serija), iako sam voleo razne vrste SF treša, to nisam mogao. Posle mi je ovde objašnjavano u detalje zašto transport stoke svemirskim brodovima totalno ima smisla...On topic, Painted Veil (2006), Ed Norton i Naomi Watts po Somerset Maugham romanu. Dosta neloše za period drama, očekivao sam da bude dosadno do bola a nije bilo skoro uopšte.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
On topic, Painted Veil (2006), Ed Norton i Naomi Watts po Somerset Maugham romanu. Dosta neloše za period drama, očekivao sam da bude dosadno do bola a nije bilo skoro uopšte.
Painted Veil je sjajan film - čini mi se da sam to zapisao jednom ovdje ali varljiva sjećanja su sve češća pojava kod mene.
Link to comment
On topic, Painted Veil (2006), Ed Norton i Naomi Watts po Somerset Maugham romanu. Dosta neloše za period drama, očekivao sam da bude dosadno do bola a nije bilo skoro uopšte.
još treba da naletim na neki roman ili priču, pa samim tim i ekranizaciju somerseta moma a da mi bude dosadno
Link to comment

Maughama skoro uopšte nisam čitao, a pre gledanja nisam ni znao da je po njegovom romanu - očekivao sam da bude dosadno čisto po opisu (i žanrovski, mea culpa). Uzeo sam da gledam samo da bih čuo kako Norton izvodi britanski engleski (sasvim dobro), a na kraju mi se film i svideo.@pilots: Ne brini, neću opet o Firefly, samo se solidarišem sa ivy.

Link to comment
Meni elisijum sasvim korektna akcija sa elementima sf-a :)
+1, ako se pod "korektnom akcijom" podrazumevaju bum-tras efekti i lezeran pristup logici i verodostojnosti price.
Link to comment
Ne daj se Ivy, Firefly fanboys umeju tako da ulete klizeći :D Meni je isto bilo sranje (i film i serija), iako sam voleo razne vrste SF treša, to nisam mogao. Posle mi je ovde objašnjavano u detalje zašto transport stoke svemirskim brodovima totalno ima smisla...
uh,hvala na podrsci :)ok,mozda sam bila pregruba kada sam napisala da je smece ali ja nisam emotivno vezana za film kao sto su oni nego neko ko je potpuno random pretragom i slucajno naleteo na taj film a da nista pre toga nisam znala o tome..,a cak mi se i svideo i videla sam dalje i sire od onog scenarija i glume i trenutaka zbog kojih mi je na momente bilo neprijatno sta gledam a to je po mojim merilima treši...a serija ceka na red pa cu da javim utisak.. Edited by ivy
Link to comment
Sad ce krenuti smaranje opet..Najbolje je da su FF i Serenity trash :isuse:
Pa, možda i jesu, ali to nije bitno...Firefly je najbolji intro za prenos mečeva u jednom sportu (bejzbol), koji je ikad stvoren od postanka televizije...Fudbal i ostali sportovi mogu samo da sanjaju to što su Whedon i Fox stvorili... Edited by Ajant23
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...